Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conflig
    Tenhle trailer se jim opravdu povedl. Už se těším na SP
  • Pete.palis
    jako nevypadá to zle (prostě non-stop akce)....ale svět mi přijde přehnaně katastrofický:)
    • Spíš OnRails akce. Pro non-stop akci by bylo potřeba odstranit ty skripty omezující hráče (dveře, které může otevřít jen AI po dokončení dialogu, neviditelné stěny, omezení pohybu á la cutscéna ve fpv). *3*
  • Jazz
    Proč mám chuť tu kravinu po tomhle koupit ?
    • protože jsi ihned :-D
      • Jazz
        Protože su khokot asi, někdo mě mrdněte do hlavy prosím
  • Video fakt dobré a určitě si zahraju SP jako vždy.MP je oničem (pro mě nic extra pořád stejné dokola od MW).Jinak začátek videa dosti podobný hudbou v BF3 :-/
    • Hehe,mp je porad to stejny do kola,ale sp ti prijde super jo? *1* nemam slov
  • smejki
    prostě baykovina, jako každý rok *4*
  • ratatatatatata boom ratatata boom boom,super slow-mo cool skript,ratatat boom boom boom ratatata super slow-mo cool skript ,booom booom ratatata........tak takhle nejak vypada sp poslednich dilu cod,navic se super dlouhou herni dobou 3 hodin.A bf3 vypada v singlu dost podobne.
    Jak to muze nekoho bavit,nepochopim.
    Vzdyt existuje tolik kvalitnejsich SP her.
    • tak hrajte The Sims hovada, tam si muzete spokojene delat deticky a vystrel tam neuvidite ani kdyby ste se stavely na hlavu *1* , tohle je proste zabavna akcni hra, ja od takovych her necekam nic nez zabavu a tu jsem prozatim dostal, a je mi jedno ze sem za tu 6 hodinovou kampan zastrelil stovky panaku, proste vypnu mozek (nebo, spis ho ani nezapinam *2* ) a jedu ..... o tom to je ne? *4*
    • Napiš jednu hru se super SP kde není to tvoje ratatatatatata boom ratatata boom boom,super slow-mo cool skript,ratatat boom boom boom ratatata super slow-mo cool skript ,booom booom ratatata........
      • Abych se drzel ciste fps zanru.tak priklad za vsechny-HL.Tam se nestane,ze by ti protivnici nabihali po stovkach tupe pod hlaven jako je tomu v kampani poslednich dilu cod.A ani tam nejsou na kazdem kroku radoby cool skripty v slow motionu.
        Vis,i strilecka jde udelat tak,ze to nebude jen tupe strileni jeste tupejsich nepratel a nebyt pri tom bullet sponge.
        A kdyz uz si chcu zahrat bezhlavou strilecku,tak si zahraju serious sama,ten se aspon netvari u toho smrtelne vazne.
        • A víš proč to tak není? Protože to jsou dve rozdílné značky, už jen podle názvu Modern Warfare3 a Half-life tě to mohlo napadnout.
          • Ty ses dobrej popleta.Prvne po me chces abych ti nejakou Sp fps hru napsal,kde to neni to ratatata a pak mi reknes,ze to je logicke,kdyz je to jina hra.
            Ty nevis co vlastne chces *1* .
            Ono je celkem logicke,ze kdyz ti reknu nejakou jinou fps,tak to bude jina znacka ne?Ach jo *1* .
            A i kdybych zustal u toho CoD,tak prvni dil rozhodne takovy nebyl.
            • Promin nevšiml jsem si, že reaguješ na mě.
      • Tak treba zase Fallout New Vegas muzes dohrat bez jedinyho vystrelu. ;)
        • No jo, ale stejně to bude okolo tebe bouchat.
          • ... a budou střílet ostatní, kdyť ani Portal se bez toho výstřelu a výbuchu neobejde ty rozumbrado.
            • Rozumbrado? Jde o to, ze tyhle akcni hry (z casti RPG) nejsou prave jen o tom strileni, a kdyz strilet nechces, vetsinou se konfliktu i muzes vyhnout. Viz treba i Deus Ex.
    • To mas stejny, jako proc lidi bavi hry se svetelnou pistoli. Prave proto, ze je to boom ratatata :)
  • Ha! Po Metal Gear Solid 4 dalsi rezba v centru Prahy. Kdyz uz nic jinyho, aspon ve vyberu lokalit maji utori vkus :)
  • To sou tu pouze fandové CoD nebo se i cod hateři nechali zlákat ke koupi jednim trailerem?
    • CoD Hateři hrají Caspian border v BF3 *7*
    • myslim,ze to bude spis obecne deti a pubertaci,ktere ke koupi dokaze donutit kazdy trailer,kde to hodne boucha a je tam hodne radoby cool akcnich zaberu ala hollywood. *3*
      • Adam_M
        No výš ''haha'' ono je taky možné že prostě někoho CoD MW baví.
        • Mayuri12
          Fakt ? aha nemáš bejt náhodou mrtvej Ghoste co děláš na týdle diskuzi??
          A kde máš MAC taviše
    • SA-reg
      Ale prosímtě...
  • Generalmagor
    Battlefield rulez! :D
    • ze vas to este baviii :D...BF a COD sa zrovnavat neda...hlavne co sa MP tyka lebo je to kazde o nicom inom...BF ma vlastny styl ktory nie kazdemu padne...mne viac vyhovuje BF ale co sa SP tyka tak zatial vedie COD...ale uvidime ako to dopadne tentokrat kedy SP vypada dost dobre a rovnako tak sa tesim na coop...ale i na MW3 :)
    • Presne tohle si furt rikam taky.Ale neco takovyho BFkar nepochopi.
      • To nemá nic společnáho s BF. To co vy máte na COD nepochopí zadný normální člověk *1*
    • Generalmagor
      Lidi, tak pardon, že jsem silným fanouškem COD série a prostě mám raději COD než BF :D
    • V cem to bude vetsi narez nez BF3 v tom ze se pohybujes porad v jednom koridoru a nebo ze vsechny dily uz od cod2 sou uplne stejny v tom bude vetsi narez?
      • Takze ty si to uz hral...
        • Hrál jsem betu a jelikož beta je stára asi jen měsíc či dva,tak se z toho dalo usoudit jak ta hra vypadá a hraje se,pokud jsi ji nehrál nebo ti nepřišlo alespon náznakem,jak to přibližně bude vypadat,tak to promin ale pokud mám hodnotit tak to nejde a to z jednoduchého důvodu,ten jest že ani jedna z těchto dvou her nevyšla,tudíž se to ani nedá,ale základní systém BF je pořád stejný a tak i u cod.
      • BF je de facto taky pořád stejné už od dob prvních dílů,jen poslední dobou nám trochu codovatí,pokud se to slovo vůbec dá použít xD
    • To jo no,bude tam vice tech super cool spomalovacek co? *1*
      SP BF3 je bohuzel v tomto tomu cod dost podobne.
      Ale hlavne ze jsou z toho vsichni odvareni *1* .
  • jindra.veliky
    vypada to fakt dobre. doufam ze hra bude dosahovat stejnych kvalit jako tento trailer. Sp kampan bude urcite skvela jizda jako prvni dva modern warfares *16*
    • Bez za maminkou at ti da penizky ze je to cool muck *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit