Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtelo by to demo!Nebo aspon mit tu moznost 1h dema.Chci si udelat vlastni recenzi hry,1700kc je 1700kc.
  • Lukass
    Ty asi nevis co znamena slovo C.A.R.S. v nazvu hry co?
  • Co to meles!Order1886 je bozi,je to filmova hra!Ne zavodni!Vys vono exsistuje mnoho zanru.
  • jnsCZ
    Určitě souhlas. Těch nedotažených věcí je škoda, v hodnocení se to odrazit muselo, ale i tak je to hodně pěkných osm bodů (a kousek) :) Potenciál do budoucna tu rozhodně je.
  • Tak hra sa volá project cars, ale tých cars tam dokopy sotva 50 ale s tým rozdielom, že napr bmw m3ka je tam hneď tri krát alebo napr. taký lotus crossworth hneď 4 krát ...Bieda no, aspoň ten počet tratí je slušný cez 30 tratí každá s rôznymi variáciami, to je slušné. No ale aj tak mne to pripadá za tie nekonečné roky vývoja stále ako o trošičku lepšie vyzerajúce bratček shiftu 1 a 2.
  • No na ty 4roky vyvoje nic moc!Pamatuju jak lidi peskovali,kdyz ve vyvoji bylo gt5 asi 2 roky.Ta hra to tenkrat schytala!Pro me 2 body dolu za 4roky vyvoje tecka!
  • Lukass
    Uz pri precteni jmena autora a znamky recenze sem si rekl ze recenzi nebudu ani cist.
    Jenze PC je moje nejocekavanejsi hra roku a tak sem neodolal a recenzi precetl, jaka chyba. Neustaly srovnavani s Forzou (jejich zaryte fanboy autor asi bude) a dalsi vytky autora sou uplne mimo.
    By me zajimalo s kolika auty jezdil ve Forze, no opet sem si potvrdil ze Olejnik je jako autor recenzi uplne mimo, coz dokazal i Order. O Project Cars sme se v recenzi nedozvedeli nic, zato o Forze nam toho autor napsal az az....
  • ....."Tohle není víkendové ježdění ve Forze, kde můžete v případě chyby těsně před cílem přetočit hru o pár vteřin vzad." .....

    Prosím, když porovnáváte recenzovanou hru s jinou hrou(týká se to jakéhokoliv žánru), tak alespoň trochu korektně. Bylo by dobré zmínit, že tuto vlastnost ve Forza Motorsport/Horizon lze samozřejmě vypnout, jako spoustu dalších pro nastavení obtížnosti jízdy......
  • Něco mi říká, že na této hře budou neustále pracovat a dotahovat drobné neduhy, tahle hra má potenciál tu být hodně dlouho s náma.
  • jnsCZ
    Nevytýkám, spíš jenom smutně konstatuji, že se to nedalo pořádně "vošahat", protože AI je sice dobrá, ale fakt by mě zajímalo, jak budou jezdit reální soupeři. Snad to nebude takový destruction derby jako ve Forze. A taky dodávám, že se multiplayeru budeme víc věnovat, až hra vyjde :) Do hodnocení to promítnuto není.
  • Olejník je videoherní bůh! Já ho prostě žeru i s tou jeho proto-hipster image.
  • Vymazlená hra na desítky hodin adrenalinové zábavy, nemůžu se dočkat. O to víc zamrzí, když hra jako tahle dostane stejné hodnocení jako ptákovina Order na 3 hodiny :( ale vem to čert, jde se jezdit!

    Honzo vytýkat hře prázdnotu v MP když hra ještě nevyšla, to je slušný fail. Pokud to nebylo vytýkání tak co teda.
  • Ne, ale já se třeba ptal, kdy tady napíšeš další zbytečný příspěvek a hle... už je tady *7*
  • Honzo, dekujem *1* Pekne se to cte.
  • Jack1947
    Neptal se náhodou někdo kdy bude recenze? a hle... máme jí tady. ! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit