Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Game Stock Cars Extreme je o několik tříd lepší simulátor. Project Cras je pro masy a mají nalákat na grafiku a kecy o simulaci. Problém je ,že herní srvry mají peníze za to když zakoupíte hru přes jejich odkaz. To velmi ovlivňuje obsah na herních servrech. To znamená že 50% všechno se se píše na games.cz jsou jen účelové sr.čky (stejně tak i hodnocení her atd.) Když má člověk přehled a není úplný blbec, tak tyhle věci dokáže přefiltrovat.
  • CrocoRay
    Mě by zajímalo proč u těch nároků je doporučený procesor core i7 4ghz a vedle něj AMD FX-8350, který je zhruba na stejné úrovni jako můj i5-4460 :-) (to amd ho trochu převyšuje)
    Jako jasné, že i7 nebude potřeba a nároky jsou vždy nadnesené, ale i tak :-)

    EDIT: I když ty 4 ghz možná patří k tomu AMD, ale podle článku to tak nevypadá, pokud to tedy pak neopraví.
  • Naprostej souhlas, je to marný, je to marný, je to marný..
  • Hele jako kluci z Games.cz, opravdu je to trochu trapny s tim, ze se nezminujete o jinejch simulatorech, ktery opravdu simulatorem jsou. Tohle je proste jen dalsi, lip vypadajici shift2. Zkuste otevrit oci.
  • To máš to samé,jako když propagovali či propagují v bleskovkách Destiny,jelikož píší každý prd,který se v té hře objeví,ale že jsou jiné hry například Payday 2,kde vychází taky tuna updatů za čas a já nevím jaké jiné,tak to nic. Už jsem o tom psal dřív. *11* *11* *11* *11*
  • Games.cz odvádí perfektní práci v protěžování jen jednoho simulátoru, u kterého píše o každé ptákovině, zatímco všechny ostatní simy totálně ignoruje... Se pak člověk nemůže divit, že se některé tituly vůbec neprodávají, když je weby ignorují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit