Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle už zase běhá? Před nějakým časem jsem to měl nainstalováno a je to super. Nicméně měl jsem za to, že tvůrci tohoto skvostu nejen pozastavili vývoj (tuším chyběla kampaň za zergy z BW), ale přímo projekt zrušili, jelikož každý nový patch od Blizzardu (a že jich bývá) jim to opětovně rozesral do nespustitelné podoby.
  • Asharak
    Protosove chybi :/
  • Lukyz
    Tak o tomhle jsem neměl nejmenší potuchy! To je bomba! Díky *14*
  • Existuje remake původního Starcraftu udělaný fanoušky: http://www.sc2mapster.com/maps/starcraft-mass-recall/.
    Pro hraní potřebuješ mít Hots.
  • Tak bach ať ti nějakej 28 letej dědek jednu neflákne, ty desetiletej šuldo :D ....Kua to je poprvé, co mne někdo označil za staršího pána ...asi si budu připadat starej a zítra zdrbu pár brigádníků, ať si ulevím :D :D
  • pravda, to byl blbej priklad protože to byly zmeny k horšímu. každopadne porad si myslím že kdyby nekdo udelal starcraft tak jak si ho predstavuju já, hráči by jim urvali ruce (štestím)
  • Blue.Shark
    No a jak jsi reagoval? Já při té změně ze SupCom1 na SupCom2 dost negativně. Proč by měl podobně dopadnout i Starcraft, když jsou hráči spokojení s původními mechanikami? V Blizzardu nic takového nechtěli, proto přišli jen s novým příběhem a vychytávkami v single-playeru. Tam mířím. Není dobré protlačovat inovace za každou cenu.

    O grafické stránce nemá cenu se bavit; tam se, soudě z několika diskuzí v minulosti, nikdy neshodneme.
  • to se na imdb steží prehoupne pres 6/10
  • P.S.
    mne se taky nikdo neptal jak budu reagovat když mi z Falloutu 2 udelali fallout 3, z ghost reconu Future soldier, z supcomu 1 supcom 2 atd.
  • nikdo nechtel prekpani od zakladu ale mohli prijít s nejakou mírou inovace; a ne naservirovat SC 1:1 v lepším grafickym kabatku. A i to je na diskuzi protože modely budov a vetšiny jednotek moc pixelu nepobraly a animace taky veskrze žádne.
    Skalní fandove by se hold museli prizpusobit. SC1 je 20 let stara hra, vetšina sklanich fanoušku uz jsou prakticky dedci a je tu nova generace hráču.
  • Práve naopak.
  • podle leaknueho videa z warcraftu neni o moc stat
  • Hvězdná pěchota ti nestačí?
  • My cheme film Starcraft!!! (už 17 let) :-) Dodelaji film Warcraft a hurá na toto :-D
  • To, ze mas potrebu zvysovat si sebevedomi na nekom, kdo hraje jenom singl svedci o tom, jaky jsi loser. Tipuji te tak na gold/5000 her.
  • lol to víš, že jo, pak zas budeš brečet, že ti v bronzu ubližujou lidi z dimantu
  • Blue.Shark
    A jak si myslíš, že by reagovali hráči, kdyby najednou SC2 byl od základů překopán? Vždyť by to byla sebevražda. Takhle aspoň vsadili na jistotu a hráčí i Blizzard dostali, co chtěli - dobrou hratelnost v novém grafickém hávu.
  • Hele můžu souhlasit s tím, že blizard se stejně jako McDonald nebo hypermarkety zaměřuje na masy. Nejsou nejkvalitnější ale mají nejvíc kliošů. Hlavně ať se to jednoduše ovládá a může to začít hrát cvičená opice. .Na top úrověň je to hlavně o drillu a našprtání se buildů, map, jednotlivých jednotek a dobrém multitaskingu a speedclicku (mých 40 click/per/min stačí na spodní půlku goldu, grandmasteři dávaj 120-150). No a co je důvodem? Překvapivě zisk! Hodně klientů = hodně $$$$$$$$$. A možná tě to překvapí, většina komerčních firem dělá to co dělá kvůli zisku.
    Co je ale absolutní kravina a poukazuje na tvou mizernou znalost světa je tvůj žvást o Korei.
    Takže překvapení pro tebe - existují 2 Korei. Severní, pod diktaturou KimChongUna - tam máš s hardware pravdu. Tahounem eSportu je ale ta Jižní, kde je průměrný měsíční plat 3.000.000 korejských wonů. Což je na naše přes 60tis Kč. Hardware tam pro zajímavost je cca o 1/3 levnější než u nás a nezletilí mají do většiny heren přístup zdarma. Takže tenhle argument je opravdu k smíchu. *1*

    Jinak já osobně nazývám hry od blizzardu "Simulátor destrukce myšítka" - aplikovatelné na diablo, starcraft, wow....
  • Ne. Tyhle tři mise nejsou součástí kampaně Legacy of the Void. Je to jen jakýsi prolog. Tzn. LotV bude začínat úplně jinou misí. Jediná výhoda předobjednávky spočívá v tom, že je jakožto abonent můžeš hrát už teď (samozřejmě + beta MP ovšem alespoň zatím bez možnosti hrát proti A.I.), kdežto ostatní je dostanou zadarmo až těsně před vydáním LotV.
  • nekromant33
    Ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit