Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ghost47
    Dvě slova: Assetto Corsa *3*
  • Ghost47
    Tak oni by v konkurenci určitě obstáli a měli slušné prodeje, ale když to hodí na trh ve chvíli, kdy už bude každý mít Crew a Driveclub dohrané, tak prostě prodají ještě víc *4*
  • Mart9
    Zase si nefandi, máš jen štěstí, že seš přímo od té hry. Já jsem jen laik, co má hry jako občasný koníček a vidí, že se nějaká firma posrala z konkurence, přitom to pravděpodobně nemá zapotřebí.
  • Mato1987
    Čo ja viem, to štúdio čo stojí za touto závodnou hrou nie je až taký nováčik na hernom poli, veď spravili nfs shift 1 a 2, čo boli aspoň podľa mňa velmi kvalitné závody a tak som zostal prekvapený, že si až takto neveria a netrúfnu si súperiť s activision alebo ubisoftom, ale lepšie hru vydať neskôr ako nikdy, všakže...
  • bylo by na case, ale tolik stesti (aby ses poucil) nemame
  • me se zda, ze o vyvoji her nevis dost *1*
  • ^^^ viz. moje odpoved Matovi1987 vyse
  • ^^ viz. moje odpoved Matovi1987 vyse
  • My si nestezujeme *3* A kdybychom vydali hru nedokoncenou a ne plne funkcni (viz. Driveclub), bylo by to pro vsechny (studio i hrace) daleko horsi. (Timto zcela otevrene priznavam, ze bugu tam je stale pozehnane)

    A dalsi odklad se nechysta. My sami zrovna blahem nehykame, ale bylo to proste potreba.
  • Mart9
    Rád se poučím od ostatních rozumnějších uživatelů.
  • Mart9
    Takže je to přece jenom trapný early access
  • Bohuzel, konkurence ve skutecnosti nejsou pouze zavodni hry (at uz arkady, nebo simulace). Co se rozdeleni trhu a kupni sily, je pro nas konkurenci i takove GTA V pro next-gen konzole. A urcite uznas, ze konkurovat s novou neznamou znackou na predvanocnich pultech zrovna GTA V (Assasin Creed a dalsi zavedenym znackam), neni uplne nejprijemnejsi. Bohuzel v hracske penezence si nekonkuruji hry jen vramci zanru.

    Jinak za rozhodnutim je presne to, co je napsano v tiskove zprave. Nic z toho neni jen vymyslena omluva (beztak si tu kazdy bude tvrdit tu svou pravdu, ale snad aspon cast diskuteru by mohla misto konspiracnich teorii proste uverit faktum).
  • No čo asi? Väčší zisk pri uvedení hry.
  • Třeba proto, že ne všichni se dostali do toho early access programu? *7*
  • Mato1987
    WOW, tak týmto krokom si jednoducho priznali, že si vôbec neveria, je to ale zvláštne, kedže crew a driveclub nevyzerajú byť, že by to mali byť práve nejaké závodné trháky, možno tak tá nová forza pre predražený vhs prehrávač, ale aj to je len arkáda....Hmm bohvie čo iné za týmto rozhodnutím v skutočnosti je.
  • No co, tak to pak odsunou na léto trapáci... Hlavně že si všichni stěžujou, jaký mají náklady a že nevydělali... *10*
  • tak to sa asi posr4li. pol roka odklad kvoli nejakemu kravatakovi? a jaka konkurecnia doprd...e..jedina konkurencia je assetto corsa. dementnost fakt.
  • Blah blah blah blah blah realismus. blah blah blah arkada....

    Co se realisticnosti tyce to porad forzu a GT strci do kapsy.
  • Mart9
    Tak co machrujou s odkládáním, když už to stejně každej, kdo chce, hraje.
  • Mě se zdá, že těch měsíců už měli k dispozici celkem dost *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit