Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až mi zase bude 12, slibuju, že mi to vyrazí dech.
    • taky myslím že pána prstenů jsem četl poprve tak ve 12-ti :-) Je škoda že z té bohaté mytologie udělají další bezduchou konzolovou rubačku jakých je dvanáct do tuctu. Přitom by stačilo vzít Silmarilion a převést do hry jeden z bezpočtu bohatých námětů, třeba jak Beren s Lúthien vnikly do Morgothovy tvrze Angband ukrást mu silmarily.
      • to zni jako skvely namet na hru :) tahova strategie?
        • já bych z toho spíš udělal něco jako Amnesia the Dark Descent. Tak nějak by mohla Morgothova pevnost vypadat. Nejlepší by to bylo jako horrorové stealth + občasný combat. Temná hororové atmosféra podzemích kobek, monster a Morgothových mučíren.
          • TheGGG
            ano, dlaší nudný stealth survival, že jich už není dost... hlavně aby se tam náhodou nedělo něco zajímavýho... ale někde trávit 99 % herního času zalezlý ve tmě je přeci vrchol zábavy *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
            • TheGGG
              to já nemám rád hru, kde se hlavní hrdina nemůže bránit a jediné co se dá dělat je utíkat a schovávat se... RE7 to měl ještě snesitelný, ale outlast byl fakt IMABEEO prostě děs, kdy si to kolikrát říkalo o to popadnout nějaký ten kus kovu do ruky a bránit se... něco podobného v lotru by bylo hodně divný...
            • mně Amnesia docela bavila, když jsem byl 90 procent zalezlý ve tmě. Mělo to hlavně skvělou atmosféru. Ale uznávám, že se tam mohl občas dát nějaký combat na zpestření.
              Jinak nejsem nějak velký fanoušek stealh a survival her (MGS, Dishonored, Splinter Cell ...). Spíš mám rád atmosférické horory jako třeba Amnesia, Soma nebo Dead Space, i když té akce je tam míň.
        • TheGGG
          ale pouze 16 bitová a z garáže...
      • TheGGG
        řekni my pls o hře která má stejný systém a mechanismy jako SoW, kde budu moc zažít podobné bitvy a budou tam podobně velké armády... to si rád poslechnu.
    • TheGGG
      zatím ti je pět a nedostaneš se přes rodičovský zámek dál než na seznam?
  • JohnyTheZik
    "určitě té čtvrthodinky strávené sledováním nejspíš nebudete litovat"

    .. tak urcite nebo nejspis :D?
  • no ja jsem si vsiml, ze kdyz hlavni postava s nekym bojuje ostatni stoji a cekaji...nekdy to pusobi az komicky, kdyz dorazite skreta a boss se jako ze uz na vas rozbehne, ale v tu chvili zacnete boj s dalsim skretem a bosak se poslusne zastavi, div neudela 2 kroky zpet a ceka....
    • TheGGG
      jinak by to asi bylo dost nemožné, mít souboje s desítkami nepřátel kdy na tebe všichni útočí najednou...
      • v batmanovi to slo a to nemel zadne takove ultimatky jako tenhle nestastnik
        • TheGGG
          tam taky útočili po jednom a batman měl asi tak milion vychytávek... jinak je očividné, že toto je speciální naboostovaná postava pro ukázku, kde je cílem předvýst všechny schopnosti a ne dokola umírat, proto působí tak OP
          • v mount and blade taky utočili všichni najednou a to je jak stará hra?
            • TheGGG
              taky ten soubojový systém je tragický a většina bitev je o chumlu postav co drží meč nad hlavou a ťukaj se navzájem do přileb, dík, to vynechám...
    • Inquisitor
      Tak zase na druhou stranu je to alfa, takže tam ještě nebude úplně všechno vychytaný.
      • ale takhle funguje "AI" už od prvního Assassins Creed
        • p.s.
          i když oni to nedelali ti sami lide ani ubisoft, ale podobnost tam je, proto mne to spletlo
  • Kde bych začal?
    Jako hra ze světa Tolkiena je to hrůza
    Jako hra inspirovaná světem Tolkiena se mi to skutečně líbí. Opravdu mě zaujala ta změna gameplaye od jedničky, což je opravdu úžasný, takže pokud nám tu z původní openworld hry neudělají pouze RPG strategii, může tu být opravdu skvělá hra se skvělým obsahem.
    Bohužel takových věcí tu už bylo....Snad to dopadne dobře :D
  • smejki
    a vo co že ne!
  • nektery ty veci co ten pamprlin predvadi jsou na me uz trosku moc :D asi uz sem moc starej :/
  • moc se mi nelibi ze jednu takovouhle bastu dobyli za deset minut a z toho pulka byly scripty. tech lokaci se tam zda bejt tak deset. byl tam takovej jakoze epickej najezd kamery pres mapu...a moc daleko nedojela. bitky vypadaj jako slusna reznicina, ale celkove to na me tak megalomnsky nepusobi. spis se mi zda, ze se to tak snazi tvarit, znit, vypadat, ale vysledek je spis preplacanej nez epickej. jo, je to prezentacni video. ale celkove to nemam duvod odsuzovat, vypada to zabavne, takhle ze ctvrt hodinky. doufam, ze tam budou npc a jejich minipribehy hrat fakt takovou roli, jak slibujou. vadilo by mi kdyby to nakonec byla jen rubacka s radoby pribehovejma vlozkama
    • TheGGG
      dobyli ji za 10 minut, protože měl automatickou exekuci a všechny schpnosti na max a očividně taky přeskočili tu část, kdy se na mapě k pevnosti vůbec musíš dostat. Očividně to nebude jen o pevnostech a jsou tam velký lokace, kde budeš plnit řadu questů a nakonec ve finále každé lokace dobudeš pevnost a skriptů je tam pár, ostatní věci se odehrávají podle nemesis systému podle toho jaký skřety máš sebou a kdo je protivník...
      • Sežral jsi septik Šalamounovi dorazil se ze záchodu Einsteina, nebo tě zplodilo 40 trollů v gupači se štětkou?
  • Morraw
    *14* *14* *14* Je jen velmi velmi málo her, kde ve mě jejich nečekané pokračování vyvolá nespoutané nadšení. A Shadow of War je jedna z nich. Na hru mám jen maximálně pozitivní vzpomínky a tohle vypadá na rozšíření původních nápadů. Nic víc si nemůžu přát.

    A jako třešnička na dortu tahle fantastická sběratelská edice *14*
    https://www.xzone.cz/download/products/SoW_Collector_MULTI_ENG.jpg
    • Veskoslav
      8 táců je naprosto přepálená cena.
      • Morraw
        O kvalitě modelu ve sběratelce se dá zatím spekulovat, ale ty samostatně stojí mnohdy několik tisíc. 6k by byla příjemnější cena, ale já si tohle nenechám utéct.
      • Magnetickej prsten vlády na lednici - co víc si může fanoušek Tolkiena přát? No skoro cokoliv jiného...
  • Luckiller
    Takže po "inspirováním se" souboji z Batman Arkham a šplhacím systému z Assassíina přidávají "postav si armádu a dobyj svět" jak z Mount and Blade? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit