Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mulťák BO2 byl megashit, ovšem musím objektivně přiznat, že Ghosts je ještě horší. O singlu se nemá smysl bavit, protože nechápu, jak někoho může bavit hrát proti skriptům a protivníkovi s IQ tyqe *1*. Cod 1, 2 a MW MW2 a MW3 byly boží, teď už to jde do háje. Příčiny ? Čím dál větší mapy, voják se pohybuje tak nějak divně, divné módy, vrchol drzosti od výrobce - že už není vidět jakýkoliv údaj o pingu ( ani ty nic neříkající 4ři čárky jakov MW 3 ) a podobně. Prostě toto byl poslední díl CoD který jsem koupil. Po večerech se budu dívat na TV, taková Ordinace v růževé zahradě mi najednou připadá hodně zábavná, když ji porovnám s mulťákem v Ghosts. Jediná moje hráčská naděje je Titanfall, ovšem jen pokud tam budou opravdu dedikované servry a hratelnost na úrovni MWéček. *16*
    • A ještě bych přidal ten jejich po*banej IW systém, kde si člověk ani nemůže vybrat mapu, kterou chce hrát a hra sama háže kam se jí zlíbí.
    • "Čím dál větší mapy" *facepalm*
  • Spousta lidí nas*re stav BF4 a koupí si CoD. Nakonec jim to stejně vyjde, i když to bude horší oproti minulým letům.
  • Stormangels
    Black Ops 2 je podle mě 100x lepší než Ghost
    • Black ops 2 je totalny hnoj, hral som to pred tyzdnom kedze som si to chcel zopakovat pred ghosts aby som mal s cim porovnavat a po 6tich misiach som to odinstaloval lebo to vyzera otrasne a je to ukrutna nuda . Narozdiel od toho Ghosts na High detaily vyzera fakt pekne, na crysis 3 to nema ale vyzera to fakt pekne. BO2 uz v zivote nechcem vidiet a ku Ghostom som si po dvoch dnoch hrania multaku kupil aj season pass, lebo je super a viem ze tie peniaze nebudem lutovat. A ked tvrdis takuto blbost to je preto lebo sa ti ani nechcelo stahovat tych 40GB dat...nieto este kupit.
    • Pravda.
    • CoD 1 a 2 jsou 1000x lepší než všechny ostatní díly. *3*
      • Alespoň nám první CoDka může v následujících dílech připomínat grafika.
      • Nesouhlasim. Dvojka je nehoraznej sranec kterej zapocal eru autohealovani a single player byl jeden velkej horde mod.. Jednicka byla pravy nastupce MoH:AA - Mise napul pekne o samote ala nesmrtelny agent, napul velke bitvy (stalingrad) Pak uz to slo do kopru..
        • +1 Dodnes mám v paměti utok na barák a po obsazeni naslednou obranu téhož. Od sklepa postupně ústup až na půdu, posledního němce jsem umlátil pažbou nemaje náboje... *3*
      • Prosím, vyjmenuje tři věci v čem jsou lepší, děkuji.
        • 1. necpou do popředí hloupý příběh s nesmyslným patosem
          2. cod:uo má říditelná vozidla v multiplayeru
          3. kampaň je asi tak 5x delší
          4. rozjedeš je i na kalkulačce
          • eStar
            Nezapomínej na naprosto vynikající MP mapy v CoD1. Zbraně sebou házely když jste s nimi stříleli a chvíli to trvalo se s nimi naučit, ne jak ty špuntovky v nových dílech.
            • pamatuju si jak jsme právě na téhle mapě hrávali deathmatch jenom sniperky, to byla slušná číhaná *4*
            • Ronox
              Dal bych hru o barák na jednoranky *14*
            • Keyz
              Jo BAR byla hovadská zbraň. Kopalo to jako prase, málo munice ale bylo to logicky dost silné.

              Nebyl tam navíc Autoheal!
            • A hlavne ten pozitok z MP je proste lepsi.
              Respektive clovek je zivy dlksie a nezomre od kazdej zbludilej gulky...
  • ucho
    ach jo. a zase si to po sobě nepřečetl.
  • Ani sa nedivim najhorsi diel serie kazda jedna misia ako cez kopirak az na vesmir a podvodou. MP uplne to iste keby nezmenia hud ani neviem ci hram mw3 alebo ghost. Chce to restart znacky po XY krat to iste kazdym rokom sa zunuje..
    • Tak tak sklamanie, ale aj BF ma sklamal :D
      Uz som rozmyslal ze som len zhickany, ale ako vidim, niesom sam.

      A ano konecne zase nie modernu dobu ale ist na zaciatok, prvu-druhu svetovu.
      Ved v novej grafike by sa to urcite ujalo.
  • Videl bych to stejne asi jako ubyvajici pocet subscriberu u WoW - dostali se z 11 milionu na 7-8 milionu, coz je furt ale vic, nez soucet hracu ostatnich 5-ti nejpopularnejsich MMO =D
    • Přesně tak, pořád se tu zmiňuje ubývající komunita, ale od dob WoW tu ještě nebyla na poli MMO hra (a podle mě už nikdy ani nebude), který by dokázala předvést byť jen třetinu úspěchu již zmíněného Warcraftu. Dneska se všichni radují, když dokáží nalákat pár set tiscí uživatelů a to jsou jen ty lepší případy.
  • edit : Text autorem opraven.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit