Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Vypadá to celkem příběhově.
  • Jeee, prichazeji novy bugy
    • která hra nemá bugy?
      • Tetris ?
        • šachy
  • Vypadá to slušně. Pro mě překvapení. Nečekal jsem rozpracování upířího tématu, ale upíři holt nejsou v TES hrách bez významu a je dobře, že se DLC bude odvíjet kolem nich. Ostatně, třeba v Oblivionu se mi questy kolem upírů dost líbily, ač jich nebylo moc.

    Bohužel jsem odvěký nepřítel upírů, takže si moc nezalítám. *9*
  • Misto Skyrimu jsem zapl Van Hellsinga :D a ja si rikal ze Skyrim je nejaky divny - no upiiri tam byli taky to jo :)
  • ty upíři jsou dost divní(myslím pouze ty demonické) jinak celkem dobre to vyzerá
  • Takze draci umej litat dokonce pozpadku a ted hazou sipku do ledu no to me zajima co bude priste :D
    • kterej ještěr neumí plavat? *15*
      • Shaker
        mrtvej jester, to byl chytak ze jo? :)
    • Pozpádku? Jako vážně? Divná hra, kde drací zapínají zpáDečku... *8*
      Každopádně, za dobu, co Skyrim hraju jsem nikdy nic takovýho neviděl.
      • dik za opravu jsem si toho vubec nevsiml ... to bylo v tom trailleru ze skocil do vody se koukni znovu
        • To jsem viděl, ale že by nějakej drak letěl pozpátku - to jsem neviděl. A to jsem i různě ty bugy vyhledával - katapult od obra, lítací kůň...
    • zajímavý, že když se objeví vyhipovaný sci-fi (i klidně RPG) plný nesmyslů a někdo na tyhle nesmysl upozorní, vždycky se ohradíte tím, že je to přece hra sci-fi (fantasy) která NENÍ REÁLNÁ a tak může mít jakákoliv pravidla...

      nejste objektivní, vlastně se už dopředu dá očekávat, jaké budou vaše reakce, viz snášení jakékoliv kritiky na tomhle serveru

      Vaše chování reprezentuje chování tupé masy.
      • taky tady nepisu skoro vubec nejspis si to pletes s jinacim uzivatelem
      • ??????????? ja jsem toto nikdy nepsal a ja nikde nepsal kritiku ja psal ze je to jen zajimave
    • CRYPT
      Borci z Bethesdy oplyvajinotnou davkou smyslu pro humor :-)
  • S tim jejich nudnym combatem bych to ani nestahoval, natoz koupil. *7*
    • co je na skyrim combat systému špatného-nudného? chci argumenty a to ke všem způsobům boje - jak s mečem, tak luk, kouzla atd.
      • Tak nejak je mi u pr*ele co ty chces... Za to, ze nemas lepsi predstavivost nebo jsi nikdy nehral hru s lepsim combat systemem ja nemuzu.
        • Znám lepší bojové systémy. Bethesda má ovšem svůj systém, který postupně (samozřejmě dost pomalu) rozpracovává. Hrál jsem třeba Mount and Blade (výborná hra, skvělý bojový systém). Já od Bethesdy nečekal lepší boj. systém, než ve hře je. Vlastně si myslím, že je lepší, než mohl být.

          TES kromě toho není primárně o boji. Boj je jen prostředkem k dosažení cíle narozdíl např. od Mount and Blade, který stojí právě na boji a veškeré ostatní aktivity jsou víceméně podružné.
      • Kouzlení zatím nevím, mága chci rozherát až potom co dohraju za svoji lučištnici :D
        • klasický válečník mě v TES nikdy nebavil.. ideálné je kombinace stealth a luk a mág a ilusionismus. U obého si člověk užije nejvíce legrace - v prvním případě likvidace nic netušících nepřátel, dávání head shotů na dálku apod., u druhého doslova hrátky s nepřáteli. *4*
      • Hlavní problém je nemožnost blokovat když máš dvě zbraně (terve fanouškovský mód tuhle věc upravil). Ocenil bych také zásohové zóny (nohy- zpomalý, ruka-oslabí útoky, hlava-masivní dmg) taky by neuškodila lepší fyzika, když někoho přetáhnu obouručním kladivem tak očekávám, že kousek poodlétne a ne že se jen zapotácí. Údery takhle dost ztrácí na pocitu energie do nic vložené. Ale jinak je to samozřejmě krok v před co předvedl Skyrime, sice malý ale je to krok vpřed.
    • Mazej zpátky do WoWka mačkat F1-F3
      • I ve WoWku je slozitejsi combat system trotliku.
        • Shaker
          :D:D:D:D:D:D ten byl dobrej :D
      • F1-F3??? nepletes si to s necim jinym?:D wowku uz dlouho nehraju takze mozna se to nejak zmenilo (nedivil bych se ta hra je kazdym datacem jednodusi)
        • Pardon 1-3, to je tak když člověk přispívá do diskuze mezi PvP v EVE *1*
          • :D nevedel jsem ze nekde se pouziva F1-F... takze diky za info
            • Stormangels
              F1 až F12 se používá v Tera Online ja mam na F1 bandáže F2 Heal pot a F3 Mounta třeba
    • Ještě že jsi nám to pověděl. Bez týhle informace bych neusnul.
  • Takže v létě nás zase čeká 1,5 hodinovej Vávrův monolog jak je ta hra nemožná?
    • Vávra ať se z toho třeba opíchá.
      • Nebo se místo toho urážení z toho můžeš opíchat sám ... třeba by se ti pak v hlavě "rozsvítilo" a ušetřil bys nás pak těch svých primitivních komentářů
        • franto, hoď si provaz a nepruď
  • gayrim ?
    • Snažíš se předběhnout toho nepíchače, co tady furt prudí do Skyrimu? Tak to jsi ještě větší pýča.
  • já myslím že krása

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit