Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co GTA, to nová porce zábavy, ikdyž by někdo mohl tvrdit že je to pořád dokola, já se u každého bavil a už se těšim až si zahraju tohle :)
    • Ringwraith
      Já se zase u GTA IV bavil mnohem míň než u těch předchozích, takže GTA V mě nechává z větší části chladným.

      Ale když mi bylo 15, tak pro mě GTA byl vrchol herní zábavy, to je fakt.
      • Co vas na tom GTA IV nebavilo? Prijde mi, ze jedinej duvod toho muze byt low pc ze se to nedalo hrat. Nebo oblibene: Chybej posilovny... *8* *8* *7*
        Kdyz mi bylo 15 mohl jsem parit max GTA 2 a TO mě nebavilo *3*
        • rancor1223
          Přesně, GTA IV byl takovej svěží vítr do série. Úplně nejlepší byl jízdní model a fyzika postav (ragdoll Euforia)! Mě zas vůbec nebavilo San Andreass, přišlo mi hrozně retardovaný *1*
          • TDUmaniak
            San Andreas už je takový moc utržený ze řetězu. Jetpacky, stíhačky v centru města, provádění bejkáren. Mě u GTA IV oslovil právě ten "reálnej život" a hrdina z východu. Pamatuju si jak jsem si v misích hrál na opravdovýho člena ruský mafie a nikoho nešetřil :D
        • XorxoxTalarius
          Hlavne to byla nuda a nez jsem se rozkoukal tak jsem to mel dohrane ... Ja osobne moc GTA nemusim nikdy jsem se tam moc nebavil (GTA 1 a 2 jsou pro mne neprekonatelni kralove v teto serii) a vic mi sedi ulitli styl Saint's Row .... ale to je vec vkusu.
          Takze vam jen preji at fanouskum nezmrsi PC verzi ... ja se vratim dozbirat achievemtny v SR:3 ;)
        • Nemůžu říct, že by mě čtverka nebavila, ale po San Andreas to bylo takový chudý. V San andreas mě bavilo jen tak jezdit po celé mapě, lítat s letadlem. Venkov a "Mohavská" poušť to bylo fakt super. Plno tajemna, co sem se jen nahledal toho blbýho Yetyho a důkazů o UFO. Ve čtverce sem jen plnil úkol za úkolem a nebylo nic, co by mě od toho odtrhlo a na delší čas zabavilo, a jak bylo dohráno už nebylo nic co by mě u hry drželo dýl
        • Ringwraith
          Jelo mi to v pohodě, hrál jsem to až nějakou dobu po vydání, když už byly venku všechny patche.

          Prostě mi GTA IV přišlo šedivé a nudné. Neříkám, že hra byla špatná. Říkám, že mě prostě nebavila a neměl jsem dobrej pocit z hraní, aniž bych dokázal nějak přesně vypíchnout důvod proč.

          Jo, The Lost and Damned bylo mnohem lepší a The Ballad of Gay Tony taky.
          • TLaD a TBoGT byly rozhodně lepší, o tom žádná...
  • Podle toho co tu čtu doufám, že GTA IV byla přechodová fáze mezi GTA: SA a GTA V. Relističnost 4ky + zábava a vychytávky ze SA na 5x větší mapě, to bych si nechal líbit.
    • CrocoRay
      Mě čtyřka bavila, ale myslím, že byla taková očesaná, protože se chtěli hlavně naučit s tím enginem a teď bych řekl, že se budou v každém novém díle zaměřovat hlavně na ty vychytávky a každý díl vylepšovat co se týče obsahu než technologií.
  • jenom se modlím za lepší optimalizaci než mělo GTA IV, jinak nevěřím, že by se mohlo něco pokazit *5*
  • rancor1223
    Vypadá to celkem reálně, ale co. I tak bude GTA V perfektní, zvlášť jestli půjde ve stopách GTA IV.
  • Nejlepší GTA bylo stejně Vice city bylo tam skvělý prostředí stovky hodin zábavy zasazený do 80 let a hlavně ten boží soundtrack... *4*
  • CrocoRay
    "typického hráče Call of Duty, který je líný, nic pořádně neumí" A já myslel, že takových je spousta hráčů, kteří hrají více, než by měli. Teď už vím, že je to jen výsada milovníků CoD *4*

    Ale teď vážně. Sice nemáme jistotu, že se jedná o pravé informace, ale já osobně jsem rád, za každou informaci, každý drb a prostě všechno, co se o téhle herní sérii jenom šuškne, takže jsem byl rád, když jsem zaznamenal další článek na tohle téma.

    Jinak pětkrát větší rozlohu bych si určitě nechal líbit a ohledně toho dema. Nebylo by to popprvé, co by herní série nabízela demo? A vydání se mi zdá celkem pozdě, ale zase to třeba bude o to lepší a možná si dají i záležet na té optimalizaci.
    • TDUmaniak
      Někde jsem četl, že se datem vydání chtějí vyhnout Assassins Creed 3 a podobným trhákům, takže asi hrajou na prodeje.
    • XorxoxTalarius
      No muze to byt taky demo ktere si zahraji jen ucastnici E3 nikoliv kazdy doma ...
      • CrocoRay
        Ups, no jo....
  • Je teda fakt ze me taky GTA IV nebavilo tolik jak SA jak tu bylo receno bylo to takovi sedivi a datadisky ty uz staly za to ale zase to melo nejaka + strasne se mi libila fyzika a pohyby chodcu kdyz ste je srazily nebo model zniceni aut a jejich naklaneni stacilo se nekde skrtnout o lampu a hned sem mel ten skrabanec videt na laku to byla bomba.
  • TDUmaniak
    Kdyby hra fungovala jako GTA 4, mám na mysli celkový život města, fyzika, atp. tak by to byla bomba.
    • hlavně ale ať to lip optimalizujou!!:D
      • A na co? Ludia po GTAIV poupgradovali :D
  • Tak podle mě to zní docela reálně :-) Jenom abych se toho dočkal a aby mě v tý době hry neomrzely :-)
  • No, kdyby skombinovali vedlejší činnosti ze San andreas a graf. engine ze čtyřky, tak se ke hře přicucnu a tak půl roku nepustím. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit