Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SA-reg
    >Robotron3

    Navazuju na no, že jsi napsal, že na telefonech se prodávají logické hry.
    Pochopil jsem to že tím kontruješ ten výraz "bezmyšlenkové", kterej jsem použil v začátku toho vlákna...

    Pokud jsi to jen tak oznamoval, taky sorry, další diskuze byla zbytečná.
  • neviem aky bude MP, zatial to moc nevyzera, ze to bude velka zmena od mw2, ale kampane COD boli proste vzdy nabusene a ked som si hovoril pri traileroch na mw2 ake to je epic, tak tu som bez slov, tesim sa :) (hravam aj battlefield)
  • jindra.veliky
    pro ty co tvrdi ze cod hraji jen deticky

    http://www.youtube.com/watch?v=K_heAvnbCBQ

    jinak, koupim si obe hry. to ja jen aby jste si uvedomily ze zalezi na soluhracich a kkti jsou vsude. si pamatuji jak v bf na spawnu stihacek a bojovych helikopter me porad zabijeli vlastni jen abych jim nevzl stihacku.
    • jo tohle je pravda :) i v codku sou děcka ktery tě chtěj nastvat ale dycky mě to bavilo víc má to silnou základnu ... silnou podporu ... hraje to hodně lidí ... sou super mapy ze nemusis vzit tank abys dobeh nadruhou stranu mapy driv nez pudes spat jak u BF ... lepsi mensi mapy nez takovy monstra
    • No, pracuju v hernim obchode, a podle me je to spis naopak, nez si lidi mysli. Mam dojem, ze vic hrajou COD prave ti dospeli az starsi lide. Prave proto ta hra tak vypada, ne ze je to designovany pro teenagery, ale naopak pro starsi obcany 30 a vejs, ktery uz nemaj tak rychly reakce a postreh jako mlady, nechce se jim u her premyslet, jen si zastrilet, kdyz pridou utahany z prace :)
      • Taky souhlasím vím o tom své, opravdu CoD hrají spíš starší lidé.
      • Nas klan ma vekovy prumer neco pres tricet. Kdyz sem hravali jeste ligy v CoD1-4, bylo tam hodne vekove podobnych teamu - tj. 25+. Takze nemuzu nesouhlasit...
        • nolives
    • A ty jeste porad nevis,ze bf3 ma s cod spolecneho vice,nez je zdravo?
      Obe hry maji velmi podobnou cilovou skupinu hracu.Koneckoncu,EA se tim netaji,ze chce codu sebrat jeho komunitu.
  • Craaash
    http://www.youtube.com/watch?v=7kb_5GMbE4M
  • ponekolikate uz proste nenaletim at sou tyhle trailery sebelepsi. jediny co tehle hre hraje do karet tak ze neni prehypovana jako battlefield, ted muze sp codu jen prekvapit.. stejne sem ale toho nazoru ze komu nesedely uz posleni dily, tady se uz taky nechytne
  • pauznete si scenku se sniperem v Praze a prohlidnete si budovy v pozadi. ikdyz to neni v hd tak jde zretelne videt jak to odflakli. celkove ta hra vypada graficky slabe. postavicky super ale prostredi na me pusobi hodne prazdne. jinak ja osobne si hru kvuli par hodkam SP nekoupim. MP sem odepsal po Black Ops. Prvniho a posledniho dilu, ktery sem si koupil (prave kvuli MP)
    • Mechwarrior_bw
      divné sú aj niektoré shadery na postavách ale i predmetoch, lesknú sa ako psie... Osobne mi to pripadá tak, že sa vzhľadom na silnú konkurenciu vykašlali na detaily a rozhodli sa vsadiť na efekt - viac výbuchov, viac spektakulárnych nahraných scén, taká interaktívna Bayovka.
      • Na efekt vsazeli minimalne uz i u BO.
      • interaktívna Bayovka je cod uz od 4.dílu a to tak ze totalne
    • MW 3 odepsat kuli Black Ops? tak zaprve ... black ops dělala uplně jiná společnost ... za druhé hrál si MW 1? dedikované servery? je to pecka hraje se to do teď ... black ops nebyla hra byla to odfláklá hovadina ... mp tam stál za starou belu ... tohle je uplně něco jinyho mozná je to odfláklý ale multiplayer nikdo nehraje na plný detaily kazdej si to nejak oreze ... nechci nijak shazovat tvoje hodnocení to ne ... ale zrovna kuli Black Ops , nemůžeš soudit celou sérii.
      • newis nic
      • neodepisuju celou serii. kdyz pisu ze to byl prvni dil co sem koupil tak to neznamena prvni ktery sem hral. mp sem hral jeste u MW2 a to byl duvod proc sem kupoval black ops. i kdyby byl mp mw3 technicky odladeny, stejne zabavny jako v mw2 a mel dedikovane servery, tak si ho stejne nekoupim. mam red orchestru, team fortress2, planuju battlefield... mw3 nekoupim protoze uz dalsi fps mp strilecku nepotrebuju.
        • podle mě BF 3 letos stejně asi neporazi MW ... beta byla tak plna chyb ze sem to jakziv nevidel :D tolik bugu nemely vsecky codka dohromady :) ale urcite si koupim oboje a posoudim az pak :)
          • Jste snad všichni na hlavu ne? pořád omýváte, jak zabugovaná BETA je, ale nikomu nedochází, že je to měsíc starej relase! :) Spoustu chyb už bylo napraveno.
          • vis co znamena pojem "beta" ?
            • Zacnu tim, ze jsem velky fanda bf2 a 3 uz mam predobjednanou. To ale nezmeni nic na tom, ze kazdy rozumne uvazujici vidi, ze jejich beta byla opravdu hodne spatna. Miliony veci, ktere neni problem odladit, nez je beta spustena (viz. propadavani v texture?) Jestli duvodem bety bylo hledani chyb, tak je docela blby, ze se to snazili delat na mape, ktera byla dva dny nehratelne kvuli temto chybam.
        • jindra.veliky
          a ty ostatni teda fakt potrebujes?
      • Hmm,v tom pripade skoda,ze z ukazek to pusobi na chlup stejne jako to BO.
  • Konecne kvalitni trailer na CoD8. Letosni reklamni kampan Activisionu je tragicky odflaknuta. Asi spolehaji na automaticke prodeje? Ikdyz porad je to lepsi nez ta neustavajici masaz na BF3 (ktera dokonce prekonala tu lonskou varku na CoD7).

    Kazdopadne ja se na treti MW tesim. Pribeh sice neni zazracny, ale kdyz nad tim tak premyslim, me vlastne bavi. Proste me ten styl, ruznorodych prostredi a postav, sedi. Arkadovost mi nevadi (nepotrebuju jedna rana od AI = smrt). Hlavni slozka - multiplayer, je taky jako delany pro me. Hlavne diky enginu, jina hra se nehybe tak prirozene (kam se hrabe CS). Kdyz mate s kym, jde i CoD hrat sakra takticky (na coz si spousta odpurcu stezuje). Absence vozidel mi nevadi, naopak diky tomu jsou mapy mensi a propracovanejsi vhodne na souboj 3-6 vs. 3-6.

    Hraci BF3 / CS a dalsich obdobnych her, by se jednou mohli zdrzet trapneho flame jak je CoD trapne, spatne a nevim co vsechno. Kdyz nebudu pocitat dily od Treyarchu, je tato serie krasny priklad vypilovane hry, ktera poskytuje vetsine zakaznikum presne co chteji. A to neznamena ze je to spatne...
    • SA-reg
      Hmm, poskytuje zákazníkům co chtějí? Jistě. Ale zvaž další věc...

      Pokud existuje tuna teenagerů, kteří chtějí předražené mappacky, CoD Elite atd. tak budiž... jejich věc, čím si propláchnou hlavu.

      Ale bojím se, že se této nemoci chytnou ostatní vydavatelé a vývojáři... a pak jsme mi ostatní hráči v řiti.

      Jeden příklad za všechny: "Bioware o DA2 - We want CoD's audience." A bylo to jasný hned... že DA2 bude srač*a. A byla.

      Zakže doufám, že po MW3 už CoD konečně umře... že si Bobby uvědomí, že mu to lidi nebudou žrát donekonečma... že se lidi probudí ze setrvačnosti...
      • Tak o cenove politice Activisionu radeji nemluvit. Za tu by si zaslouzili pesti, a ne jednou. Mluvim o tom jak vypada primo hra.
        • SA-reg
          Ale to spolu souvisí... musíš zvážt všechny fakta.
          • Co to placas? To ze jim poskytuji pro tebe treba nekvalitni hru, s minimem inovaci a rikaji za to nechutne moc, neznamena ze zakaznici ty ceny chteji. Na cenovou politiku Activision driv nebo pozdeji dojede.
            Kazdopadne to nemeni nic na tom ze dily 1, 2, 4, 6, 8 jsou kvalitni, delane presne podle vkusu vetsiny trhu. Proto se prodavaji jak rohliky i pres svoji cenu.
            • Evidentne te nechapu, minimalne tvuj posledni prispevek urcite. Nemusis souhlasit, ze ty dily od IW jsou opravdu kvalitni po vsech smerech, navic se ztrefuji do prani zakazniku. Jenze tak to proste je. *5*
            • SA-reg
              Když to zavedu do extrému, tak je to jako kdyby jsi si od někoho koupil skvělý auto a on ti pak zastřelil manželku... chtěl by jsi to auto pořád?

              No... i když... teď si říkám, že já možná i jo... nebo spíš... dovedu si představit situaci, že ano.

              Ok... beru zpět... pravdu máš ty.
      • SA-reg
        -1? Prosím o vyjádření... to tu někdo opravdu chce, aby každá hra byla bezmyšlenkové mačkání tlačítek, aby trvala 6 hodin, aby měla multiplayer stejnej každej rok a aby měla předražený DLC?

        Nebo proč mínus jedna?
        • Kdyz si nekdo koupi CoD/Battlefield, neocekava pochopitelne logicke akcni rpg, s otevrenym svetem a propracovanym strategickym systemem. Od toho jsou jine hry.
          SP je v CoD kratky, ale v dilech od IW zabavny. Multiplayer se vyvyji - porovnej si MW1 s MW2, to je sakra rozdil. A s predrazenyma DLC nesouhlasi snad nikdo. Jenze jinak nez koupi originalu si to neazhrajes. Nepocitam ne zrovna kvalitni alterIWnet. AlterOps jeste dodelany dokonce porad neni. Vsak na tu svoji cenovou politiku Activison dojede, otazka je kdy.
          • prudislav
            no zrovna na alterIW je míň hackerů než na ofi serverech
          • AlterOps ani už nebude protože ho nikdo nechtěl a upřímně alterIWNet aní zase tak špatnej sice mu chybí pár věcí ale tak co chceš zadarmo
            • AlterOps nikdo nechtel? To se divim, ale coz. Ja se k alterIWnetu dostal jen kvuli zkousce novych map a rozjeti na lan, bez nutnosti originalniho IWnetu. Kazdopadne zadarmo budiz, ale jinak nedodelavka, spousta bugu, ale to kazdej kdo zkousel bude vedet...
        • DarkHawk
          Jaká každá hra co to meleš? *1* A moc to prožíváš.
          • SA-reg
            Moc to prožíváš je jeden z argumentů, když už žádný pořádný nemáš...

            Tisíce lidí prožívají hokej, fotbal, hudbu, filmy... ale hry nikdo nemůže? Hry jsou moje hobby, tak je prožívám.

            Kdyby nikdo nic neprožíval, tak se nikdy nic nevymyslí a všichni jsme tupci bez fantazie.

            (Příště ti doporučuju použív argument, kterej není tak jednoduchej na vyvrácení...)
            • SA-reg
              DarkHawk - "mám dost argumentů, ale nestojíš mi za to"

              Další z argumentů poslední záchrany... přiznej si to... něco si tu plácl a já ti to omlátil o hlavu. Jsi v řiti.
            • DarkHawk
              Argumentu mám dost, ale nezajímají mě ty tvoje příspěvky natolik, abych to s tebou musel řešit.
        • Sem chodi spousta zamindrakovanejch decek, ktery proste radi mackaj minuska, ze jim to dela dobre. Nevsimat si ;)
        • Vetsine hracu to asi bohuzel vyhovuje.Ostatne staci se podivat na to,jake hry se v soucasnosti nejvice prodavaji a myslim,ze je to celkem jasny.
          • V soucasnosti se nejvic prodavaji logicke hry na iphonech ;)
            • Ted sem uplne nepochopil, s cim nesouhlasis, nebo na co navazujes, ja nerikal, ze tyhle hry jsou nejaky komplecni, jsou to proste logicky rychliky na mobilech :)
            • SA-reg
              Cut the Rope? Angry Birds 2.0... stylizace, jednoduchej koncept s několika obměnama atd.

              No dobře, změním "bezmyšlenkovité" na "nekomplexní".
            • Sa-reg, jako Cut The Rope treba.
            • SA-reg
              Logické? Jako Angry Birds? Sorry, ale tu bych řadil mezi "bezmyšlenkovité"...
            • Tak trh mobilnich her jsem zrovna na mysli nemel *3* .To je takovy vlastni vesmir s vlastnimi pravidly.
    • prudislav
      jako nápad je to výbornej s válkou po městech ve světě ale zbracovat by to chtělo krapet líp než pětihodinovej interaktivní film :-( MP vypadá fajn (IW styl) - občas nezaškodí si zahrát braindead střílečku v miniaturních arénách :-)
    • Vypilovana hra to byla tak do MW,hlavne uplne prvni CoD byl skvely.Ale to co predvadeji posledni dily je k placi.
      Nejde tak ani o styl hry,kazdeho koneckoncu bavi neco jineho,ale o pristup activisionu k hracum a nehchutne zdimani znacky a vydrbavani s hracema ,kde to jen jde.
      A jeste maji tu drzost si za to uctovat kazdy rok takovou cenu.
      Pokud nekomu nevadi,nechast si s prominutim sr*t na hlavu,je to jeho vec.
      • Cenova politika Activisionu je druha vec. S tou nesouhlasi snad nikdo svepravny. Ale kdyz si vezmes sudy dily CoD - tj 4,6,8. K tomu prvni dva dily, nevidim na nich nic spatnyho. Snad jen v CoD6 byl SP pribeh az moc zbesily.
        • Tak prvni dil byl paradni a az po MW1 to byla porad kvalita.Od te doby je to imho nastavovana kase a zdimani znacky.
          Jinak ja nevim,ale vzhledem k tomu,jak se prodavaji ty predrazene dlc a kazdy rok si takove mnozstvi lidi kupuje viceneme predrazeny datadisk s novou 3h kampani a novymi zbranemi,tak mi moc neprijde,ze by to vsem vadilo.
          Me naopak prijde,ze jim to vetsina hezky basti.
          • Nastavovana kase? S tim nemuzu souhlasit. MW2 melo spoustu novinek oproti prvnimu MW. Tento treti dil bude doladeny MW2, predevsim s free dedic servery, takze ideal.
            World at War a Black Ops nepocitam. Ty jsou krome zombie, velmi spatne po vsech smerech.
            • Nerekl jsem, ze je tento dil plnohodnotnym pokracovanim, ale rozhodne to neni pouze nastavovana kase. Ja v dilech od IW pokroky kazdy dva roky vidim. Ale jestli ti jde o engine, ktery tou kasi lze nazvat, tak to je otazka novych konzoli...
            • Ano nastavovana kase.Ale ty jsi ocividne jeden z tech skalnich fanousku,ktery si nedokaze pripustit,ze to co Activision vypousti pod znackou cod jsou jen hodne predrazene datadisky a ne plnohodnotne pokracovani.
              A free dedic server neni novinka,ale jaksi by mela byt samozrejmosti u takovehle hry a smutne je,ze tomu tak u cod neni.
              A koncept "doladene MW2" vylozene evokuje datadisk a ne pokracovani.
    • DarkHawk
      Kam se hrabe CS? CS mě bavil víc než všechny MP V Codu. Ale tam mě bavily singly hlavně v prvních dílech a tenhle trailer nevypadá vůbec špatně.
      • Mluvil jsem o enginu. A ten je v CoD proste rozpohybovany nejlip. Nevim jak ti to presne popsat, jestli si hral vsechny tri tituly (CS, BF, CoD), rozdil si musel citit.
        Me CS nikdy nebavil prave kvuli tomu jak se divne hybou panaci, strelba, litaji granaty. Tim kazdopadne nerikam ze je to spatne. Nekomu to vyhovuje a ja mu to neberu. Proti gustu...
        • Myslis tim,ze v cs neni tak snadne dat HS jako v cod?Jo to souhlasim no.
          Jinak s pohybem jsem nemel problem ani v jedne hre.
          • Ale hovno, mluvim o tom ze se CS hybe oproti CoD mirne zpomalene, nebo jak to nazvat. Jestli si poradne hral vsechny hry, moc dobre vis o cem mluvim. Jelikoz to samy dela DoD (Day of Defeat), prisuzuju to enginu half-life...
            • Hm, velmi zajimave. Stejny nazor jako ja mel prakticky kazdy na vsech lanparty, kde se hralo CoD spolu s necim na enginu HL a slo to krasne porovnat.
            • Ano hral a opravdu netusim o cem mluvis.Zadneho spomaleneho pohybu jsem si nevsiml a popravde tohle je poprve,co neco takoveho na ucet hl a potazmo jeho modifikaci slysim.
  • Hlupáci se fixují pouze na MW3, nebo BF3. Normální lidi si zahrají oboje!
    • Normalni lidi se jim vyprdnou na oboje *3* .
      • Trpane. Normalni lide se*ou na reklamni kampan, zkusi si zahrat hry co by je teoreticky mohly bavit a podle toho se nasledne rozhodnou. A ze nekdo ma rad holky a nekdo vdolky, je ti doufam jasny. Takze odsuzovat nekoho ze si koupi jednu z tech her, je proste trapne...
        • Ale tyhle hry jsou oboje vdolky!
          • Prodeje rikaji ze holky (kdyz uz sme u toho prislovi). *3*
        • Divil by ses,kolik lidi se prave tou reklamni kampani necha ovlivnit.Ostatne,ty velke spolecnosti( ne jen v hernim prumyslu) by prece nevrazeli takove penize do reklamy,kdyby to nemelo zadny efekt ne?Casta ucast psychologu pri tvoreni reklamni kampane ostatne mluvi samo za sebe.
          Trochu se prvne zamysli,nez neco placnes.
          A ja neodsuzuju lidi,ze je nejaka hra bavi,ale spis,ze si nechaji **** na hlavu a kazdy rok poslusne naklusaji a koupi si nove cod,i kdyz ta cena tomu vubec neodpovida a o pristupu activisionu k hracum ani nezminuju.
      • SA-reg
        Cože? Jak se opovažuješ myslet vlastní hlavou a nepodlehnou hypu! Kde je k*rva ta myšlenková policie, když ju člověk potřebuje!
  • campan bude brutalni jako ostatni MW o tom zadnaaa ale MP ??uz nikdy v zivote (blbost)
  • me se to libi *4* a libilo od zacatku nic nemam proti Battlefield klidne si zahraju oboje je mi to jedno to jen pro ty extreme hatery *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit