Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě by to mohlo být lepší než dvojka, ale co mi opravdu vadilo na crysis 2 byla malá rozmanitost emzáku přišlo mi že jsou všichni na jedno brdo a celkově to byla taková větší nuda než 1. Crysis 1 to nepřekoná ta měla parádní atmosféru a hlavně se mi líbil ten přechod z lidských cílu na ty emzácké a ta počáteční nevědomost *4*
  • neviem mno... moze to byt celkom fajnovka ked sa nad tym zamyslia a prerobia to cele :D ... luk je nice napad moze to byt kvalitka s nim prispendlovat alienov o stromy a efekty :7 ... ale dufam ze tam nedaju tych istych protivnikov ako v C2 to by bol fail ... plus nejaky serioznejsi dej ako kinozenie vseckych alienov...
  • Asi vas moc nechapu no me treba nebude vadit kdyz grafika bude jako ve dvojce na grafice dvojky sem nevidel nic spatnyho takze klidne to muzou nechat kazdopadne si to stejne nekoupim kvuli originu. (Origin by mozna nebyl tak spatnej ale dalsi ucet nekde na necem takovem nechci sem spokojenej se Steamem)
  • Už tam nemusí dávat značku crysisu, ale rovnou luk *1* *1*
  • Hmm luk vypadá parádně, už se těším *1* *1*
  • Fakt vážně, tento odpad si ještě někdo kupuje ? S Crysis jsem nadobro skončil.
  • Zlú hratelonost schovame pod peknu grafiku a nikto si nic nevsimne *11*
  • "Máme luk! Máme luk! Podívejte, mrtvola se šípama! To proto, že v tý hře bude luk!"

    Takže, zlepšení level designu, hratelnosti, AI... nic?

    "Ale bude tam luk!"
    • Indiani jsou ted v mode!
      • Proc zrovna indiani? Luk pouzivali snad uplne vsechny narody.
    • tam je luk?? kde ? *1* *1* *1* *1* Asi zapomenuli nápis luk a šipka k tomu, proto jsem si nevšimnul *5*
    • Podla mna sa chceli len pochvalit tou animaciou rozkladania luku :D
  • Hairy_Ass
    Mně by se třeba líbilo víc, kdyby se C3 přesunula někam jinam a třeba místo "nanovojáka" by hráč hrál za obyč. vojcla někde v Evropě nebo Africe... Tohle mi přijde spíš jako datadisk ke dvojce, zvlášť nepochopitelný, když konec dvojky odkazoval na to, že emzáci přece zaútočili i na jiná místa na Zemi, a NY byl právě zachráněn.
    Trochu mi to připomíná film 28 týdnů poté, kdy na konci předešlého dílu (28 dní poté) byla nákaza zničena, ale v tomhle filmu se o pár let zase znovu objevila....a celý film byl vlastně o tom samém jako jednička. K čemu se ten chudák v nanosuit ve dvojce vlastně snažil, když je NY ve trojce zase v prd*li? *4*
    • jindra.veliky
      co bych dal za originalnejsi mesto. podle me kdyz v jednicce byla KLDR tak to meli dat do jejich hlavniho mesta. to by se mi libilo *4*
    • Mechwarrior_bw
      mne by stačilo tlačiť na taktiku a menšie misie rôzne po svete (žolďák), niečo viac reálne a uveritelné.
      • Hairy_Ass
        Jo, kdyby se vykašlali na tu emzáckou zápletku a navázali na cca první polovinu prvního dílu o boji proti pravidelné armádě (což se mi z C1 líbilo nejvíc), tak to bych taky bral.
        • Mechwarrior_bw
          áno určite by som sa bez emzákov zaobišiel (i keď alieni z jednotky boli aspoň zaujímaví ... hlavne pre fanúšikov Matrixu :)
    • zmenili designerov *15*
  • Nemyslím, že by to muselo být špatný. Po práci postřílet pár emzáku, užít si střílení v obstojné grafice a pohodička. Proč jsou tu diskuze stále zahlceny jen negativníma příspěvkama? A to myslím všeobecně.. Furt někdo na něco nadává.. Se těším, až se jednou stane zázrak a lidi začnou psát něco pozitivního.
    • Mechwarrior_bw
      http://goo.gl/Qhw3P
    • myslím že ta negativní atmosfera je zpusobena tim ze crysis 1 byla docela slušná hra, dvojku udelali i na konzole a pry se to podepsalo i na hratelnosti (nevim, nehral jsem ani jsem se o to nezajímal).
    • az bude na co, tak to lidi budou psat. BF3 melo pozitivni reakce...pac ta hra je spickova. Toto je odpad. (graficky nevypada, ale hratelnost je videt jiz i z tech par vterin)
      • Shaker
        spickova zvukem, grafikou a poctem bugu, ja bych fakt radsi BF3 vynechal, kdyz se mluvi o kvalitnich hrach...
        • to ze tobe to neslape a mas slaby Hw je tvuj boj. Me to jede spickove.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit