Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak podle toho článku mělo první analog (analogový joystick) Atari v roce 1982.. A jinak jaký kopírování touchscreen? Si myslíš, že Nintendo bylo první? *7* (možná tak mezi herníma handheldama, přičemž existují pouze 2! jejich hlavní distributoři..) Ale je pravda, že Nintendo hodně vneslo do hraní pohybové ovládání a nyní i 3D technologii na handheld (kterou PSPčko zatím nezkopírovalo..*3* ).
    Jinak by ses ale měl probrat, protože v dnešním světě se doslova kopíruje kde co... A mě to nikdy nějak nevadilo.. Konkurence a inovace je vždy užitečná..

    Přijde mi, že akorát děsně závidíš, nebo jsi spíš nas*anej, že "konkurence" vyrábí výkonný a dokonalý handheld... Jedin, s čím s tebou souhlasím je, že jde hodně o software (hry).. Ale na původním PSPčku mě tedy nabídka her zaujala mnohem více, než u DS... *2*
  • Nejdriv se nauc psat a pak zopakuj otazku vole.
  • To jsem teda zklamaný , Letošní vánoce jsem si totiž pořídil PSP. A nebude trvat dlouho a nahradí ho PSP 2. Sakra měl jsem si počkat.
  • jj vypada to docela dobre a tesil jsem se na to.... akorat mam trosku starost o zivotnost. Zadni strana s touch-padem mi pripada celkem zranitelna. Jinak ale pro mne jasna koupe *3*
  • Dámy a pánové, představujeme vám cílového zákazníka firmy Sony.
    Komentář asi není třeba, mentální úroveň jedince z jeho příspěvků přímo řve. :)
  • Delas fanouskum sony opravdu cest...
  • liz zasran a drz tu pubertalnu hubu.
  • Dekuji za reakci plnou padnych argumentu.
  • ty hystericke decko mi mozes akurat tak lizat analny otvor.
  • To tvoje nedorobene 3DS NGP rozválcuje stejne jako DS PSP, o tom nepochybuje nikdo, jenom pubescentni Sony-fanboyove.
  • "Sliby o výkonu na úrovni PS3 se nenaplnily..."

    http://www.youtube.com/watch?v=OCrpHGpwu3I

    bezi to v rozliseni hry Alan Wake /xbox/, a ma to AA, ide o rychly port za par dni, je to "prvogeneracny" softver a hravo sa to vyrovna beznemu behaniu v Oblivione pre PS3 /to tusim ani AA nemalo/, nikto zo SONY nesluboval vykon PS3 v PSP2, ani nemuseli, video hovori za seba !!!
  • dokonaly handheld, vlhky sen, ina liga ako nedorobene 3DS, bude si vsak treba pockat za poklesom ceny, pod 350 euro sa urcite nedostanu.
  • Krásný příklad myslim...
    A nejspiš se tim myslel vzhled her že budou vypadat jako na PS3 ne vypocetni vykon PSPcka
  • PS2 ovšem byl hardwarově nejslabší z té generace konzolí (Gamecube, Xbox) a převálcoval je zatím nejvyšším rozdílem prodaných kusů jaký zatím konzolový průmysl zažil... Nebylo to vysokým výkonem, ale spíše velkou podporou 3rd party developerů.
    V dnešní generaci je situace naprosto odlišná, jak už jste zmiňoval, a vyhrává spíše zaměření na casual hráče, což potvrdilo Nintendo jak s Wii, tak s DS. Nicméně rozdíl nebyl ani z daleka tak markantní jako u PS2. Krom toho Wii se blíží ke konci svého životního cyklu, zatímco PS3 a Xbox 360 mají nějaké 2-3 roky stále před sebou.

    Na poli handheldů se nyní prosazuje i Apple se svými levnými hrami právě pro casual hráče a NGP by mělo prostřednictvím PSN a některých her kompatibilních s Androidem do tohoto casual trhu také zasáhnout. 3DS má navíc jen 3D, což je upřímně řečeno jen takový gimmick (česky trik, ale zdálo se mi vhodnější použít anglický výraz), v grafice bude za NGP zaostávat a ovladatelností také (2 micro-joysticky). Důležité nyní je jaká bude cena, jaké budou mít obě konzole tituly a co na to všechno zákazník...

    Co se týče mě, smartphone nevlastním, ani to nemám v plánu a 3D efekt mě příliš nebere, NGP mě však zaujal svojí výkonností, zadním touchpadem (což by mohlo mít mnoho zajímavých využití), dvěma 6-axis micro-joysticky a PSOne hrami, takže to bude asi první handheld od dob Gameboy Advance co si koupím.
  • Ano správně ! hanheldy by se měly specializovat na to aby zabavily když není k dispozici PC nebo PS3 a nesnažit se je napodobovat *4* a stakovým výkonem to vydrží baterka tak 2 hodky *10*
  • S 2 analogy se hry ovladaji lepe ...... u 3D teprve uvidime kolik prinese hratelnosti ..... ja chci hrat na handeldu hry pro velke konzole (Fallout, Assassins Creed, Killzone, GTA) ale i hricky a hry urcene pro kapesni konzole ..... Android - ke vsemu ........ A ze Nintendo vitezi v softu poslednich 10 let - tak to asi tezko ........
  • Však píšu, že se mi to líbí, taková diskuze dokáže pobavit *1* Jen zamrzí, že většinou není alespoň trochu podnětná...
  • Já myslím, že troška řevnivost není na škodu, je to jako ve sportu, někdo fandí spartě jiný slavii ale všichni fotbalu. 3DS nebo NGP, nakonec jsme všichni hráči.
  • Mě vždycky baví ta řevnivost hráčů typu: to co mam doma je nejlepší, všechno ostatní stojí za vyl****** *1* Jsem taky fanoušek Nintenda a na 3DS se těšim, ale proč kvůli tomu odsuzovat konkurenci? Konkurence je vždy výhrou předevšim pro zákazníka, protože konkurenční boj nutí firmy neusnout na vavřínech. A co se týče nějakého kopírování, jde o byznys, tam se na to nehraje *3* Jinak ten nápad se zadní dotykovou plochou se mi líbí. Každopádně si myslím, že i když je PSP2 výkonnější, potom, co si člověk s 3DS zvykne na 3D obraz, bude pro něj zkušenost s PSP2 krokem zpátky.
  • Ano mas pravdu, vse co melo DS uz stihli zkopirovat, ale 3D daji az tak za dva roky. Porad nechapu manii kolem dvou analogu a ze bude mozne hrat hry z velkych konzoli - handheld NENI velka konzole a hry pro ne urcene nejsou svoji stavbou, strukturou a typem pro neho vhodne. Rozliseni a brutalni vykon je u handheldu od urcite miry irelevatni, co rozhodne je software a tam uz cca 10 let vitezi nintendo. Android? K cemu? Znovu se ptam, pojedou kvuli tomu hry rychlej nebo peknej? Asi tezko a nic jineho me u HERNI konzole nezajima. A co si budeme povidat, cena bude hrat svoji roli...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit