Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mně chybí Starflight a Star Control, tj. seriozní scifi ve vesmíru, kam patří explorace (stovky solárních systémů, každý s planetama), propracovaný tajemný příběh, vesmírné boje, alieni, na planetách lze přistát atd. Starflight byl jednou z hlavních inspirací Mass Effectu, to vozidlo mako v prvním ME pocházelo právě ze Starflightu. Dnes už z ME udělali soap operu pro teenagery, která rozhodně není seriozní scifi. Ale to dělá EA se vším, je to inverzní král Midas, ze zlata dělá houna.

    https://arstechnica.com/gaming/2012/09/masterpiece-starflight-for-pc/

    najdi mi hru, která je podobná. (nenajdeš, žádná není)
  • Zatímco ty jako milovník Dilda Pytlíka se považuješ za inteligenta?
  • Proti tomu nic. Ale bavíme se o hrách s vyšším rozpočtem. A já předpokládám, že je tahle hra něco jako ... (filmovou analogií) ... "tentpolem".
  • Tohleto myslíš vážně? Opravdu je potřeba ti to jmenovat v dnešní době a při dnešních možnostech? Máš tak omezený rozhled? Stačí se jen podívat okolo sebe. Případně definuj pravidlo "klesající počet NPC = rostoucí úroveň grafiky" - každý to vnímá jinak
  • Herní mechanika stejná - souboje, pohled atd. Jednoslovný slangový výraz. Je to ošklivej anglicismus, ale český jednoslovný výraz není, ovšem směle do toho. Pokud tam nevidíš něco, co tam evidentně je, tak se nemá cenu bavit. A tvůj extrémní protipól s izometrickým šuntem je docela vtipnej. Takhle totiž přemýšlí nevyspělí a nezkušení.
  • TheGGG
    přeskinovaný batman? lol, ty jsi vtipálek, jestli toto je přeskinovaný batman, tak potom všechny izometrická rpg jsou jedna a ta samá přeskinovaná hra... ročník 86 ale používáš pojem přeskinovaný jak nějaký edgy ha*ant *3*. Jaká qte, zážných jsem si nevšiml a skripty tam skoro nejsou, pár podstatných, které dělají dobrou hru, protože né každý chce nějaký statický nepohyblivý izometrický šunt...
  • Myslím, že je na trhu stále dost her, které se berou vážně. Her je však tolik, že ten poměr je trochu k zamyšlení.

    Ale rozhodně mi v dnešní době představitel nějakého žánru, či herních prvků nechybí. I kdyby to byl jen jeden titul.
  • spis jsi peknej lofas
  • Řekněte mi, jestli jsem v tom sám, ale přeskinovaný Batman s prvky jiných komerčně úspěšných her se spoustou qte a skriptů. Mno, jsem rád, že jsem ročník 86 a zažil jsem ještě tu dobu, kdy se ty hry braly vážně.
  • TheGGG
    musím říct, že jsem si prýordnul tu 100 eurovou edici a mám z toho dobrý pocit, snad nedojde k žádnému odkladu a hra bude tak dobrá jak očekávám (což bývají hry většinou)
  • TheGGG
    tolkien by neocenil ani ty filmy z původní trilogie... ovšem ano, já prostě nevidím nic hlubokého na tom číst si 30 stran popisku chlupatých chodidel, když za tu dobu už třeba GRR Martin stihne pět vražd a tři rapy, a Erikson sice jen dvě vraždy, ale taky osm dějových linek a pět nasra*ých bohů... navíc toto je inspirováno lotrem a na tom není nic špatného....
  • TheGGG
    nemá super grafiku, vypadá to strašně, ale ty jsi to myslel jak ovtip co?
  • TheGGG
    což samozřejmě není pravda anonymku... většina her se od alfy či bety jen zlepšovala...
  • TheGGG
    dobyli ji za 10 minut, protože měl automatickou exekuci a všechny schpnosti na max a očividně taky přeskočili tu část, kdy se na mapě k pevnosti vůbec musíš dostat. Očividně to nebude jen o pevnostech a jsou tam velký lokace, kde budeš plnit řadu questů a nakonec ve finále každé lokace dobudeš pevnost a skriptů je tam pár, ostatní věci se odehrávají podle nemesis systému podle toho jaký skřety máš sebou a kdo je protivník...
  • Což v dnešní době znamená, že ve finále to bude ještě horší
  • Opravdu nic moc a plné klišé. Nechápu ty nadšené reakce.
  • Chudák Tolkien, ten musi v hrobě rotovat tak, že by jeho kostru mohli použit jako vrták při ražení tunelů
  • Stručně řečeno: Jak si primitiv představuje Středozem.
  • je tam milion dalsich pribehu, ktere jsou stejne nebo i mnohem vic epickych...
  • jo mountblade má super grafiku. byla super už v roce 2008, kdy to vyšlo. a proto ji nezměnili v žádným následujícím releasu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit