Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mi to nedávalo smysl. Ale pak jsem si uvědomil, že to psal člověk z EA, a hned mi to docvaklo. Oni jsou experti na svádění své neschopnosti na jiné, v tomhle případě naprosto tragická optimalizace je chyba platformy, na kterou se rozhodli vykašlat. EA, challenge everything :-D
  • takovy kecy, to uz jsem dlouho necetl... *7* proste a jednoduse se jim nevyplati investice do PC, a tak maj PCckari smulu... vcetne me.. no jeste ze fotbal nehraju, ale takovy UFC nebo NHL bych si zahral
  • mám takový podprahový pocit, jako by se EA pc hráčům snažilo už delší dobu něco sdělit, dobře EA, chápu, myslím že je to vzájemné
  • Marczo
    Fifu jsem hrál naposled loni u kámoše na xboxu , vlastně mě ani hra samotná nějak nezajímá, ale nemůžu si odpustit tento komentář k prohlášení EA. WTF !!! Pak se diví, že vyhrávají ankety nejhorší firma roku...
  • Překlad z reklamštiny. Nechce se nám s tím sr@t a doděláme to až bude čas. Na letošek to nestihneme, takže si trhněte pedálem, kornouti.
    • nebo, serem na vas a kup te si konzoli
  • Kdyby aspoň opravili ten starej engine. U FIFY by stačilo znemožnit bugování v Ultimate teamu(platí jen pro PC) a hned by jim v účtárně naskákali jiný čísla z prodeje FIFA points a seasson tickets... Takhle zase vyjdou "jen" nový soupisky. Stejně si ale koupím FIFU kvůli Ultimate teamu a Be a Pro online. EA sází na to, že nemá v podstatě žádnou konkurenci, alespoň teda co se fotbalu týče, protože PES je ve spoustě věcech pozadu(Já nepřekousnu absenci licencí a celkově mi to přijde takový...nesympatický).
  • Od EA je to proste len drist. Mile EA uz teraz vlastni stroje , ktore su schopne rozbehat ten vas smiesny engine vrlke mnozstvo potencionalnych zakaznikov na PC. Momentalne mate pocet zakaznikov na novych konzolach pre next gen 0, aka bude pdnetracia pri launch, ked Europa tradicne asi najdolezitejsi trh pre fifu bude zase na poslednom mieste, som naozaj zvedavy. A vy dufate, ze Vam tito hraci, z ktorych si robite idiotov kupia tu vasu srajdu na starom engine tak to ste na omyle. Akoby povedal publisher PES.... Good job EA ;-)
  • hmm zajimave.. muj starej quad asi pujde do kopru.. sakra neee
  • samozrejme je to od EA zcela pitoma uvaha, protoze jim nejak nedochazi...mozna dochazi a jenom proste lzou...ze spolu s konzolema prijdou dalsi narocne PC hry a spousty lidi si koupi nove PC
  • LuckyBaal
    Hlavně, že už nechtějí být nejhorší firma vůbec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit