Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    cekam minimalne tak dobrov kvalitu jako u prince z perzie *7* *4*
  • Ja bych chtel assassins creeda z prostredi hry o truny hrat jako muz bez tvare
  • nesnáším fassbendera a na té fotce vypadá otřesně
  • Já vám nevím, já už žádnýmu filmu podle her neuvěřím, že bude dobrej...
    • pokud to posere i warcraft, tak uz asi fakt nikdy zadny dobry film, ktery si vezme predlohu ze hry asi neuvidime
  • Tak zrovna AC je hodně zajímavý námět na film ale stejně tomu nevěřím.
  • ringmancz
    na obrázku ten obleček vypadá trochu směšně (velká kapuce, malý ramena). ale věřím, že v pohybu to bude vypadat dobře
    • danny_the_hound
      To IMHO nie je ani tak tým oblekom, ako skôr samotným Fassbenderom. Herec je to síce vynikajúci, ale má takú neveľmi vyváženú postavu (veľká hlava, tenké ruky). A tá kapucňa to ešte zvýrazňuje. Mimochodom ak dobre vidím, tak jej chýba charakteristický "zobák" (či ten bol iba výsadou Altaira a jeho potomkov ?). A ďalšia chybka je v zápästných čepeliach -- ak si dobre spomínam, v tej dobe, keď sa má dej odohrávať (križiacke výpravy -- teda zhruba doba prvého Assassin's Creed) si ešte assassíni odrezávali prstenník, aby mohli čepeľ vytasiť. Na ľavej ruke to síce vyzerá, že mu jeden prst chýba, ale na pravej ich má stále päť.
      • Nope, kdyby sis přečetl článek, tak bys věděl, že příběh je z doby španělské inkvizice, tedy 15. století a doba odpovídající časovému zasazení druhého dílu.
        • danny_the_hound
          OK, beriem späť. Automaticky som vychádzal ešte zo starších správ, ktoré hovorili práve o tom blízkom východe. A popravde som aj celkom rád, že sa to rozhodli presunúť niekam, kde myslím ešte žiadna AC hra nebola.
  • Jestli to nebude 60 fps tak mě to nezajímá.
    • Já jsem si celkem jistý, že to bude nehratelné... Prej to na žádný sestavě nepojede víc jak 24fps. *9* *16*
      • to vis ze pojede, existuje motion interpolation, doporucuju K-Lite Codec Pack nebo minimalne MadVR renderer.
  • Jack1947
    To bude... ehm akčnárna ale když na to tak koukám není to vlastně fuk? Vždyt hra je defakto to samé, co bude film... Syndicate bude ještě více se k tomu filmu přibližovat. Bohužel nějaký Assasíni nezajímají, aspon ne historicky, něco podobného jako když se natáčí Anthropoid a stačilo mi že to bude pro zahraniční (americké) diváky... tot pěkný respekt naším paragánům. I když oni, jednali zase na popud Chrurchilla atp...

    No nic a jak jsem k tomuhle došel ? Aha, historickou souvislostí ta se v prvním díle celkwem snažila být, než z toho udělali vybíjenou. 1v 1, *6* Vlastně s občasným výpadem no... nějakého toho 3parchanta ze zálohy...
  • btw. docela suchar na assassina, vůbec se na to nehodí
    • Magister_Peditum
      Tak Altair taky nebyla žádná primadona.
      • Je to záhadný Syřan, ten nepotřebuje svaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit