Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim říct, že znovu dohranej Fable v rámci Anniversary mi opětovně otevřel oči. Strašná bída, ve který se videoherní průmysl nachází, zlatá éra her (98-04) je deset let pryč a od tý doby jde všechno jen směrem debilizace. Ještě, že vycházejí ty HD Remaky, kde si člověk bez zbytečný nostalgie může připomenout, jak tehdy hry byly nápaditý, že hráč mohl určovat směr, jakým se hra bude dál odehrávat (vezměme si hry jako Fallout, KOTOR, Original War), než to všechno zabilo retardovaný COD pro masy.

    Masy zabíjej hry a to dost šíleně. Pak i taková slaboduchá hovadina typu Hellraid může prodat miliony.
    • D3sert
      Z casti mas urcite pravdu, ja to pocejtil tedka kdyz jsem poprve poradne rozjel Resident Evil 4, je to akcni hororova hra ale musis u ty hry dost casto premejslet a nemuzes to hrat rambo stylem. Ale porad se najdou hry ktere maji v hratelnosti ten oldschool feeling, treba Divinity: Original sin anebo hry na NDS nebo 3DS ;)
    • V těch hrách co píšeš sis určoval směr ? nevím ale jak říkáš posledních 10 let tak pravdu nemáš si vezmi třeba mass effecty,bioshocky,žaklínače,assassíny,obliviony, atd atd pořád si je co zahrát a možná bych řekl že za těch posledních 10 let možná i 5-6 vyšli nejlepší hry co sem hrál a hraju už zhruba 20 let a taky cod byla ve sví době hodně dobrá série
      • Tak jestli podle tebe za posledních 10 let vyšly nejlepší hry, tak to opravdu nevím co jsi hrál zbylých 10 let.
      • Ty hry cos napsal, tam už to bylo jen light, Bioshock měl jen pár rozhodnutí, AC nemá v podstatě žádný, Oblivion je horší Morrowind. Zaklínač I. ještě vycházel jako dozvuk golden age, dvojka už je taky zkonzolovaná šílenost.

        Hlavně v tom Fable se ti třeba i mění to, co si o tobě ta která postava myslí na základě rozhodnutí, který uděláš. Neskutečná paráda.

        Ale masy nechtějí chytrý a propracovaný hry, masy chtějí blyštící se hovadiny. Nejvyšší čas přestat už hrát a hrát jen ty starý dobrý hry, kde to ještě mělo smysl:)
        • Naprostý souhlas se vším. Ale tuším, že dostaneš ban, protože takovéhle vybočení z mainstreamu se zde netoleruje *1* A za tohle ban dostanu i já.
    • tomocz
      Tak já jsem nad touhle hrou přemýšlel jak nad FPS Diablem, který spadá do té zlaté éry. Těžko říct, co z toho nakonec vyleze...
  • konzolová pikačuovina
  • Vogon
    Za ně doufám, že zruší tu mini mapu, bez ní by ten svět vypadal otevřeně, kdežto s ní vypadá jako koridor.
    To samé bylo i u Kingdoms of Amalur, které mělo velký otevřený svět, ale kvůli mini mapě působil koridorově.
  • Řekl bych že ani sami tvůrci něvědí, co za typ hry vlastně chtějí udělat. Sice to vypadá hezky ale zdá se že to bude slátanina, od každého žánru trochu ale výsledek bude nudnej blivajz...
  • vonTossis
    Tak tohle vypadá fakt skvěle.
  • BoB.2
    Je to čím dal tím lepší.
  • C-BEAM
    tá krajina je remeselne hodne premakaná... Ja by som bol vo výroku "krásnější verzi TES: Skyrim" ešte o niečo odvážnejší. Poliakom to ide, no...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit