Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a mne to taky pada. Tak to spustim znova nebo se na to vykaslu. Padala mi 7.3 a 7.4.
    7.2 nepadala ale zase mi to nekdy zblblo a mel jsem rudou plan a napsalo mi to malo pameti. Musel jsem to restartovat.
  • HANSi mozna jsi si to nevsiml ale dnesni svet je jenom o zisku tak co bys chtel? Abys to mel vsechno zdarma? A co ty? Davas nekomu neco zdarma? Bydli u tebe bezdomovci a stezujou si na spatnou stravu co jim davas? Nechapu co porad mate s WoT. I s T8 se da v pohode hrat, vyhravat a dokonce farmarit. I kdyz je to mnohem tezsi. Ale porad mas 4/5 hry zcela zdarma a jeste si stezujes? Tak to je sila. Co bys jako chtel od MM? Aby to davalo dokupy stejne Tiery nebo stejnou vybavu nebo stejny tanky? V normalnim zivote bitve to taky nemas fer. Co jako meli delat typci se Shermany nebo lehkymi M5 proti King Tigrovi ve WW2? Meli jsi zrejme stezovat jako ty? Mas tam training room pusti si tam jenom stejne tanky a hrej si. Budes sice cekat mozna pul dne ale mozna si zahrajes. Spoting system? Tak vymysli neco lepsiho a udelej konkurencni hru. A dej ji zdarma. Je videt, ze jsi v zivote nic nedokazal jinak bys tady nepsal takove blaboly. Si uvedom, ze to co ty si tu napises, melo by to byt takhle a takhle je lehky napsat. Ale mnohem tezsi udelat. Jestli jsi nekdy programoval treba i v excelu pitomou tabulku se vzorcema tak musis vedet, ze jestli vyresis jedno tak se podela dalsi. Tedy neni to tak lehky udelat jako napsat co by to vsechno melo mit. Jasne, ze me taky stvou nekteri veci ale stejne se u toho bavim. A 4/5 hry zcela zdarma.
    Co se tyce ale tech letadel (WoWp) tak to jsem skeptickej. To spis ty lode budou zase zabavny. Kdyz to bude neco na zpusob Battlestation Midway tak to bude zabavny jako tanky.
  • O průvanu nic nevím, co jsem naposledy koukal, mám hlavu kompletně zakrytou a bez děr. Hru jako celek nechválím, jen oceňuji její přístup k arkádovosti a způsob, jak se podbízí masám. A o to ji jde. Pokud máš rád simulátory a klacky, tohle nebude nic pro tebe, ostatně v závěru to zmiňuji :)
  • Jsem si delal legraci ale koukam ze pro nektery lidi to musim dat do uvozovek a za to radsi jeste stopadesat mrkajicich smajliku aby to pobrali...
  • Autor článku má asi v hlavě průvan, když chválí hru, která zvýhodňuje ovládání myší proti joysticku, že? *15* Navíc jde o letadla.
  • no logicky kdyz pisu LA7 a litani a je to diskuze o WOWP tak co asi muzu myslet
  • To mluvis o WoT nebo WoP?
  • walltar
    No freelancer s jeho fyzikou klidně mohl být simulátor ponorek. *1* Takže ono to asi zase co se implementování létání týče nebude od sebe tak daleko.
  • Milej zlatej zelenej s dvěmatisíci bitvami. Já to hraju od bety a věř tomu, co tu říká Hanss. Až se dostaneš trochu dám, tak možná prozříš ...
  • trapna hra... nekteri lidi jsou naprosto vymydleni a o litani nemaj ani paru... s LA7 jste naproto UBER a tiery 9 a 10 jsou naprosto knicemu.... pokud nemate hodne nasetreno tak se nevyplati litat s vysim tierem nez 6
  • chlapci od gajinu zklamali uz davno prave birds of prey.. to ma mozna peknou atmosferu, ale se simulaci to nema naprosto nic spolecnyho ani kdyz nastavim "realnou" obtiznost...
    zlaty 46... nebo novy cliffs of dover jsou taky simulator - az na tu vyladenost..
    proste mi do dneska nic neprekonalo 1946
  • Mě hra nespadla ještě ani jednou
  • číst si jak funguje spotting systém? číst si něco, čeho se nikdo z Wargamingu ani nedotkl, nýbrž to splácali hráči, kteří byli schopní vyplnit stovky stránek na WoTwiki tunama naprosto nesmyslných textů, totálních výmyslů a zhovadilostí, kterýma se tam pár polopsychopatických jedinců snaží zakrýt to, že ta hra funguje nesmyslně a většina dění se odehrává čistě na bázi náhodného generátoru čísel? to je naprosto zbytečné...stačí počítat s tím, že je všechno zcela náhodné a nic se číst nemusí, ušetří se čas na prožívání toho náhodného generování, třeba když přiletí tier 4 light s pseudokulometem a rozstřelí munici IS-7 a podobné fórky...
  • Freelancer je vesmírný sim...to má opravdu s ovládáním letadel pramálo společnýho, každopádně Freelancer je daleko lepší
  • No nehral jsem to, ale pokud implementovali letani tak jak to bylo ve FreeLancerovi (dle clanku to tak vypada) tak bych to i zkusil.
  • Pokolikáté už ?
  • Kurna..ted bych tě nejradši kopnul...zase mi přiomenout Falcona, stačilo video a jsem v tom zpátky:). To něž se do toho dostanu zase veme studium jak na zkoušku a pak výkys na dlouhý hodiny. Máš mě na svědomí:D.
  • Skuste Rise of Flight, ktery je se 2 letadly free to play
  • Taky musím potvrdit, že po více než dvoutisících bitvách mi hra spadla jen dvakrát. Jinak vysoké tiery se dají hrát i bez premium účtu, jen to chce trpělivost. A právě díky platícím hráčům je farmaření jednodušší, protože jejich zkušenosti často vysokému tieru neodpovídají a mnohem snadněji se na nich člověk zahojí *4* Na chyby se dá zvyknout a nejsou tak kritické aby se to nedalo hrát.
  • MM bude upraven v pristim patchi 7.5

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit