Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mne to prostředí není. Na mne je ten svět moc surrealistický nebo jak to říct. Takže asi ano - je to o vkusu. *4* Ale jak jsem zmiňoval, obtížnost jsem ocenil hned od začátku.
  • Si mimo. Ice and Fire je jen krásna vize středověku - Feudální Anglie. Špinavé Dark Fantasy je úplně někde jinde než Ice and Fire. Je vidět, že nejsi v obraze, čili další diskuze je zbytečná.
  • Hmm :D Nějak nechápu tvůj pokus o vytvoření protikladu drsného, nehostinného,špinavého světa, prostě dark fantasy proti nerdskému světu. Píseň ledu a ohně respektive hra o trůny je také špinavý, drsný, nehostinný prostě dark fantasy, přesto na to kouká miliony běžných lidí. Zkus jim ale předložit ne tak jednoduchou naraci DS a nejspíš je to brzo přestane bavit.

    Takže že je svět drsný a pro nerdy může být pravidlem. *3*

    Tvoji poslední poznámku ignoruji, protože je irelevantní. :P
  • Malleth
    Delší ponor do světa sem zažil jen u demons souls, protože svoje nejzajímavější lokace a momenty jsou spíš ke konci, ale Dark Souls ukáže svoje krásy hned na začátku. Člověk nemusí chápat každou souvislost a číst na netu backgroundy NPC aby, to co autoři vytvořili ocenil. Samotný vyprávění skrz prostředí podle mě stačí. Ale to je asi o vkusu.
  • Jo jo, to je možný, ale nejspíš u toho člověk nemusí trávit tolik času aby se do toho světa dostatečně ponořil.
  • Polygonově je to dál než Dark Souls, ale atmosfericky a artově to původnímu Dark Souls nesahá ani po malíček...
  • nerdský svět? Myslíš svět, který je špinavý, drsný, nehostinný prostě dark fantasy, které tu dlouho nebyl. Opravdu žasnu, jací jsou v současnosti hráči idioti...
  • Malleth
    Tady je zas narace extrémě generická a klišovitá
  • Evil, last hope, hero, evil, bla bla bliju. *11*
  • No protože se to porovnání s DS sérii asi nevyhne tak se tomu ani vyhýbat nebudu. Zdá se mi, že by to mohla být hra pro ty hráče jako jsem já, který na DS ocenili hardcore gameplay, ale narace a samotný svět jim připadal až moc nerdský. Tohle má pěknější lokace. *4*
  • Malleth
    Prostředí vypadá solidně ale to video je hrozný. Obzvlášť ten proslov u toho.

    https://www.youtube.com/watch?v=jm3deGWKe08
    Tady je mimochodem ukázka videa obdobnýho typu. O dvě generace pozadu ale mnohem působivější....
  • Svět vypadá vymazleně. Ukázka z bojů s bossy také nebyla zlá. Aby to nakonec nebylo lepší než Bloodborne. Každopádně odvedli velice solidní práci a moje peníze mají jisté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit