Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám chuť si zase zaSkyrimovat. :-)
    • Zkus datadisk... Ten je zajímavej, ale schválně jaký výtky bude mít Lukáš... :-)
  • Keyz
    Často sice fandové hodně věcí vylepší,ale také tam dávají věci které se do toho světa nehodí.Když je to volitelné OK,problém je když to je v jednom balíku.
    Divné architektury,monstra asijské obličeje atd..
    • Teď si dokonale v pár větách shrnul to, proč nemám rád mody. Hry má být imho "dodělaná" už v základu, což je u Bethesdích her přesný opak...
      • ja by som chcel také mody aj v iných "AAA" hrách.
      • Modama muzes vzdycky vylepsit i sebelepsi hru a zrovna v pripade bethesdich her mas vyber jako nikde jinde. Je tam hodne trashe, ale zaroven je tam toho tolik, ze si kazdej najde to svoje...staci jen hledat.
    • Přesně. Nejvíc mě se.ou Dovaahkin houses, kde je prostě v KAŽDÉM všechno, od jehly až po výheň *16*
      K anime modum nema cenu nic rikat, tj pro jine publikum. Ale když se najde super lokace/objekt, vždy ho někdo podělá pár detaily, co se tam nehodí, taky k zabítí.
      Nebo mody, ktere se nehodi nakombinovat, pritom ma kazdy neco super. Ale furt je tam toho milion že :)
  • MickTheMage
    Ale ano, par ano, len to neprehanam ako niektori ludia, ktorych poznam :) Par screenekov je v albume na picase https://picasaweb.google.com/100775523142603513191/Screenshots#5806219236432066658 Par potom na steam ucte. Ale nic extra. Skor klasika.
    • Battlespire :D jezis to bylo peklo. Nejlepsi byl stejne Daggerfall - to byla obrovska pecka na tu dobu.
  • Je v eteru i nejakej mod upravujici praci s inventarem ? To me tam sralo vylozene nejvic.
    • Magister_Peditum
      SkyUI - naprostá nutnost
      • skvele, diky
  • darthak
    teraz to ma lepšiu grafiku ako sám život *15*
  • Za tu pracu poklona. To uz ti moderi nerobia pre zabavu, je to skor uchylka. Skyrim sa da bud hrat alebo modovat. Pamatam sa ako som stahoval, skusal a ladil desiatky modov na Fallout 3 niekolko dni pred tym nez som to zacal hrat.
    • to mi povidej ja mam nekdy obdobi kdy ty mody jen stahuju a zkousim xD prijde mi ze jsem tomu venoval vic casu nez samotnemu hrani xD
      • Možno by do Steamu mali dať samosatný merač času ,ktorý by meral čas strávený skúšaním modov. V karte hry by si potom napr. videl: 71 hours played, 125 hours tried mods.
        • Měřič času "hraní" na steamu je hodně nepřesná sám o sobě... natož aby uměl měřit tohle *15*
    • A PAK, sis to sem tam prolezl a vypl. že? Známe *1* nejhorší věc na tom... *10*
  • Magister_Peditum
    Jedinej kýč tam je ta postava ženský. "Brnění" s tangy skutečně navýsost užitečné, a co teprve ta obludnost s košilí a kravatou a hlavou bílého médi místo čepice?! *8* *1*
    • A kde nekdo naposled videl realne vypadajici brneni ? Me se ani nelibi hrat za plechovku, ktera v tom jeste dela pomalu kotouly,beha stovku pod deset a skace 3 metry do vysky se saltem, jak to vetsinou vsude je. To uz je realnejsi, kdyz dela tu akrobacii jen s par platama na sobe. Ale nejakou uroven a vkus by ten design mel mit no...tanga nebo takovej ten Terra styl, to je kentus, spis jsem mluvil obecne o dnesnim trendu.
      • Magister_Peditum
        Tak ti supermani v komplet plátovým brnění jsou samozřejmě taky bizarní, o tom žádná, ale není to tak pro smích jako brnění, která funkci jakékoliv ochrany těla ani splňovat nemohou. Například mod Vanguard armor (http://static.skyrim.nexusmods.com/mods/images/17118-2-1337100619.jpg) je podle mě celkem dobrý příklad, jak může vypadat fantasy brnění, aniž by šlo o úplnou kopírku z historie.
        • Zajimavej patent na tom hledi
          • Magister_Peditum
            To hledí se s vytasením zbraně automaticky sklopí.
        • shmeck
          To vypadá dobře - stahuju :) . Trošku mi to připomíná brnění vojclů v Zaklínači, ale to je snad jen dobře ;)
    • sleepless
      No, ta krajina je ukazkova, pokud jde o kyc. Jako fotka z kalendare, co za komancu visel na kazdym WC :)
      • Magister_Peditum
        No tak tráva tam je zelenější a voda modřejší, to je celý. Jinak ty scenérie tam jsou pořád stejný. Kýč to možná je, ale na tu holčinu to rozhodně nemá. *4*
    • walltar
      Výtej ve fantasy jak si ho představuje dnešní mládež. *1*

      Nic mě nedokáže rozladit jako nahé brnění ve hře ...
      • kostejnesmrtelny
        Řekl bych, že nahý brnění vesele ilustroval i takovej Royo v ranejch 90kách, takže dnešní mládeží to nebude *3*

        Vadí mi to ovšem taky, o tom žádná.
  • Osobne mam v Skyrime cca 20 modov a bohato mi to na moju kartu staci :) Ked som to zacal prehanat, hra zacala padat alebo sa mi niektore postavy alebo veci zacali spriehladnovat, napr. ruky. Tieto screeny su paradne, ale co z toho, ked sa to potom neda hrat
    • Hlavně 4GB ram a mod, ktery je umozni vyuzit (mozna je to i po patchi opravene) a nic nepada. Bugy sem moc neviděl, záleží co stahneš no :)))
  • Reálná krajina je taky kýč jak poleno? Možná by bylo dobré si osvěžit definici kýče..
    • Už to docela hezky napsal Train a já jen doplnim, že už jsem milionkrát koukal do krajiny nebo na oblohu, jedno, jaký bylo roční období, a řikal jsem si "tohle vyfotit tak mě kolegové sjedou za totálně kýčovitej render".
    • Jako kýč (nejspíše z německého Kitsch[1]) jsou v umění označována díla, která jsou příliš okázalá, rušivá, triviální nebo „laciná“. Jedná se také o laciné napodobeniny a nekvalitní ztvárnění určitých témat. Kýč se vyskytuje v mnoha oblastech, počínaje předměty denní potřeby a konče uměním (literatura, malířství atd.). Určení kýče je z velké části subjektivní

      Môžem ti poslat nekonečné množtvo fotografií prírody, ktoré pôsobia ako lacný gýč.
    • sleepless
      Kterou, ono je jich docela hodne :) Nicmene, realna krajina vetsinou byva kyc, coz neni vina krajiny, ale samotneho zachyceni. Vsecky ty podzimni fotky atd. Je to instatne hezky. A samozrejme to neni mysleno v negativnim slova smyslu.
    • walltar
      Hej napiš kde bydlíš ... já bych se tam zajel podívat pokud reálná krajina u tebe vypadá jako tohle.
  • Skyrim? 3 hodiny skusobneho hrania a letel z disku, otrasne
    • Po trech hodinach jsem teprve zacinal a hrani me bavilo hodne. Pachut prisla az po dohrani, kdy se pribeh a logika sveta docela rozpadli. Tomu, ale ani pohlednicove zmodovany krajiny nepomuzou. A PVC barbie styl upravenych obliceju ani nebudu komentovat.
      • rhaegar
        Po třech hodinách jsem říkal : Týjo nic lepšího snad už být nemůže, po 30 hodinách jsem se stále bavil,jenže pak přišel zlom a dobývaní Bílého Průsmyku,stále opakující questy, nelogičnosti, atd... škoda,že hra využila asi tak 10% svého potenciálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit