Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to asi Valve moc neznas....
  • u mad?
  • Cahir
    Jedinej, kdo tu rozpoutává flame, a tím pádem trolluje, jsi ty. Já jsem pouze napsal, že hodnotím vizuální kvalitu traileru. Na to mi Zayl napsal, že to nemůžu poravnávat s trailerama od velkejch firem, ježto se výroba jejich traileru pohybuje v jinech cenovejch relacích. Na to jsem reagoval s tím, že když výsledný produkt stejně většinou stojí 50 dolarů jako většina ostatních her, nechápu , proč bych to nemohl porovnávat. O nic víc nešlo, vůbec nevím z čeho jsi usoudil na to, že si řečním, jak se mi to hodí. Ostatně k tomu ani nemám potřebu, jelikož nenadávám na hru, nesnažím se jí shodit ani pomluvit - pouze a jenom jsem si dovolil vyjádřit svůj názor na z mého pohledu mizernou kvalitu traileru. Asi jsem si dovolil opravdu hodně, ježto jsi musel jako rytíř na bílem koni přijet své milované na záchranu a obviňovat mě tady z nějakých komplotů proti samotné hře.

    Hlavně mi tu prosím tě neopakuj, že je tomu tak kvůli použitým technologiím, případně šetření penízků. Znovu ti opakuji, že je mi to jedno. Když se podívám na podprůměrný obraz, a někdo mi vzápětí vysvětlí, že ho namaloval slepý člověk se třemi prsty na rukou, tak sice uznale zakejvám hlavou, ale nic to nemění na tom, že obraz bude stále podprůměrný. Končím s diskuzí na tohle stupidní téma.
  • Podobných videí bude ještě mnoho některá budou lepší jiná horší, Valve nejde cestou utratit milióny za jedno CGI a pak ať zákazník utře. Nicméně tahle hra ani neni zamýšlena jako nějakej konzum na pár hodin hrací doby, ale jako následovník jedné z nejhranějších e-sportgames.
  • Open beta bude na podzim, psal to icefrog na http://www.playdota.com/forums. Na steamu a oficialnich strankach je tez neco takoveho ze az na podzim.
  • Najviac ma bavy na tejto diskusii aky su ludia hlupy:). Nie aby boli radi ze cim viac hier takeho to typu bude uspesnych na trhu tym aj vacsia kvalita Moba hier bude. Keby ze su LOL, DOTA a HON vsetky 3 mega uspesne na trhu vyvojari by sa isli potrhat oto kto by priniesol zlepsenia a lepsiu gameplay lebo velka konkurencia bych ich k tomu nutila. Keby tu bola len Dota v monopole tak nam Valve neserie bude to predavat za nenormalne peniaze a niejake spoplatnene DLC aspon raz do mesiaca nic by im v tomto zarabani nebranilo. Ten Valve som pouzil ako priklad to iste by robil aj Riot adt.
  • Tento trailer není žádné CGI je to pouze úvodník na zítřejší prezentaci po které by vzápětí mohla následovat open beta s tím že hra bude vydána až koncem roku. Trailer je dělán stejnou metodou jako TF2 videa tedy za použití ingame modelů v prostředí source enginu.
  • to nemyslite vážne, veď je ten trailer hrozný :O
  • Ethy
    Epic obrázek *1* *1* http://i.imgur.com/kS9A9.png
  • Reakce na Jakub
  • Ano hají se že posuzuje kvalitu pouze s ostatními CGI ale vzápětí porovnává a argumentuje s cenami aneb jak se mu to hodí. K obrázku, stačilo napsat facepalm.jpg
  • Cahir zde psal několikrát že hodnotí pouze video, nikoli celý produkt. Netuším co na tom nedokážete pochopit.
    Sem by se hodila ta fotka toho plešouna ze stratreku co se drží za hlavu.
  • Kdyz sem videl poprve screen ze hry http://www.dota-two.com/img/articles/dota2-leaked-screenshot-db.jpg tak sem si rikal, jakoze nic moc. No pak sem se na to zadival a myslim ze je to z techto her asi tak nejlepe prehledne viz. http://imageshack.us/photo/my-images/717/5games1.jpg/.
    Kazdopadne ty screeny co jsou venku, maji byt udajne 4 mesice stary a dost se toho pry zmenilo. Take si jeste musime pockat na to jak to bude s gamplayem. Kazdopadne urcite vyzkousim. :)
  • Hmpf, to ne, ale setkání s ním už by drahé bylo.
  • Zayl
    No jo, holt stěhování tak drahé není.
  • Ale možná, kdybych si vzpomněl, jak se jmenuje ten červenej sviňák se sekerou, napsal bych jeho *15* Axe! Myslím, že se jmenuje Axe, po weaverovi jsem za něj hrál nejraději.
  • Tak ja hram aktivne League of Legends a Dotu som hraval tiez. Mne osobne ale viac sadlo LoL ako povodna dota. No Dotu 2 si rozhodne nenecham ujst.
  • Nejvíc tuctově? Týpek co se za skoku promění v Draka mi přišel nejlepší, bohužel asi žiju ve špatným městě a takový tuctový bouchače tu nemáme, promiň *6*
  • Zayl
    Gratuluju, ze všech hrdinů zmíníš zrovna toho který vypadá nejvíc tuctově, obyčejný pěšák v armoru. (neříkám že se mi nelíbí, hlavně jak rushne Vipera, ale to na tom nic nemění).

    No jo, tisíc lidí, tisíc chutí. Já se na něj teď podíval znova a líbí se mi. Trochu mi připomíná TF 2 videa, což je asi tou metodou kterou to dělali.
  • Ano přečetl jsem si to a podle toho soudím že netušíš jaký je rozdíl mezi CGI a tímto a také že soudíš celý produkt podle jednoho traileru z mnoha, který je jenom úvodníkem do zítřejšího představení nicméně je to uvedeno i na konci traileru. Koukám ale, že už si zde známej troll takže další krmeníčko nebude, bohužel. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit