Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já jsem rád že FNF bylo oldschool - prostě to k tomu sedlo. Nic pro hráče COD a i když to bylo trochu neohrabané mě to bavilo.

    Max Payne jsem ani nějak neveděl že byl déle ve vývoji ale vývoj nebyl žádnej med to vím.
  • Největší průserrr roku je Tyranny. 120K na hru od Obsidianu? Průserrr desetiletí....
  • řekl PC hráč, co hodnotí konzolové hry z youtube? Wau, hezky si se odkopal *4* *3*
  • to jsou zase bláboly (a to jsem to radši ani nečetl - ztráta času) Soude podle nadpisu
  • a hele, trapáček co se vydává za druhé.. ano přátelé, toto je typický konzolový troll, dobře si ho prohlédněte *1*
  • PS. Jsem PC hráč, TLG jsem nehrál, ale dokažů problémy hry hodnotit z youtube *3*
  • " bere kvalitu podle popularity"

    Cože? *15* *15* *15*

    Reaguji pouze na to, že ta hra nikoho nezajímá, což je evidentní lež. Se prober trotle...
  • Diablo 3 mrtvé po 5 letech, to je strašný fail. Diablo 3 prodalo první týden víc, než FF15... *15*

    Obvious troll is obvious.
  • Výraznějšího pokroku technologií se dlouho nedočkáme díky brzdě jménem konzole.
  • Justin Bieber získává zlatý glóby a bůhvíco každý rok a je to guma, tak už přestaň brečet prosím. A tvůrce LoU je tvůrce a ne herní kritik. Trapný klam autoritou. Jeho názor má maximálně stejnou váhu jako jakéhokoliv recenzenta...
  • Ubrečený fanboy TLG bere kvalitu podle popularity. Myslel sem, že tuhle dmtní logiku už nikdo nepoužívá, ale vždy se najde nějaký poslední skaut.
  • BohumilCisar
    Z dnešního pohledu ti to tak přijít nemusí, ale tehdy to byly výjimečně dlouho vyvíjené tituly.
  • flash789
    Co nam chce basnik rict? ze kratkodobe vyvijene hry dopadaji lepe? mysli tim dnesni indie scenu z garaze? zazrazi ho ze velke open world hry trvaji dlouho udelat? ze kazdorocni Assasin/CoD hry jsou vlastne to spravne a dobre udelane? nebo je to jen rozjimani nad odkladanymi projekty ktere pro nekoho subjektivne dobre nedopadly? nejak nevim proc tenhle clanek vzniknul. Mozna jako rekapitulace to muze poslouzit dobre, ale vyvodit z toho ze takoveto hry nedopadaji dobre..sorry ale vetsi vaginismus jsem jeste neslysel.
  • Ty máš tu drzost nazývat ostatní trolly, po tom co tu předvádíš? vtipné a smutné zároveň

    Nalijme si čistého vína, pokud ten člověk ignoruje zcela zjevné objektivní nedostatky Last Guardiana, jako je zastaralá grafika, nefunkční AI, repetitivní hratelnost nebo nudný prázdný herní svět, je to jeho věc, má k tomu své důvody, třeba dá víc na atmosféru, nebo má prostě rád zvířátka, pro hráče to však nemá zcela žádnou vypovídající hodnotu, protože je to silně subjektivní hodnocení. Naopak Honza Olejník to vzal pěkně "podle pravdy" a hru hodnotil dle zcela objektivních kritérií, za což mu můžou být hráči a čtenáři vděční, protože to je rozhodně správný způsob, jak by se hry měly hodnotit, díky Honzo!
  • má to milionkrát výpovědní hodnotu než anonymní hejt od PC trollů na Games.cz nebo recenze od Olejníku na Games či Level, kteří řeší pixely. Hra má 78 pozitivních recenzí, pro mnohé je to GOTY, pro mnohé hráče je to GOTY. Všem se zavděčit nejde, navíc u hry, která ti nejde na proti jako současné hry, ale úspěch hry prostě nepopřeš *15*
  • Ok, jednomu člověku z branže se to líbilo, dobře pro něj, výpovědní hodnota 0
  • walltar
    Tak zrovna 5 let mě nepříjde jako nějak extra dlouhý vývoj.
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Neil_Druckmann
  • Final Fantasy XV= 81%, Last Guardian 82% Obě hry deset let. Jinak LA Noire má 89%...
  • Diablo 3 *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit