Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm ... polonefunkcni cosi, kde i jen na odpaleni zavodu potrebuje clovek manual? Ten kdo tomu delal UI by zaslouzil rozkopat kule. Dtto ovladani, konfigurace vypada sice obsahle, ale to je tak vse ... Model destrukce jakbysmet, naraz do bariery jak svin, a auto si frci neposkozeny dal, ani zrcatko neodletelo, pak clovek potka kuzel a o nej rozpare pulku auta ...

    Mozna to nekdy dodelaj, ale za 1/2 roku to rozhodne nebude.
  • Kdy presne se smutek z odkladu zmenil na radost s nadeje dokonceneho projektu? Uz vim, kdyz jsem pochopil, co vlastne znamena early access. Jen houst releasu dokoncenych her.
  • Zajezdil by nekdo assetto corsa ? :-) nemam ted skym jezdit .jezdim rozumne .je mi 25 let
  • listopad - buy .. rozhodnuti nechapu vzdyt nevychazi nic ke koupi ..brezen - download .. tusim nejaky pruuser
  • Prijde mi, ze tahle hra naopak moc konkurence nema a ani mit nebude. Zatim vychazi vsude jen vice ci mene hloupoucky arkadovy zavody. Tahle hra by mela byt aspon trochu realisticka - z toho co za posledni dobu vyslo me zajima nejvic.
    • Assetto Corsa vole
      • Přesně tak. Všude přehajpovaný Project CARS a o Assettu Corsa ani zmínka. Mám obojí a pokud je něco arkádovějšího tak je to právě Project CARS.
  • no krasne a to bolo 1x, co som si daku hru PREDobjednal, si pockam teda skoro 1/2 roka este
  • Hanzales
    Já myslím, že to byl rozumný tah. Pořád jsem si říkal, jak to chtějí stihnout dopilovat ještě letos, aby bylo dokonalé i vše ostatní na takové úrovni, jako je grafika, zvuky, počasí a kariéra. Doufám, že do té doby ještě vypilují i nastavení různých volantů a Force Feedback.
    Co se týče Assetto Corsa, pouštět se zde do nějakých pří a argumentací se tentokrát nehodlám :)
    Každého z nás baví něco víc a něco méně a každý u těch závodních simů preferujeme různé jeho aspekty. Vždycky bude hromada lidí opěvující AC a hromada lidí opěvující pCars (RF2, atd.) Někdo rád požitek z řízení, někdo se rád kochá, někdo to bude mít uprostřed, pro někoho jsou zásadní zvuky, jiný zase potřebuje endurance a podmínky pro ligy... Nikdo ale nemůže říci, že ten jeho nejoblíbenější simulátor je ten nejlepší. Každý exceluje v něčem a každý z nich je a bude kontinuálně stále ve vývoji a modeři se taky o dost postarají. Nejúsměvnější jsou vždy právě zarytí fanboyové, kteří neuznají byť jeden nedostatek jednoho z těch simů a na těch ostatních hledají všechny možné nedostatky pro své argumenty. Občas jsem se přistihl, že se někdy takovým člověkem také stávám. :) Důležité je, že je z čeho vybírat a že se simulátory na PC konečně posunuly i graficky, takže máme detailnější fyzikální model a force feedback odezvy a hezkou grafiku zároveň. Já si užívám na střídačku všechno, AC nejvíc, ale uvedením důvodů by se to akorát zase zvrhlo v hádku a argumenty proč to a to je lepší a že to a to má papírově promakanější fyziku pneumatik a podvozku... Na konci je stejně důležité akorát to, co baví nejvíce vás a z čeho máte při řízení virtuálních aut největší radost ;o) Já jen přeji SlightyMad, Kunos, sector3 a ISI jen to nejlepší a doufám v pouze lepší a lepší budoucnost a hromadu přibývajícího obsahu a featur :)
    • Kdyby slo dat vic plusu, dam ti jich aspon deset ..... a to i pres ten skryty naznak, ze ti AC prijde realistictejsi *3* *1*
    • Dnes som jazdil par hodin s LaFerrari v AC a nevedel som sa od toho odtrhnut. *8*
    • Pekne napsane ;-)
  • Diksuse jak víno, hateři co plkaj nesmysly, o hre nic neví, já se za vás normálně stydim, když vidím jak na vas X-mave reaguje...
  • Assetto Corsa je fajn, ale nazývat to dokonalým závodním simulátorem? To teda určitě ne. Ta hra prakticky v ničem nevyniká oproti simům jako iRacing nebo rFactor2 / GSC, naopak ve spoustě směrech spíš zaostává (především fyzika je občas fakt úsměvná). Navíc ta hra je dobrá maximálně tak na osamocené kroužení na opuštěném okruhu, AI protivníků je bídná, multiplayer hrají hrozné lamy, které si tam chodí jen zabourat a o nějakých ligových závodech si zatím můžeme nechat jen zdát. Mód kariéry je ubíjející nuda s nulovou motivací... Borcům z Kunosu jsem moc fandil, hru jsem si koupil hned na začátku early access, ale výsledek je prostě takový, že nemám důvod se přesunovat z iRacingu do něčeho jiného...

    pCARS by mohlo být novým králem simulátorů, pokud budou mít všechna auta fyziku na úrovni GT trojek. Řečičkám o konkurenci ale nevěřím ani ň, když je jasné, že hra ještě potřebuje doladit... Autorům to ale nezazlívám, rád si počkám, pokud to bude stát za to.
    • Ale on to nikde nikdo nepopira, ze je co dodelavat a doladovat. Ale tenhle duvod ma uplne stejnou vahu, jako ten duvod s konkurenci .. je to tak 55% kvuli konkurenci, 45% kvuli dodelavani *3*
  • Prdlajs kuli konkurenci .. hra je nedodelana a jeste je co ladit ...
    • ^^ viz. predchozi vlakno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit