Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    No aspoň už víme jak by Gabe vypadal ve fantasy světě.
    • Ethy
      Gabe je borec :), když to srovnám s Kotickem kterýmu bych nejradši flusnul do ksichtu, je to pořád ten chlapík co dělá hry se srdcem a ne pro prachy (já vím, má Steam a to všechno, ale stejně.. :) ) Víte jak to myslím
  • Ethy
    A pro rejpaly: Source engine isn't dead ! :D Jak vidíte, tak ten engine může mít plno podob, a tuhle pecku si zahrajou i lidi i na wooden pc :)
    • No to bude nacitani novych map vzdycky velka zabava :) Aspon se tam ukaze, komu se muzeme smat *2*
  • Ethy
    Když už jsme u toho, tak proč neoslavit návrat krále i tímhle? :D http://www.youtube.com/watch?v=c_cCsFU6pak
  • miluju hádky o kopie, roztrhejte si radši občanky, a pokud je nemáte, roztrhejte si žákovské knížky

    kdy konečně lidé pochopí, že 90% her má okopírované kde co z jiné hry...jde jen o to, jestli to udělali dobře a funguje to, nebo to udělali špatně a každej jim na to sere ;)
    • jak u ktere hry...tady to je stejne, jako by diablo 3 kopirovalo od titan questu
      • Pokracovani kopirujou veci spis z predchozich her, tzn z Diabla 1 a 2 :)..
        DotA ma vzatej napad z jednoho staryho Starcraft modu, Dotu okopirovalo HoNko, LoL tu svou "kopii Doty" pomerne pozmenil a DotA 2 je opet kopii Doty 1 :)..
        • no me to prave rikat nemusis ;]
          • jo takhle si to myslel :D.. pardon, moje chyba..
    • kostejnesmrtelny
      Amen.
  • Ethy
    Jinak na trailer jsem koukal ráno ještě rozespal na ipodu z postele a málem jsem si pustil do kalhot. Naprostá paráda :), to je to na co jsem těch 10 nekonečných měsíců, bez žádnýho dalšího infa o hře (za to bych PR VALVe nakopal do zadnice) čekal !! :)

    Snad mě nezklame ani první in-game trailer :)
    • To seš asi jen trochu fanboy, páč i když dotu hraju poměrně dlouho, tak tenhle trailer je strašnej.
  • No oproti ostatním Valve trailerům je tenhle docela suchej ale....
  • League of LEgends = Win dota, neprinasa nic nove len kopiruje staru hru do novej grafiky a mozno trochu balancu a UI zmien (HoN-same) *7* go dislike Trolls
  • Je super predstavovat novackovi hru pomoci zkratky. Mozna by nebylo od veci alespon jednoupouzit cely nazev hry *13*
  • Urug... souhlas... i když mě předtím než sem si přečetl tvuj koment, připomínal tlustou karikaturu Jana Krause :D
    • tak nejsem jedinej, komu připomínal Krause *1*
  • super video, presne vystihuje atmosferu doty ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit