Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to zase koupím v Premium, jako vždy. Cena je prostě prasácká, já to vím. Ale tu nechutnou cenu mi vyváží tisíce odehraných hodin jako v BF3 a 4. Není pravda, že se hrajou jen základní mapy a DLCčka se prostě opomíjí a je zbytečné je kupovat. To je nesmysl. Hraju na x serverech, kde se mixujou všechna DLC a hráči bez vlastnictví všech DLC tam hrát nemůžou. Nehledě na přednostní přístup, když jsi ve frontě na server. Skiny a battlepacky mě naprosto nezajímají, kvůli tomu to nekupuju. BF je jediná hra, kterou vždy kupuju takhle prasácky předraženou, ale je to jediná vyjímka. Chcete ušetřit? Nechte si to koupit jako dárek na vánoce, už jsou za rohem. :-) Já chápu, že většina lidí by na to v pohodě měla, ale nechce to koupit z principu. Já se s tím stotožňuju, ale jak říkám, BF je jediná vyjímka, kdy na princip kašlu a chci se do tý hry pořádně vopřít. :-)
  • Tak mě je to jedno. Ani ne jeden den v práci a ultimate edice je zaplacená. Holt když na to nemáš tak brečíš. Když na to máš je ti to jedno.
    • njn...když kouříš ptáky za zlaťáky *12*
    • Prosím, pověz nám víc o tom, jak krásný a bezstarostný je tvůj život, celý den jsme se na to těšili.
      • @keyser.sozey - pro tvůj klid ti raději nic dál říkat nebudu. Ale můžeš si bej jistej, že se mám jak prase v žitě.

        @kokoskomath - nevim kolik se vydělává kouřením ptáků. Asi to víš když to umíš propočítat. Já prachy vydělávám sezením na prdeli v kanclu. Zkrátka moc se nenadřu. Jen buzeruju patolízali co mi sloužej.
        • Pracuje v kanclu, ale nezná rozdíl mezi i a y. *1*
          • No jo gramatika.. Ono co si budem povídat. Ta tvoje poslední věta by taky mohla být až za tečkou. Hele ale mě je to buřt. Přesně já tam v podstatě jenom sedim. Vůbec nechápu za co mě tak platěj. Za den vyřídim pár mailů někam zavolám a to je všechno. Kdybys viděl kolik za to beru tak bys brečel. A jako bonus můžu poroučet náplavám z moravy a brna a podobnejch řití. Life is good!
            • brno neni na morave? ty si dement, to se nevidi...
          • nepracujem jen tam sedi *1*
  • Jack1947
    Cash cash cash už mně ani nenapadá nic vtipného jak bych tohle vymáhání peněz za úplatu nazval ( možná jedině - stále se najde plno ovádů co to bohužel zacálujou plnou dardou *7* bohužel...)
  • Veskoslav
    Tohle definitivně rozhodlo, že půjdu do Titanfall 2....
    • spíš rozhodlo že si na uradu prace
      • Veskoslav
        Hlavně to nezapomeň proklikat Maxíčku...
    • Morraw
      Stejný vydavatel. Jiná DLC politika. Holt BF je větší dojná kráva, tak si takové svinstva můžou dovolit.
      • Veskoslav
        O to více je to zarážející. Už 3. díl skrze DLC šíleně rozdělil komunitu a stejně jsem pak hrál jako Premium hráč cca 5 map dokola a to byly ty základní. To samé se opakovalo u BF4. Ano, u obou mám premium, ale Bf3 za 4,99+9,99 premium a Bf4 za 6,99+19,99 premium. Jako byl bych ochotný dát ještě 20 euro navíc, takže dle jejich logiky 60+20, což už je stejně přepálená cena. Ale 110? Definitivně jeblo.

        Jinak ještě ti musím poděkovat za tu radu nákupem přes uPplay. Za 105 euro naprosto luxusní cena.
        • Morraw
          Není zač. Rád jsem pomohl :)
  • Draken69CZ
    LV není rasista, jen se nedokáže ztotožnit s postavou co má o toooolik větší peenis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit