Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teraz vyjde III ?? Po toľkých rokoch ?? Smola, medzitým som hry úplne prestal hrať. Na Diablo III som sa hrozne tešil, ale už mi je to jedno. A to som mal odložené peniaze na kúpu originálky a peniaze na uprade PC, aby to pekne šlapalo. Nuž smola, už je to jedno........
    • Přesně tak, tolik let čekat, to ať si narvou teď do pr**le!!! Taky jsem už přestal hrát hry, vždy, když si nĚco stáhnu, tak mě to po chvíli přestane byvit, prostě nuda a nuda. Dnešní hry jsou o nudě i když z nadupanou grafikou, kdysi byly hry s příšernou grafikou, ale protože nebylo srovnání s ničím jiným, tak i 16bit hry byly COOL :-)
      • Notak kluci, stáhnĚte si alespoň war** a uvidíte, zda to stojí za zahrání :-P
  • Nemůžu se dočkat! :o) Betu hraju pořád dokola a nemůžu se toho nabažit.
  • pokud na ni budes cekat, tak uprimnou soustrast :D jeste neni ani SOON :) takze pocitej tak 4 roky a vice :D
    • omlouvam se, mela to byt reakce na prispevek o konzolove verzi. poku nekdo muze smaznete to
  • 15,.5. ??? O.K. tak ja to jdu predobjednat.
  • Kinet1c
    ja som bol v pohode na stranke kde som si predobjednaval bola super cena a datum vydania 25 maj, teraz ked je tomu naozaj tak, tak toto datum je este o 10 dni lepsie :) takze som len rad, hral som zatial obe diabla a rozhodne si nenecham ujst toto, sice som uz kus starsi, ale legenda je legenda a vlastnit ju treba, ci uz ju budem hrat je otazka len a len pre blizzard, ci to zmalkly a ako to zmakly, dufam ze na jednodtku a opat stravim s hrou nespocetne mnozstvo hodin a hlavne zabavy
  • To jsem vazne zvedav jak to modernimi cool prvky pokazili. Oprava, pozmenili.
  • Chci se zeptat jak to bude s konzolovou?...jednou jsem četl že bude později jednou že vyjdou stejně...
    Děkuju.
    • Veskoslav
      Stejně nevyjde určitě;)Blizzard vypustil informaci, že se konzolová verze připravuje. Víc nic.
      • ''Stejně nevyjde určitě''
        *15*

        Napsali že je ve vývoji---
        • Veskoslav
          No dá se to pochopit více způsoby, ale já jsem reagoval na autora a ten se ptal, jestli to vyjde stejně a já jsem na to odpověděl: Stejně nevyjde určitě:) Není to myšleno, že by hra nevyšla, tole je kouzlo češtiny.
        • Ve vyvoji byla i ta fps ze sveta starcraftu.
          • Veskoslav
            Myslíš Ghost? To je velká škoda:(
            • Veskoslav
              http://www.youtube.com/watch?v=HuT6eIWdAqE
            • Mel jsem tuseni, ze se to jmenovalo Ghost, ale nebyl jsem si 100% jistej.
    • sleepless
      Konzolova verze je podle vseho ve vyvoji, ale oficialne oznamena nebyla, takze jestli vyjde, bude to s mnohamesicnim odstupem.
      • Ok dík moc :)
  • A co Grim Dawn? Chci si zahrát něco, kde nejsou místo potů nějaké podivné orby a hlavně kde není aukce. A vy jste o tom napsali jen jeden článek před rokem :P
    • sleepless
      Tak mrkni na forum a dozvis se. Jinak dik za pripomenuti, clovek nemuze myslet na vsechno :)
      • kdy nakulíš recenzi na OilRush?
      • Tam občas kouknu, ale komu by se v tom chtělo přehrabovat, když někdo jiný může napsat hezký souhrnný článeček ^^ . Ne že bych nějak prahl po pre-release informacích, ale jako fanoušek se samozřejmě snažím o zvýšení povědomosti.
    • Veskoslav
      Aukce není povinná, nikdo Tě nenutí kupovat. Ale už Tě vidím, jak získáš vzácný předmět, který by jsi mohl prodat draze na aukci a ty si ho necháš:)
      • Bez problémů. Stejně během dvou tří měsíců bude ta slavná aukce zaplněná věcmi od farmerů, všechno bude za pakatel, kdo nebude mít ten nejlepší equip, bude za idiota a podle toho se ta hra bude i balancovat. Ne, děkuji.

        A ta kapitalizace "tě" mě jednou zabije :D
        • Veskoslav
          Tak to si rozhodně nemyslím. Navíc jsou omezení do aukce, jak do počtu předmětů, tak do ceny předmětů. A farmer? To jako si myslíš, že jim budou padat vzácné předměty tak, aby se jim to neustále vyplatilo, když si stejně za ty peníze může koupit jiné věci či výrobky od Blizzardu? Samozřejmě to jde i přes "skutečné" peníze, ale to už je něco jiného.
          • Hráls*
            • Tak to už je trošku hnidopichovství, nemyslíte? Ale budiž, každopádně máte pravdu.
            • Hrál jsi? *
          • Hrals někdy D2 s MapHackem a Magic Find Sorckou? Tam se dalo naplnit tolik Mule charů, že mi ta jeho představa o přeplnění Aukce zní až moc reálně, bohužel.
  • Veskoslav
    Peklo nikdy nebylo tak sladké.
  • 15. Květen 2012, jak pekelný to datum! *16* Ďáble, dej ať je to už tady!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit