Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    zahraniční weby mají alespoň rozum:
    "Just to clarify, as it has come up in the comments. $1B is a figure provided by Activision for their sales (sell-in numbers). Actual sales to consumers (sell-through) have yet to be confirmed. This is an imperfect comparison given how GTA V‘s actual numbers are known while CoD:G numbers are based on sell-in. Based on the performance of previous CoD games, the record number of pre-orders, and the number of midnight store openings there were, it seems likely when the actual sales figures come through Ghosts could very well top GTA V, but we’ve informed that — so far — no records have been broken."

    takže tento článek si vlastně Loukota vycucal z prstu a ten pokles prodejů oproti minulým rokům si jen tipnul...
    • V zahraničí je hlavne iný pomer ceny a vyplaty, priemerny ked si to kupi musi ratat ze asi pecienocka tento mesiac nepolezie dole krkom. Mohol by si to potom vycitat.
    • smejki
      Zajmavý, že když si jeden projde zdrojovaný stránky...
      "Regarding the $1 billion sell-in figures for Call of Duty: Ghosts, the firm admitted figure was lower than that of Call of Duty: Black Ops 2 during the same period last year. The decline was attributed to the next-gen console releases later this month, as customers are still weighing their purchase options."
      • ucho
        no a viděl jsi nadpis článku? "Prodeje Call of Duty: Ghosts oproti jiným rokům poklesly"
        dokážeš ten nadpis vstřebat? chápeš, co ten nadpis tvrdí? zajímavý, jak je někdo zaslepenej...
        • smejki
          ukazuju info o "poklesu", článek neřešim.
          • ucho
            ukazuje info o poklesu prodejů oproti jiným rokům. a vzhledem k tomu, že není doposud známé žádné konkrétní číslo, je to vycucané z prstu... neexistuje zatím žádný zdroj, který by to potvrdil. a to je to, na co tady narážím. proč informovat o poklesu prodejů den po vydání hry, když nejsou zveřejněna žádná čísla? tobě to přijde normální? odpovím si sám, ano, přijde...
            to měl autor článku raději svá tvrzení založit na počtu předobjednávek oproti předchozím dílům. tam by tomu alespoň dodal nějakou informační hodnotu. ale mluvit den po vydání o poklesu prodejů Call of Duty: Ghosts (btw ta hra se ani minulé roky neprodávala, takže název článku je tak jako tak mimo), je to diletantství.
    • Nebud butthurt... Vubec, jakej ma smysl a proc se nekdo snizuje k fanbojovani hry ktera ma hodnoceni 1,7/10 a jeste k tomu zadarmo? *8*
      • ucho
        a kde se prosímtě projevuje jaké fanbojování? články čtu kvůli informacím, abych se z nich něco dozvěděl. tedy ať je článek klidně o poklesu prodejů, ale ať je to pravdivá informace. k čemu mi je číst článek o poklesu prodejů, když ještě žádné číslo o prodejích zveřejněno nebylo? k čemu mi jsou takové informace? číst takové informace je ztráta času. a pokud se ještě autor článku svým tipnutím poklesu sekne, na šíření nepravdivých informací nevidím nic pozitivního...
        • Zvlastni, nerikal jsi neco jako "nemuzes rikat kdo ma co vyrabet/prodavat etc." Neplati to teda i tady? Nemuzes rikat co budou redaktori psat? Oh wait... Ty jsi akorat zmrd*cek co se svojima "tohle muzes a tohle nemuzes" neridi. *3*
          • ucho
            Pochybuji, že je redakce zastáncem toho, aby vznikaly vycucané články. Ani se mi nechce věřit, že to byl úmysl autora tohoto článku. Tedy spíš se přikláním k chybě a problému s pochopením anglického textu. To, že v diskuzi jsou pak přikyvovači, kteří uvěří všemu, co přečtou a radují se z toho, jak "špatné" prodeje COD má, je pak zcela jiná kapitola...
            Pokud games.cz oznámí, že se zde budou objevovat i vymyšlené články a ničím nepodložené, tedy pouze na to, aby rozpoutaly debatu, tak pak neřeknu ani popel. Stálevšak tento web považuji za seriózní, tedy na takové nedostatky je potřeba upozornit. Ono ta pravdivost článků je tak nějak základ. Jo forma, to už je pak vizitka samotného redaktora...
            • Jack1947
              No to zas jo, pak uz bych nevedel v co verit. *7*
        • Jack1947
          No, jenze predtim si prave neco na ten zpusob provadel, byt treba jen v nejakem jinem smyslu.
          • ucho
            tím, že se ohradím proti zjevnému hejtování, což je zlo, se stávám fanbojem dané hry? proč plivat na něco, co je mezi lidmi zjevně oblíbené? tím, že si to uvědomuji, tedy že hra musí tak jako tak uspokojovat požadavky mnoha hráčů, přeci automaticky nepatřím do skupiny, která tu hru zbožňuje. jen jsem odpůrcem hejtování a šíření nenávisti. negativní přístup je k ničemu. je to prostě hra, někoho baví, někoho ne. někdo ji chce hrát, někdo ji hrát nikdy nebude. mě třeba nebaví fotbal, ale nepolezu před každým zápasem před fotbalovej stadion a nebudu tam lidem říkat, jací jsou hňupové, že se na ten fotbal jdou dívat, je to jejich věc. a stejně hloupě se chová řada lídí vůči té hře zde... a svůj názor na tu hru jsem zde nikde nepsal...
            • Jack1947
              Ale vzdyt jo, jen si to bral az moc do podrobnosti a detailu no a vetsina jedincu smyslejicich Hateove to golt vzalo jinak. Me fotbal nebavi, nezajima nevadi mi ... jenze to je zas trochu ne moc adekvatni srovnani, hate taky nemam rad zvlaste nesmyslni na vite co... kazdopadne byt nejsi Fanboy, mnohym ses tak jevit mohl, na druhou stranu ty bys ses jako by priklonil na stranu kdyz se to lidem libi at to delaji at stale "dojí" znacku COD si dnes zaslouzi jen hate, ne cod ale spis Activision a nejvice sami (ne) hraci pac si to delaji sami, na hlavu je lepsi si nechat kalet, koupat se ve sr*ckach, nevim uzz bych to utl debatu ktera povede jen k jeste vetsimu hateu. *7* *3*
    • Jack1947
      Neb, tu vidim ze to je jak tva osobno averze vuci Panu Loukotovy.
      • ucho
        proti jeho osobě nic nemám, jen začínám být alergický na jeho články. skoro všechny, které dnes zveřejnil, obsahují chyby. ty snad schvaluješ vznik tohoto článku, kdy to nemá nijak podložené? pokud se mají naplnit jeho slova a tento článek má být pravidvý, COD Ghost by nesměl za první den vydělat ani 400 milionů dolarů... pak by se alespoň trefil (přestože neschvaluji, že se dělají závěry předtím, než jsou zveřejněna data). pokud to však bude jinak, stane se co, vznikne opravný článek? opraví se tento?
  • ,,Ghosts oproti jiným rokům poklesly ´´

    OMG, to znamena , ze poklesol pocet skurwenych dementnych deti ???
    Bravo *15*
  • Mno, dnes kupena, stiahnuta, a single player prejdeny za 4 hodiny!!! Nebyt tradicne vybornej hratelnosti a pritomnosti multiplayeru, nadaval by som. Pribeh bol oproti Black Ops nezazivny, engine ostal par rokov pozadu. Kazdopadne sa tesim na spominany MP. Ak si aspon ten udrzi urcity standart, nebude to vyhodenych 60€.
    • Homer, nebus to ty ? ANTIK 2 gej ? *14*
    • Jack1947
      Vidim , ze logika stale lidem unika.
  • tonnymontana
    ja myslim ze tohle je pomalu na nobelovku pro activision. hra ktera ma takovehle kvality nebo spise nekvality a udela vam na uctu miliardu dolaru tomu se rika v americe zazrak a v cine pracovnik do 10 let :D neskutecne ale tak takovej uz je dneska svet. kvalita je uz nekolik let pohrbena kde obcas par lidi prijde zapalit svicku a demence vladne povrchu. kdyz je svet plnej ekotupcu, humanitupcu a v cz komunistu je mozne uz asi vsechno vcetne tady tohohle.

    zajimalo by me kdyby udelali COD: Empty kde by na DVD byl textovej soubor se scenarem od UWE Bola k filmu cod, samozdrejme zkraceny a pod heslem ktere by bylo za priplatek.. zda by prodej udelal miliardu nebo jen 800 milionu. pocitam ze neco mezi:D
  • Zeby konecne hoovno zacalo smrdiet??
    • ucho
      kdo ví, tohle je jen odfláknutý článek bez konkrétních informací.
      • tak ako toja škuľavá matka *7*
        • ucho
          tak se zamysli nad obsahem článku. název je: "Prodeje Call of Duty: Ghosts oproti jiným rokům poklesly" a přitom jediná informace o prodeji je, že za první den prodali her za miliardu dolarů (do obchodů). Black Ops 2 se první den prodalo za 0,5 miliardy dolarů... no a teď kde je ten pokles. kde ho autor článku vzal? ano, srovnávají se tu dvě různé věci a předpokládá se, že se nerozprodalo vše za tu miliardu, ale kolik toho teda prodali, aby se mohlo mluvit o poklesu a dalo se vůbec srovnávat? to se v článku nedozvíš a ten pokles tam není ničím doložený. takže je to článek jako z Blesku, bohužel.
    • Kupjte hru pre tupé masyyyyyy!
  • A já jsem si to chtěl koupit na zkrácení času než daj dopořádku BF4.. Tak zase nic..
    • A co je s BF 4?? Myslis kym vydaju BF5??
    • Ja si to teda nikdy nechtel koupit *12* http://www.youtube.com/watch?v=Ra-wC05lZi4
  • Sérii CoD jsem dříve kupoval pravidelně. BO2 mě ještě bavili. Před MW3 jsem z videí znejistěl a spíše ze setrvačnosti koupil pouze základní verzi. Mé obavy se víceméně potvrdily a hra mě vůbec nebavila. Na Ghosts už jsem jim neskočil a je vidět, že jsem dobře udělal. Třeba nás bylo víc a proto ty výsledky. Ale počkejme na skutečné prodeje...
    • Jack1947
      Pak jedine kdyz uz nic nepomuze, by pomohlo "odkoupeni" nebo vykoupeni v podobe "odstraneni". *3* (Verim ze lidem to jednou dojde, jednou a pqak uz bude pozde... pozde pro COD a jejich tvurce... )
  • jindra.veliky
    Kdo to kupuje, když se na to ve všech diskuzi v CR i v zahranici jenom nadava
    • BookerDeWitt
      Průměrní hráči, kteří se ve světě her moc nepohybují a hlavně si o nich nikdy nic nečtou a nezjišťují. Je přesvědčí vždy o koupi masivní reklama, kterou Activision nešetří nikdy. Znám spousty průměrných hráčů v mém okolí, co čísla, recenze a diskuze neřeší, prostě běžní konzumenti. Jejich nejoblíbenější hry jsou Call Of Duty, Battlefield a možná tak ještě Medal Of Honor, nic jinýho totiž ani neznaj a ani myslím nechcou, jelikož si vystačí tak s málem. S průměrnou střílečkou, která není náročná na přemýšlení a herní výzvu.
      • Ještě hrajou GTA, ale na ten naštěstí rockstar nese*e, ikdyž by mohl.
        • Nehledě na to, že v GTA je snad pokaždé originální svět obrovských rozměrů, se kterým se CoD se svým "copy-paste" nemůže rovnat... Takže u GTA hraje velkouroli už jen ta kupa práce s celým herním světem...
          • Jack1947
            You know money... Activision maj love, ani se neprepnou... blbci Jenze kdo je vetsi blbec, ja myslim ten kdo to kupuje ve velkym. Tak kdo muze za pokles herni kvality no (ne)hraci prece. *4*
      • Jack1947
        To je prave spatne kdyz Reklama funguje presne naopak, jako dnesni reklamy reklama na ukor kvality, vyrobek sam by bez ni nebyl nijak zvlast zajimavy. *3*
        • Já bych naopak řekl, že tady reklama plní absolutně svůj účel. Smyslem reklamy je prodat produkt.
  • Rhulad
    Vyjde do zimy aspoň něco trochu hratelného? Už bych si zahrál aji nějakou tu novinku. Zatím vyšly jen nudné recykláty ala Batman, AC či CoD. Docela herní krize.
    • K tomu se přidávam. "More of the same" neni úplně to co vyhledávam.
    • X Rebirth
    • PravyMonty
      Vyjde Ratchet and Clank a mnoho datadisků/dlc(např. pro lotro, xcom, crusader kings).
      Takže to tak černé snad nebude.
    • Jo jo, tak me prijde ze tenhle podzim je herne bida.
      • Suhlasim. Preto som robil priebezne zasoby gamesiek na steame, greenmangaming a humblebundle. Aj vianocna dovolenka bude malo *1*
      • Jack1947
        Cim dal tim slabsi... pak jsou tady ty MMoa, no uz abych mel ten PS3 a zase zaaparil s temi hrami co mi "unikly" mi to vystaci jeste na dlouhou dobu. *4*
  • Pete.palis
    na MP mně stačí pouze Red Orchestra a Rising Storm a jsem velice spokojen *5*
    • Warface nie?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit