Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velka gratulace mistni kokotmunite...shitstorm lvl 100...
    • SadButTrue opet generalem po bitve. Ale libi se mi, jak si to svedl na mistni komunitu, pritom to bylo v reziji jednoho trotla...
      • Teto polemice o houne rikas bitva??? No jo, uplny souboj titanu... :D
        • spíš řádění pacienta :-D
          • Tak ono to vase radeni cenzor z velke casti promazal...vcera to bylo poctenicko...
    • a neco k veci by nebylo?
      • Taky jsem zvedavy, jestli se ti to nekdy povede...
  • jako ja uz vedel od dema ze to bude kvalitni titul
  • Hru jsem začal hrát poměrně krátce po dohrání Dishonored 2. A atmosférou Prey na Dishonored nemá. Je to perfektně vyladěný stroj na zábavu, který má přes sebe přehozené bílé prostěradlo a dělá bububu, ale nejde z něj strach. Lekačky umí dobře, ale strach ne. Často mám pocit, že hra na mě vědoucně pomrkává a boří čtvrtou stěnu, o což ale nestojím. Hratelnostně je to naprostá špička a hrozně mě baví to hrát. Moc mě nebaví pokoušet se do toho vžít, nebo zjišťovat, proč věci a lidi dělají to, co dělají.
  • houmrhoumr
    odkaz na metascore je na puvodni prey 2006
  • Hrál to tady někdo na horší konfiguraci, než jaká je minimálně doporučená?
  • jamar28
    Aneb jak jeden d*ment může z veřejné diskuse udělat vlastní malé pískoviště na dětinské téma PC X konzole. Já vím, že jsi plný promyšlených názorů a dojmů, kterými potřebuješ obohatit svět, ale vážně by byl takový problém nechat si to na zítra na velkou přestávku? *7*
  • hru si pridávám do seznamu her ktere chci hrát. (nutno podotknout že ten seznam je ale hodne dlouhy takže se k tomu asi nedostanu) *3*
  • DwaR
    vďaka za fakt skvelú recenziu - nie hodnotenie hry, ale štýl a formu recenzie.

    hru som ešte nehral, tak kvalitu neviem posúdiť, ale na základe mnou sledovaných recenzií (steam, games, hrej, indián) je hra naozaj nadpriemerná a stojí za pozornosť. minulý rok vyrazil dych doom, tento rok to bude prey.... bethesda valí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit