Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli nebudee hrát spíš za člena The Autority
  • Fuj to je humus *13*
  • Stejne jako destiny, hrozna sra*ka. Nechapu,ze tahle repetetivni srajda si ziskala tolik fandu...Doufam,ze Rage pojede v jinem duchu)vic maxe a vic akce pls(.Kazdopadne RAGE gameplay minimalne navnadil.
  • MartinStary
    PUKN NOT DEAD, vy volové!!!!!
  • MartinStary
    Několikrát jsem proletěl teaser a trailer a teď se po rozboru teaseru pustím do rozboru obou pro určení obsahu hry. Bez problému se dá usuzovat z předchozího dílu, dozoru od ID a výbavy hrdiny z traileru, že hrdinovým pomocníkem bude oblek s technologiemi původem z archy (jedné z mnoha hibernačních komor po planetě uložených před pádem meteoritu pod zem) s pokročilými vylepšeními až na úrovni exoskeletu nejspíš na základě technologií od The Autority (původně vojenské organizace z před apokalypsy která měla zařídit po probuzení bezpečnost a probuzení všech lidí z Arch. V prvním díle právě z archy začínáte a technologie obleku vás doprovází celou hru resuscitačním systémem při smrti. už máme jasno s open worldem, vozovým parkem a tím že mutanti a snaha jejich zneužití z rukou The Authority bude pokračujícím tématem a z hlediska arzenálu dostupného hráči se snad budou držet základů z minulého dílu a jen budou přidávat a věci jako šipka s nanobotama umožňující ovládat na krátkou dobu nepřítele a v příhodnou chvíli ho odpálit nebo speciální munice, které výborně účinkovali proti energetickým štítům a už potvrzený bumerang z traileru byli výbornými libůskami. Tak že podle všech indícíjí, to vypadá že příběh bude navazovat a hráč se chopí člena odboje ne-li rovnou postavy z prvního dílu. Stoprocentně od avelanch bude znát na pouštích a vozech určitá recyklace z Mad Maxe a gunplay si pohlídá ID a snad to bude stejná zábava až budeme procházet arénu Mutants Bash TV.
  • misho8723
    Ale id tiež na tom pracujú spolu s Avalanche.. podľa mňa zbrane, streľbu a AI nepriateľov majú na starosti id a open-world majú zas Avalanche, čo je podľa mňa fajn, lebo originál mal super gameplay ale svet bol dosť nudný
  • Punk je mrtvej. Věděl to Sid a Bethesda by to měla pochopit.
  • ten id4tech byla pekna blbost, ty textury tamn doskakovali jeste pul roku po vydani, celkove to zakapalo na tom enginu, jinak napad dobry. kazdopadne dynamika akce bude v tomto engine lepsi, o atmosfere bych uz trochu pochyboval
  • možná zase nejdřív 2 měsíce po vydání hry
  • Pokud jsi po prvním příspěvku nepochopil, že to není myšlený smrtelně vážně, bylo to divné. Pokud jsi to nepochopil ani teď, není s tebou něco v pořádku. Vážně jsi takový umouněný hlupáček?
  • Čím dává smysl originální příspěvek:
    "Kašlete na Rage, byl oznámen STALKER 2!!!" ?

    Ty hry nemají zásadně moc společného (jedno je atmosférický survival a druhé je frenetická akce, takže čím je to relevantní informace? Navíc, jak jsem se snažil naznačit - proč bych měl "kašlat" na jednu hru jen proto, že byla oznámena jiná hra? Co mě omezuje v tom zkusit ty hry obě?
  • Tvrdit můžou co chtěj, ale věřím že letos to oznámí.
  • Reaguješ takto nesmyslně i v reálu, nebo jen na fórech?
  • Ne
  • Kašlete na všechny hry! Jiná hra je oznámena!

    Wtf? Proč? To není možné hrát víc her než jednu? *7*
  • Nebude. Je potvrzené, že nebude.
    http://variety.com/2018/gaming/news/no-borderlands-3-at-e3-1202811686/
  • Snad si to zahrame aj my s AMD chipsety.
  • Ten znám, ale ještě jsem nezkoušel. Dík, v budoucnu zkusím :)
  • Kompost
    naprosty suhlas. tiez som nad tym krutil hlavou, skusal to dvakrat s casovym odstupom a proste ne. kazdopadne odporucam celkom este mod Call of Chernobyl. prepaja mapy zo vsetkych troch STALKER hier a je na to aj slusne mnozstvo addonov.
  • No já se musím přiznat, že jsem se na první RAGE hrozně těšil a po týdnu (hráno na PS3) jsem ho šel refundovat... později jsem ho ale hrál i na PC a jako jednoduchý akční výplach mi to najednou sedlo. Nějaký odklon směrem k "Borderlands stylu" mi nijak nevadí a docela ho vítám. Ukázka mi ten přerod celkem dobře prodala a jsem zvědavý, jak to dopadne... každopádně ten nově oznámený S.T.A.L.K.E.R. 2 mi udělal větší radost *1*

    Bohužel už si ale s ohledem na věk a pracovní vytíženost musím hry pečlivě vybírat a nejde jen tak v kuse vypálit šest hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit