Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ale no, tak kdyz si clovek odmysli ten Resident, ( prehnanou narocnost, strileni a ty potvory se dali) dostal celkem brou beckovou strilecku s bugy. Coz je hodne malo.
  • Veskoslav
    A přitom trailer tak pěkný a hra tak otřesná.....
  • Jack1947
    To byl preslap "Pokus Resident evil jako beckova strilecka nevysel¸¸
  • Jack1947
    Revelations, si napravilo z pola poskozenou povest, tou strileckou (6) byla kratsi aleto uz tak holt byva no.
  • Veskoslav
    To je ten díl na lodi?
  • Veskoslav
    Není to špatný díl (číselně tak 7/10) peněz nelituji, to lituji u Racoon City. Ale chtěl bych něco jiného, méně akční pasáže a více horovou část. Navíc pasáže, kdy se utíkalo, to mi neskutečně vadilo. A u 5.dílu mi pro změnu vadil typ zombii....
  • Souhlasím s váma hoši, RE5 mě sice bavil o malinko víc, ale šestku řadím taky hodně vysoko *3*
  • Tak 6 nebyla spatna , ale jen ta 1 epizoda s Leonem. Zato Revelations me chytnul a nepustil.. Ten se me libil moc.
  • ucho
    ten Pattison mluví jako tatar: "celkově však hra působila jako byla přílišný mišmaš"
  • BoB.2
    To už se asi nepovede.
  • ja chci toho,styl hrani a atmosferu
    http://www.youtube.com/watch?v=VZH5IXwyKwc
    klidne bych bral remake remaku :-)
  • RE6 sem si předobjednal na PC, i když sem slyšel, jak hodně lidí, co si to koupilo, tak lituje penež, říkají, že je to blbost, že to není RE. Přesto sem veděl, že mě to nezklame, mám nahraných kolem 300 hodin a sem tam si to ještě zahraju.
  • Kolikrát se ještě chtějí ke kořenům vracet? :) U šestého dílu slibovali to samé ... Ale pokud by to náhodou chtěli myslet vážně, měl bych pro ně radu do začátku - pamatuji li se správně z RE1, Chris byl původně stíhací pilot, tak co ho zas pro změnu zobrazovat tak, aby bylo možno uvěřit, že by se vešel do kokpitu :)
  • Hrál jsem RE5 (za ty prachy i dohrál), to mi stačilo. Poslední dobrý Resi byl 4. *13*
  • Jsem s tebou, ale je jasný, že to teď schytáme, protože nejsme ve stádu RE6 haterů. RE6 byl výbornej díl, to jen kritici bububu není to už ten starý dobrý RE, tak se tupounký ovečky chytly negativních názorů a šířily je dál a dál, aniž by si utvořili svůj vlastní.
  • Tvůrci dělají pořád to samé - hráči nadávají na stereotyp. Tvůrci zkusí něco jiného - hráči nadávají.
    Pro mě byl 6. díl velmi povedený a rozhodně bych ho ve svém žebříčku zařadil nad 4. a 5. díl už jen díky jeho rozsahu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit