Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem si cvrkl do trenek
  • Zrovna včera jsem na gogu koupil CoP a zas to rozehrál, už jsem prozkoumal všechny vrtulníky a dorazil do Janova.

    Zkoušel jsem ten mod Misery 2, a po pravdě jsem totálně zhnusenej, po třech hodinách to letělo z disku. Spousta nových itemů, které k ničemu nejsou, třeba systém opravování předmětů limitovanej celkovým % údržby je šílený ... jezení nebo pití čehokoli vypadá jako bug, elitní voják neumí chodit zatímco žere salám? ... dobré zbraně jsou v zóně vzácné, takže když přinesete vendorovi sniperku i když na 50%, tak ji nekoupí? ... "challenging" je to tak akorát tak protože o 50% snížili damage hráčových zbraní a nepřátelům přidali 500% zdraví (nepřeháním, bandita v černým plášti přežije zásah z blízka brokovnicí do zad, myslel jsem že tyhle manýry umělého zvyšování obtížnosti jsou v dnešní době tabu), oprava zbraně stojí 40 litrů a to i když přinesete opravovací kit ... nerozumím tomu proč se nad tím paskvilem může někdo rozplývat. Módu dávám 2/10. 2 za nápady, které se mi líbí, ale složitost a provedení z toho dělá hru, kterou prostě nechci hrát, protože to už není zábava.

    Na druhé straně tu je český mod DATASTOR (googlit Altera Stalker), který hru posouvá správným směrem. Stáhnete 2 soubory a přetáhnete 1 složku. Jeho aplikací si zvolíte obtížnost, jakou chcete mít a DÁVÁ TO SMYSL. Dokonce je tam implementovaná i AtmosFear, který vykreslí parádní scenérie sám o sobě. Neuvěřitelný, že jeden Čech udělá lepší práci, než celej tým, kterej na to měl takovou spoustu času a úplně jiný finanční možnosti ... tohle je věc, na kterou bychom měli být hrdí :)
  • Jack1947
    To je nějakej hoax ?? *7*
  • Proč myslíš, že to spolu nebude mít nic společného?
  • Jakmile jsem viděl Avalanche, tak to bylo jasný. Ne, že bych něco proti nim měl, Just Cause série je úžasná (i když trojka už byla dost přehnaná, tak mě bavila třicet hodin), Mad Maxe jsem nehrál (ale chci si to zkusit), jenže nevím, jestli udělat post apo Just Cause a pojmenovat to po hře, která tak nějak zapadla a dneska o ní ten, kdo jí nehrál, netuší, je dobrej nápad. Kord když to zatím spolu (očividně) nebude mít společnýho fakt nic. Kdyby udělali novou značku, prospělo by to všem včetně hry samotný víc.
  • Je dobře že to oznámili teď, jelikož jestli na E3 bude oznámený Borderlands tak jsou na hraný
  • Nesouhlasím. Boj AMD vs Nvidia nechme stranou, ale nevyladit svůj produkt pro značku, které patří cca 20% trhu je diletantství.

    PS: Jsem rád, že jsou lidi co kupují AMD. Kdyby AMD nebylo a Nvidia by měla monopol, tak by nás nečekali moc hezké časy *3* .
  • PreidaQ
    Fakt že jo. To jsem nečekal. Doufám, že budou mít dost prachů na to, to dodělat a vydat.
  • Kašlete na Rage, byl oznámen STALKER 2!!! *14* *14* *14*
  • Mám velký strach. Jedničku dělalo ID a ta ten openworld dobře pojala, jenže teď na to pracují ti vejškrabci z Avalanche a když si vzpomenu na Mad Maxe, tak mě píchá u srdce, protože čmuchám hromadu copy-paste obsahu ala Ubisoft, čemuž se jednička pod taktovkou ID úspěšně vyhnula.

    A vůbec se mi to nelíbí...
  • *zív .... Zzzzzzzzzzzz
  • Khanemis
    Neodsuzoval bych hru dopředu. Trailery umí často dost mást jen pro to, že někdo se rozhodnul, že marketing bude vedený v určitém duchu, ať už má být výsledný produkt jaký chce. A sestříhat zběsilou barevnou akci není těžké. Dokud nevyjde ukázka s delším plynulým gameplayem, tak se nedá odhadnout nic konkrétního o celkovém dojmu.
    Co mě potěšilo, tak se zdá, že výtvarná stránka se do jisté míry drží původního RAGE, což je fajn.
    To spojení studií má také poměrně potenciál - Avalanche jsou dobří řemeslníci a id zase umí (nebo uměl) zaujmout a dát tomu něco navíc (byť to ne vždy funguje dokonale).

    Není to nic, na co bych se zrovna těšil, ale jsem upřímně zvědavý, co z tohohle skutečně bude:)
  • Rage 1 byla dobrá hra, ale tohle bude zřejmě zhovadilost pro děti, hnus.
  • Katastrofa.
  • Metro ma neuveritelnu atmosferu. Jednotka bola v tomto neskutocna, to prekonalo aj Stalkera. Zato toto vyzera ako jednoducha tuctova hra, ktora nema nic ponuknut oproti hram ako Far Cry, Borderlands, Mad Max a podobne ...
  • Lukyz
    Škoda *13*
  • Draken69CZ
    Pejsek a kočička dělají hru, vezmou všechny dobrý nápady z jiných her a udělají tenhle kekl *15*
  • Dneska se prostě vyplatí kupovat radši Nvidii mají lepší jméno,výkon a spolupráci s více hrama
  • amd klasika

    a taky klasicka ruda propaganda, amd nikdy za nic nemuze
  • Nikdy jim nezapomenu jak vydali Rage 1 a celej mesic dokonce snad 2 ta hra nesla VUBEC spustit NA ZADNE AMD karte jela jen na nVidii a to silene doskakovani ktere zmirnil az patch po pul roce *11* *10* *10* Jako a ty vymluvy ze hra jede podle specifikace ze chyba je v ovladacich karty pche ikdyby tomu nejaka trubka verila... Po tolik aletech vyvoje plne huby jak delame neco prelomoveho vydat hru a ani 1x ji neotestovat na PC bez nVidia karty tomu rikam silena ignorace (nebo spis zamer) *10* *11* *11* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit