Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz se tesim :)
  • No me by zajimalo, jestli tam budou opravdu takove herni vymozenosti jako simulator turistiky, nebo zda je to jen z animacek :)
  • Mě by celkem potěšilo kdyby čovek nemusel mít až to vyjde počítač z NASA, aby to spustil plynule :))
    • Na pocitaci z NASA bys toho moc nespustil. Maj tam pekny sunky ;)
      • Mechwarrior_bw
        to je ako napísať, že väčšina hráčov hrá na šunkách a preto majú hráči šunky... v každej podobnej inštitúcii majú pracovné skupiny počítače profilované na činnusť ktorú vykonávajú, takže i v NASA je možné nájsť počítače 10 rokov staré, tak i tie najmodernejšie až po superpočítače typu Pleiades ktorý si udržiava siedmu priečku medzi TOP500 superpočítačmi sveta a v tomto roku poskočí ešte vyššie...
        • No to máte sice nejspíš pravdu, ale řešíte něco úplně jinýho, než co chtěl autor říci =)
          A já s ním souhlasim, když vyšly gta IV tak to byla na pc pohroma
      • Mno já v NASA nikdy nebyl tak nevim jaký maj kompy, ale tak řiká se to vid...každej určo ví jak to myslim :)
        • Ja jen, ze se to rika prave blbe, protoze nikde jinde snad nepouzivaji zastaralejsi pocitace nez v Nasa. Nasa si totiz zaklada na tom, ze vsechno musi stopro fungovat, takze tam u jejich pocitacu nejde o vykon, ale aby pocitace presne delali to co delat maji. A k tomu vykon navic netreba :).
          • Nechci tě urazit, ale napsal si tu solidní blbosti. Uvědom si, že NASA není jen řídící středisko, ale jde o obrovskou organizaci, která se podílí na různých výzkumech - mimojiné např. výzkumy počasí. Některé výzkumy pak vyžadují opravdové superpočítače (na kterých bychom si samozřejmě GTA V asi nezahráli) - viz třeba zase ten výzkum počasí, který pro výpočty základních modelů vyžaduje opravdu výkonné počítače a ne žádné šunky.
          • Taktiez notebook urceny na vesmirnu stanicu je dost pomala ale spolahliva masina, pomala preto lebo bez gravitacie a spravneho prudenia tepleho a studeneho vzduchu je trochu problem s chladenim.
  • Ale tak kdyz uz jsme u toho Gétéáčtyři, tak je treba na obranu autoru rict ze oni vazne snim nemneli nejake plany extra,chteli proste posunout serii dal,to se jim myslim podarilo vice nez dobre,ano po vystrileni holubu,najeti vsech nahodnejch bcanu a splneni kratoucke kampaneˇ-(kterou naplno teprve rozjelo nic moc Lost and Damned to jsem si i tehdy koupil,za ms body takze sem si nkoupil nato ty body)Ballad of a gay tony mnelo poradnou stavu a vylepsilo GTAIV a vystavilo ho, podle mne paradni uzavreni serie, mohlo by byt jeste dalsi DLC respkt datac ale co no,takze s klidem jsem zvedavy na GTAV, i kdyz bohuzel asi ne tenhle rok
    I tak aspon brzy tu bude Sleeping dogs a to tu cekaci lhutu trochu zkrati.(kdyz nepocitam i jine hry)
  • Ellendway
    No jsem zvědavý... doufám, že to nebude taková konina jako GTA IV, u kterého jsem se opravdu nedokázal zabavit.
    • Jsi trochu trouba. GTA 4 mělo své kvality a ono by tě taky neubylo kdyby jsi to přiznal. Když tě to nebavilo je to tvůj problém ale nepiš sem takové blbosti.
      • Ellendway
        Člověk nemůže v otevřené diskuzi sdělit svůj názor? Zapomněl jsem, že žijeme v osmdesátých letech minulého století.
        • Jsou názory a názory. Ten svůj názor mohl napsat méně hloupě a použít trochu mozek aby to nevypadalo jako od desetiletého fracka. A co se tebe týká nevytahuj tady nějaká osmdesátá léta to už jsi trochu přestřelil.
          • Všichni se raději budeme držet toho, že GTA je hra století a nikdo nemůže napsat ani slovo nebo ho zasra*ní fanbois sežerou? S tímto přístupem ses sám ponížil a jsi za 5 letého zmr*a.
    • V tomhle případě byla porucha skutečně na tvém přijímači *1*
      • Ringwraith
        Já myslím, že nebyla.

        Nikde není psáno, že pokud tě nebaví GTA IV, tak s tebou není něco v pořádku.
        • Já myslím, že byla, páč říct o IV, že to byla "konina", to už zavání poruchu příjmu...
        • CrocoRay
          Ano, vkusu neporučíš, ale stejně si dělám srandu z kamarádů, kteří jsou na tlusté holky *4*

          Předchozí díly byl více arkádové a praštěné, zatímco čtyřka nabídla reálnější zpracování, lepší grafiku, fyziku takovu, že každá bouračka vypadala jinak a člověk si připadal, že celá hra je více skutečná, než když jsi v SA někoho srazil a on vyletěl 20 metrů vysoko a skriptově spadl bez cuknutí či přetočení těla.
          Ale zase je pravda, že ve čtyřce chybělo hodně prvků zábavnosti a chyběla mi tam spousta miniher (i když nějaké zase přibyly).
          • Souhlasim, GTA IV nemelo par vychytavek z minulych dilu, me osobne opravdu hodne chybely letadla a venkov ze San Andreas. Na druhou stranu porad to bylo stary dobry GTA, u kteryho pro me plati, ze kazdej dalsi dil hraju radsi nez predchozi. Co je hlavni, ze od San Andreas se da plavat :)
      • Ani bych neřekl, GTA IV byl nepovedený paskvil, který zůstal viset někde na pomezí původních dílů GTA a české Mafie, bohužel ani jedna věc se v té hře nepovedla dostatečně. Proto doufám, že pětka bude návratem ke skvělé hratelnosti SA a starších dílů.
        • hodně zevrubně: ani fyzika?
          • No jejich Euphoria mě rozhodně na zadek neposadila, ostatně když se mi moc nelíbil celkový koncept hry (a hlavní hrdina mi také nebyl moc sympatický), tak fyzikální model, ať je sebelepší, s tím už nic nenadělá. Prostě nejraději jsem měl první díl, Vice City a hlavně SA, tohle šlo mimo mě. Epizody z LC už jsem ani nedohrál a odhodil je zpět do skříně.
        • teda já když hrál poprvé GTA IV tak sem byl strašně moc zhulenej a skvěle se bavil *1*
  • Ringwraith
    Hmm, zdá se, že tento leak je už z 12. března.
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:RAxyEJyEZYQJ:www.gamespot.com/forums/topic/29093844/gta-v-info+29093844/gta-v-info

    Kdyby někdo chtěl něco akutálnějšího, tak zrovna internetem šumí info o Mass Effect 3 DLC Terminator a pokračování jménem Mass Shift.
    http://pastebin.com/ifPPbeTp
  • "..."typického hráče Call of Duty", který je líný, nic pořádně neumí..." levisi, ty jsi vážně normální pyčus! Od redaktora herního serveru bych očekával, že je schopnej zachovat si určitou objektivitu a nechovat se jako malej parchant, kterýho táta zapomněl seřezat.
    • CrocoRay
      Wow, 51 mínusek. Já si ani nemyslel, že tu diskuze tolik lidí navštěvuje :-)
    • Vrook
      LOL
      >potrefená husa
      • CrocoRay
        Spíše jde o jeho nepochopení uvozovek než o to, jaký žánr ho baví. Sám se považuju za milovníka sérií CoD a nedotklo se mě to (ale nejsem hardcore fanoušek, prostě si to rád jednou za čas zasmažím, ale nesedím u toho každý den nebo týden několik hodin).
      • Omluvil jsem se. Netřeba abys reagoval!!!
        • Napsal to jeste pred tvoji omluvou ty Fantomasi...
          • Ringwraith
            Pleteš se.
            Omluva má zrovna teď "před 8 hod." a Vrook "před 7 hod.".

            Až příště budeš chtít někoho "lynčovat", tak doporučuju mít na něho něco, co se nedá vyvrátit pouhým pohledem.
      • přesně to mohlo naštvat jen typického hráče Call of Duty
    • Tak to se omlouvám, chlapci. Dám si facku a nebudu sem už lézt.
      • ales.smutny
        Stačí si všímat těch uvozovek a kontextu ;)
    • Není to náhodou citace?
    • Ringwraith
      Kámo, levis pouze přeložil to, co napsal ten týpek, co to leaknul.

      Použiju tvou frázi: "Dej si facku."
  • Tak GTA mě nechává tenhle rok chladným:-) Já se osobně nejvíc těším na Sleeping Dogs
  • Fake as FUCK!!! Vážně by bylo lepší, kdyby jste si vymysleli vlastního insidera a nepřebírali každý blábol, jen proto, že je naspaný v angličtině.
  • San Andreas bylo velký a podle mě zbytečně. Není to o velikosti mapy, podívejte na vice-city, to bylo oproti SA (potažmo GTA5) titěrný, ale dokázalo to tak úžasně strhnout, že to bylo luxusní. + člověk netrávil 20 minut přesunem k jedný misi.
    Oproti tomu Just Cause 2 je velká hra, ale zase to uměla skvěle prodat a mapu zaplnit. Byla krásná, různorodá, zábavná... Ne jako v SA...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit