Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se na to těším, vypadá to fajn. Vypadá to na výrazný posun v hratelnosti a možná i odklon od repetitivnosti, který byl pro mě v jedničce téměř nepřekonatelný. Příběh podle mě bude OK (teda doufám, že bude mít hlavu a patu, ale zatím to vypadá že jo) a že to neodpovídá Tolkienovu dílu.....třeba to bude i lepší, co my víme
  • Nevyrazilo, zíív.
  • smajdal
    Vypadá to jako první díl, žádný velký posun v hratelnosti nevidím...až mě zaráží, jak moc mě ta ukázka nechává chladným. Každopádně bych si přál LoTR hru, která se bude odehrávat v více ikonických oblastech z knih a filmů, ten Mordor je prostě nuda.
    • TheGGG
      tys asi neposlouchal když v tom videu mluvili o změnách v nemesis systému že? A nová monstra a schopnosti + herní mechanismy. Toto vypadá tisíckrát líp jak první díl...
    • Mám z toho podobný dojem. Tím nechci říct, že jednička byla nějak otřesná, to ne, ale bylo to děsně repetetivní a dost mě vadilo jak je to nekánonické. Tady to vypadá jako úplné scifi a byl bych asi celkově mnohem radši, kdyby se to celé odehrávalo v jiném světe než Středozemi.
  • bukrr
    Talion také prošel faceliftem? *13*
  • tak jako vypadá to hezky... teda po grafické stránce moc ne, ale jednička mě bavila a tohle bude zjevně posouvat hratelnost o kousek dále...

    Dech mi to teda nevyrazilo, naopak bych řekl, že díky autorovi titulku, jsem byl při sledování více kritický, než bych byl bez takového úvodu...
  • Hra z prostředí PP + design z PP Jacksona... asi bych měl jako fanoušek skákat radostí, ale když vidím co se odehrává na obrazovce, tak nás asi rotace Tolkiena zachvílí vychýlí z oběžné dráhy, na přímou cestu do slunce *16*
  • BoB.2
    Když z toho bude ve finále půlka tak to bude fajn.
    • Krescz
      tak tak
  • Mne se to libi teda brutalne! Vypada to na opravdu velku skalu moznosti,jen je treba se to naucit takhle hrat :) Miluju LOTRa,jednicka me bavila - pro mne neni co resit
  • Inquisitor
    Celkem působivý, to se musí nechat.
  • Bych radši vyděl hru odehrávající se po událostech Pána prstenů. Pokud vím tak skřeti zcela nezmizeli a mohli by se vrátit do Středozemě, ale z toho by asi vznikla nějaká slátanina.

    Nebo Bfme3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit