Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a jakou ligu hraješ?
  • Vitekb
    Starší vzpomenou, že stejně to bylo už se Starcraftem 1. Mise, které byly v demu, nastiňovaly události přímo před začátkem kampaně a poté nebyly součástí hry jako přímý obsah kampaně, ale jako samostatné scénáře.
  • Človeče sam sa tomu divim, ale ten multiplayer ja fakt boži, je to ako šachy, môžeš ich hrať 20 rokov a jednoducho ťa to neomrzi (pokial ťa šach bavi), pretože je to sice stale ta ista hra, tie iste figury, tie iste pravidla, ale každy zapas iny a ked si daš napr. 2v2 taaak je to zaujimave, a nikdy nevieš, akeho nooba alebo bosa dostaneš do partie...
    Aaaale čo sa tyka kampane...kto si pameta stary SC, to bola proste nadhera, krasa, parada, to ešte nikto nemal internet, hravali sme iba kampaň, a nech mi nikto nehovori že Blizu došli napady !!!
  • SIngl ve WoL byl super, HotS byl easymode srajda. Takzetak. Vysr*li se na to a shrabli prachy.
  • chlape, hraješ to denně čtyři roky, vážně jsi myslel, že tě něčím překvapěj? :) já ještě nenašel hru, která by mě bavila takhle dlouho...
  • Par veci: zase sa bude automaticky každemu, kto ma Liberty sťahomať niekolko giga dat, bez ohladu na to či tento diel chce, alebo nie, ako to bolo pri Swarme ??
    Ďalej, čo sa tyka zmien v MP, tak skoro žiadne nie su, a čo sa tyka kampane, až teraz som sa ku nej dostal a poviem vam že na HARD je to riadne slabe, ani nie naročnosťou, ako napaditosťou a zabavnosťou, takže motivacia ZERO.
    BTW MP hram skoro denne už štvrty rok, takže suma sumarom, to nebola celkovo zla investicia, ale len pre SKALNYCH !!
  • Ano máš pravdu, je to součást normální kampaně... jen si ji zahraješ teď a můžeš hrát mulťák... nic víc v tom není
  • zda se mi že trochu boostli grafiku, už to vypada alespon jako hra z roku 2007.
  • Pořád úplně nechápu jednu pro mě zásadní věc - jsou to mise (případně lehce okleštěné), které pak budou v plné hře součástí kampaně, nebo jsou to mise navíc, které mají upoutat na tu hru? Pokud si nepředobjednám LofV od Blizzardu, přijdu tím o něco extra a tyhle 3 mise si nikdy nezahraju?
  • Argumentujes jako klasicky hospodsky cechacek tim, ze na to nemam. Tak jsem se te zeptal na prostou a jednoduchou otazku a nejsi schopny odpovedet. Jediny co tak zas vytahujes nejaky prupovidky od piva ale argument proc jsem vlastne ja ten kdo na to nema zadny. Takze bud muzes typicky po cesku jenom pindat a nebo muzes vecne diskutovat. Je to na tobe.
  • tak o tuhle ubulenou limonádu nemam zájem
  • Když tu čítám tvoje příspěvky s výpovědní hodnotou nula nula nic, tak mi připadá, že tu spíš nemyslíš ty.

    Pokud stále nechápeš, co ti tento balíček od Blizzardu přinese, tak ti nepomůže ani svěcená voda.

    Já ti tu napsal o co všechno jde a víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Buď to pochopíš nebo ne. A budeš plakat dál. *4*
  • To ze nekomu das litr na 4 mesice jenom tak vypovida spis o tvoji schopnosti vydelavat penize, nemyslis?
  • Kde je problém ? Do zimy můžeš mastit mulťák a potom vyjde singl, který už si teď koupíš.

    Pokud tě to fakt tak hrozně zajímá a litr je pro tebe měsíční živobytí, tak se podívej na video s plešounem od redakce a máš to vyřešený. Já se na to kouknul a u videa se i skvěle bavil. Troufám si říct, že i víc než kdybych to hrál.

    Chápu kam ti míříš, ale podáváš to jako typická česká plačka. *4*
  • Ochutnavka za litr?
  • Ze ty jsi jeden z tech ovci co beceli jak byl WotL moc dlouhy a ze chce HotS kratsi?
  • pro většinu lidí je starcraft množina mulťáku... a ten tam je.... ty mise tam jsou jen jako ochutnávka.. a taky aby mohli trolové brečet *15*
  • Ale tsss... za ten pravopis dostaneš pouze 1/3 HotS
  • ja doufam ze za plnou cenu hry nedostanu zas jak mynule pouze sotva 1/3 Wings of Liberty....
  • Nedá mi to, ale všiml jsem si toho už v podcastu; Zeratulova loď je Void Seeker; Spear of Adun bude až v plné hře a bude se dát upgradovat a taky tam budeme trávit čas mezi misemi. Nesledoval jsem vývoj Legacy of the Void už měsíce, tak je třeba možné, že to v Blizzardu přejmenovali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit