Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rofl. takovej flejm. je to prostě ashe a ne traxxex(lol nehraju..už, dotu občas, ale to grafický štýlo je prostě desetkrát víc podobnější grafickýmu štýlu ashe než traxex... jejíž model je nemtrvá banshee queen sylvanas windrunner. tak.)
  • NEkromanT
    stream zajimavej, samy lagy, jinak to fakt vypada jen stara hratelnost obalena novou grafikou... doufal jsem ze se to pokusi aspon nekam posunout
  • No ted na to cucim, ze hrajou zitra v deset rano. Co se teda me tyce, tak ja sedim u monitoru a fandim :-D. Ti kluci hrajou snad uz uplne od prvopocatku doty v cz/sk, pro me teda docela srdcova fanouskovska zalezitost :-)
  • Tenhle trailer postrádá epický ráz Blizzardovských trailerů, ale Valve je v tomhle typu hry neotesánek.... takže na poprvé to újde :)
  • Ethy
    Rád bych upozornil na fakt, že v turnaji je nakonec i cz/sk klan SGC !!! Takže zítra koukejte fandit, holoto ! *1* *14*
  • filias
    Stačí když tam bude kvalitní matchmaking a pořádný offline trénink, který tě bude učit víc než "klikni pravým pro útok".
    A navíc by to mělo být nejen nejen pro "pro" hráče - ne každý na to má vlohy a čas to pilovat. Já to hraji sice hoooodně dlouho, ale jen rekreačně, do žádnýho "pro only" se necpu a většinou si taky dobře zahraji. (A profík ze mě taky nikdá nebude, a tak pro nooby mám pochopení a vím že do stávající DOTy je těžké se dostat).
  • kde se to streamuje?
  • Nejaky jeho kamarat? Nejaka dobra dusa? Ano su aj taki ludia. Z toho co pises, to vsak urcite nebudes ty.
  • Az na to ze on psal ohledne toho ze dota2 se spristupni masam tim padam pribudou novy hraci co o dote nikdy neslyseli a ty si mu na to odpovedel viz tvuj koment nacos sem ti ja. Vis ty ubec co pises nebo jen tak liskas do klavesnice? Navic "skillshot hrdiny" dokazzuje ze o dote nevis zhola nic. No a ohledne moji blbosti ti napisu jen PRO BLBCE JE KAZDY BLBEC. :))
  • jaky ignorant, neverim *1*
  • a tím byl prezervativ? *1* *8*
  • Zayl
    Co je mi po tom jestli nový hráč ví, co je to carry? Já se bavil s člověkem který tvrdí že to hraje 4 roky.

    Smát se můžeš akorát tak svojí blbosti. Nejen že neumíš číst, ale i to pochopení textu, když už se zadaří ho přečíst, je na mizerné úrovni.
  • Napsat "Snažit se hrát teamově, zbytečně neumírat, nehrát nevhodného hrdinu" hur se to pak ovsem dela. Hrac ktery hraje poprve dotu tu na nejake zbytecne umirani s prominutim pr*a kold kdyz je nauceny s arkadovych her ze hru zmakne celou pochopit do dvou dnu. Pochybuji ze se nekomu bude chtit procitat web co ma na koho stavet. Pochopeni doty pro hrace ktery se doposut s takovou tou hrou nesetkal je cesta na dlouho trat. Navic dost hracu po asi 20her plne failu, flaimu od jeho spoluhracu hru radsi prestane hrat.
  • Valve uz me pomalu ale jiste zacina ***** a co bude jako s HL3? Trailer hnusny hra vypada jak to prihlouple lolko. Koukam ze herni prumysl jde hodne do sracek.
  • :D ty se nauc neco vysvetlovat, pac novy hrac asi tusi co je carry ty maslo :DD skillshot hrdiny? No tak tim si pobavil, to je tvuj osobni slang? :D
  • Zayl
    Nauč se číst.
  • Ach kezby Valve otevrelo betu hnedka po skonceni GC. Sakra uz jenom 17hodin do streamu, nemuzu se dockat.
  • O tomhle vim, ale kdo konkretne bude chtit zaucovat treba zacatecnika ktery v zivote o dote neslysel?
  • Valve implementovalo "coaching" do DOTY2, takže začátečník si k sobě může třeba vzít zkušeného hráče a ten ho bude hrou provázet a tak ho zaučí...
  • No podle traileru bych rekl ze v dote2 zadny doporuceny predmety nebudou. Pamatuj stavis postupne v prubehu hry, doporuceny guidy je nekdy pro zacatecnika opravdu zlo. Kdyz ho pak vidis litat s Bekabem, ktery v dane hre mu je uplne na nic :d

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit