Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvlášť pokud to počítáš až po Lost Alphu
  • Jinak. Pojďme oceňovat všechno nebo nic. Pokud se chceš držet jen her s vysokým počtem prodejů, tak bych dával spíš ocenění za marketing.

    Btw, BigMac bych vžycky hodil do koše, pokud bych si mohl radši objednat z kvalitní burger restaurace, kam chodí těch 100 lidí... *1*
  • Warhorse Studios je české vývojářské studio zabývající se tvorbou počítačových her. Bylo založeno v roce 2011... ze ty neumis vic jak do peti napocitat co? Zkus prstiky na obou rukou JU?
  • to vis ten nedostatek kvalitnich her a frustrace z predrazene ceny sitoznich konzol her je musela nejak poznamenat...
  • ta hra mne unudila k smrti tedy k odinstalaci behem par hodin
  • jamar28
    Psst, nenapovídej. Ještě by se to nedej bože mohlo ujmout. *7*
  • 2hnisavec: Myslis jako ze by kvalitu mela hodnotit nejaka komis, a pak pridelovat dotace na to nepochopeny umeni z nasich dani? Podobne jako na provoz divadel co se neuzivej? Pripadne na chudaky cutalisty se statisicovejma platama co nemaj na provoz stadionu?
  • tak podme ocenovat tie hry ktore hralo dokopy 100 ludi a tie, ktore hraju tisice kazdy den nechajme tak. tie patria do kosa.
  • treba vediet citat medzi riadkami :)
  • jamar28
    Hned první věta.
  • BohumilCisar
    Souhlasím. Mně se LA Noire taky strašně líbilo, má to naprosto úžasnou atmosféru, která hráče úplně pohltí. Jediné, co mě tam vadilo, byl jízdní model, ten byl na můj vkus moc arkádový. Naštěstí tam byla možnost nechat řídit parťáka.
  • To jsou zase blaboby...
  • Jenomže prodeje první měsíc jsou nejsměrodatnější, ty trollingu. V té době je největší ziskovost, ty trollingu. A natěšenost s D3 souvisí stejně jako u 10 let vyvýjeného a vyhypovaného FF15, ty trollingu. Navíc D3 prodalo víc než FF15 i celkově, takže smolík ty trollingu. *15*
  • S evidentním lhaním si tu začal ty s tím, že Tyranny nikoho nezajímá, šašku... *15*
  • Trapáček aaa už krade nicky... *15*
  • Ale může to znamenat. Kvalitu poznáš se zkušeností. Prodejnost jí rozhodně neurčuje.
  • To on tvrdil? Lol...
  • Koho zajímá doporučení když máš všude recenze (i zde) a tak si doporučení uděláš sám nebude mrkneš někam.
  • ved prednasky z ich hry su kazdy rok na gds, makaju na tom ale kedze ich nieje 300 ako ine AAA firmy tak to trva trochu dlhsie
  • to ze sa tie hry pacia tebe neznamena ze su umelecky hodnotne diela *3* a ked ich developery nevedia predat, holt je to ich chyba.. rad si pockam na tvoju hru ktora urcite nebude mainstream a pri 1000 hodinach hrania sa tam nebude nic opakovat, to sa tebe ako profesionalovi stat nemoze *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit