Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smysl přísvěku? Že mě budeš ignorovat? To mě jako musíš oznamovat a koho to jako zajímá? Myslíš, že ty mě zajímáš? Ty se věšíš na moje přísvěvky jako pijavice, kdo o to žádál? Tak táhní a přestaň lhát už konečně jako malý fakan...
  • proč on? Jsou tu větší lidské trosky jako Del0, Veskoslav, LV426+Lukáš, Skaven čili Mantor, No prostě PC Master Race. Kde jsou sakra ti zábávní diskutující jako Troll. Diskuzní, Doktor nebo Miserius...
  • Veskoslav
    Zareaguji výjimečně ještě jednou. Víš naprosté ho*no o mě. Jsi jenom další "inkognito" nulo z řad "konzolistů" jako GGG a spol. A teď už tě vesele ignoruji, protože ztrácet s tebou jakýkoliv čas je zbytečné.
  • Pro koho? Podle čeho? Podle tvých subjektivních měřítek, které jsi si vytvořil na základě několika článlů na games? Nejsi ty náhodou flash?
  • Porad to bude lepsi nez gamepad. Uz z principu. 270 je porad vic, nez cca 120 u gamepadu.
  • Chceš abych ztratil smysl života? To by tak hrálo. Jack je náš chráněnec a my ho nedáme!
    Zabanoval bys mi ho teď, když se snažím dát dohromady knihu jeho největších výroků.
  • Mě se líbí jak Veskoslav vždy vytáhne nějaké legendární titul, který nehrál a ztrapňuje se. Jako u Xenoblade. Nehrál jsi na PS2, nehrál jsi na Wii, tak už se laskavě přestaň ztrapňovat...
  • Ja se priznavam, ptal jsem se ja a nekolikrat. Neb jsem horel zvedavosti, kolik tu dostanem. Preci jen mam k tehle strance pomerne vrely vztah *3*
  • Kdo je pro to, aby Jack1947 dostal doživotní ban, ať mi dá plusko.
  • ten hype je tak na 97% a ty kecy o nejlepším RPG historie apod od promo novinářů. Vše pod 95% bude neúspěch...
  • Veskoslav
    To tu dlouho zase nebylo *7*
  • Podobne jako Metacritics 85? Tak to zas myslim nebude ani pro W3 takova prohra.
  • A co by v Armě za ten vítr dali. Ty se nedokážeš radovat z maličkostí, to je tvůj problém. Až nebude foukat, tak zase budeš breptat, že je moc horko nebo podobně.
  • Ten podbradek je všechno, co mi zbylo po mý mámě, ty holomku jedna vykutálená.
  • Veskoslav
    Jdi si spamovat za Jackem do Bleskovek, pokud nemáš ke hře co napsat....
  • Jack1947
    ale jo ptal ve fc ale to bys musel vystrčit hlavu ze zadku. *3*
  • Stěžuj si na cenzora, že tu nejdou psát vuglarismy ty podbradku...
  • Veskoslave proč se skrývaš?
  • podobně skoční i "nejlepší RPG" historie Zaklínač 3: Divoký vítr. Už za ten trapný vítr bych strhl dva body, to je něco tak rušivého, že se to nevidí, ještě trapnější než vítr ve Watch Dogs...
  • Vole, proč nepíšes celá slova? Co to je zase za pubertální zkratky "tard"? Mluv jako chlap nebo jako ženská, ale přestaň psát jako imbecil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit