Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud s novym DLC prijde i lepsi combat system, tak uz bych to mohl konecne dohrat ...
  • Já ho rozehrál a už je jistý, že nedohraju. Příběh naprosto hloupej. drakorozený, řevy. Panebože! Pohádka pro sedmiletý děti. Jinak takovej datadisk k oblivionu.:-(
    • Kein
      A co teprve enormně velké a prázdné dungeony a quildy a jejich debilní a nudné questy. Nikdy jsem nemyslel, že to řeknu, ale zlatej oblivion a co teprve Morr.
      • Dlouho jsem se do Skyrimu nutil, až nakonec přinutil s tím, že když mě docela bavil oblivion, tohle bude taky. Jenže fakt nebaví. Trávit další hodiny a hodiny toho samého, co už jsem hrál, akorát v prázdnějším prostředí severských plání a spoustou, jak říkáš, prázdných dungeonů atd., to mi za ten čas nestojí. Při každém rozhovoru bych nejradši umlátil hlavu tomu, kdo psal dialogy. Trapnost, hloupost, předvídatelnost. Dokonce i u hlavních questů. Kdyby jen vedlejší. Tahle hra je ukázkový výsledek skvělého marketingu. Uráží mě, že se jí dostalo víc pozornosti než druhému Zaklínačovi, který je o několik tříd výš. Ach jo. Zase se někdy nech zlákat, blbečku:-(
        • Cahir
          Že je něco špatně, jsem zjistil ve chvíli, kdy Skyrim naplno rozjel svůj "potenciál" v generování questů (wtf?). Tahle hra do puntíku naplňnuje heslo kvantita místo kvality...
          • rhaegar
            Nechápu proč jsem tedy dostával tuny mínusu,když jsem to samé řikál dva týdny po vydaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit