Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedá mi to, ale všiml jsem si toho už v podcastu; Zeratulova loď je Void Seeker; Spear of Adun bude až v plné hře a bude se dát upgradovat a taky tam budeme trávit čas mezi misemi. Nesledoval jsem vývoj Legacy of the Void už měsíce, tak je třeba možné, že to v Blizzardu přejmenovali...
  • vidiš homolo, a mě to ani nepobavilo. co teď?
  • To je to co jim trvalo tri roky? Tri mise?
    • Slovo: prolog
      Význam: úvodní část, úvod, předmluva
      *7*
    • pro většinu lidí je starcraft množina mulťáku... a ten tam je.... ty mise tam jsou jen jako ochutnávka.. a taky aby mohli trolové brečet *15*
      • Ochutnavka za litr?
        • Kde je problém ? Do zimy můžeš mastit mulťák a potom vyjde singl, který už si teď koupíš.

          Pokud tě to fakt tak hrozně zajímá a litr je pro tebe měsíční živobytí, tak se podívej na video s plešounem od redakce a máš to vyřešený. Já se na to kouknul a u videa se i skvěle bavil. Troufám si říct, že i víc než kdybych to hrál.

          Chápu kam ti míříš, ale podáváš to jako typická česká plačka. *4*
          • To ze nekomu das litr na 4 mesice jenom tak vypovida spis o tvoji schopnosti vydelavat penize, nemyslis?
            • Argumentujes jako klasicky hospodsky cechacek tim, ze na to nemam. Tak jsem se te zeptal na prostou a jednoduchou otazku a nejsi schopny odpovedet. Jediny co tak zas vytahujes nejaky prupovidky od piva ale argument proc jsem vlastne ja ten kdo na to nema zadny. Takze bud muzes typicky po cesku jenom pindat a nebo muzes vecne diskutovat. Je to na tobe.
            • Když tu čítám tvoje příspěvky s výpovědní hodnotou nula nula nic, tak mi připadá, že tu spíš nemyslíš ty.

              Pokud stále nechápeš, co ti tento balíček od Blizzardu přinese, tak ti nepomůže ani svěcená voda.

              Já ti tu napsal o co všechno jde a víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Buď to pochopíš nebo ne. A budeš plakat dál. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit