Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    No jo, mohl bych ti to cele vyvrátit, ale BG je pro me davno mrtva hra ke který se uz nikdy nevratim, takze mi to je tak nejak jedno:)
  • Jack1947
    No mohlo to bejt ještě exkluzivní takže prr...
  • A to je možná i důvod proč všichni odcházejí jestli je bossové z EA nutí k něčemu co oni jako prakticky umělci ano beru hry jako formu umění nechtějí tak sakra proč by tam zůstávali.
  • Keyz
    "Víc se na xboxový ovladač zkrátka nevleze"
    *11*

    Není moc co řešit. Maximální zjednodušení a debilizace je zde cítít na míle daleko.
    Aneb klávesnice a myš je opravu nejblbější zařízení na hraní her... Přitom tento problém tam zcela odpadá a je to rychlejší jak vyvolávací menu ve většině her na konzole *3*
  • BG měla i lepší soubojový systém, mnohem pestřejší výběr monster i itemů pro postavy , mnohem víc kouzel, lepší questy, zajímavější classy, no, pak ten příběh a texty, lokace, rozhodnutí nevedly vždycky ke stejnýmu výsledku jako v DA, třeba to jestli jste v BG2 přidali ke zlodějům nebo upírům, proti DA mělo taky mnohem víc nepovinných lokací, v DA musíš tak nějak prolézt všecko
  • BoB.2
    Nééé pro boha to zavání průserem.
  • flash789
    tak BG mela fajn pribeh a texty..jinak to ostatní za moc nestalo..mozna pro fandy stolnich DaD. tady jde spis o nostalgickou vlnu, jinak si myslim DA v pohode herne proti BG obstoji..
    BG mi vždycky pripominalo spis interaktivni knizku, DA vic hru..
  • parodií ne, spíš takovým chudším bratrancem, než duchovním nástupcem, kterým se snažil být
  • Dogkiller
    "K dispozici máte čtyři aktivní schopnosti a jeden normální útok navíc. Víc se na xboxový ovladač zkrátka nevleze..."

    Ach jo, konzole mají další oběť. *9*
  • misho8723
    Hmmm.. ako fanúšik prvého dielu sa napriek všetkému čo v posledných rokoch spravili zle Bioware ako tak teším na tretí diel, ale bohužiaľ neviem vydržať si pozrieť ani jedno dlhšie video o trojke do konca, zatiaľ čo napríklad minulý týždeň som si pozrel celých 37 minút zo Zaklínača 3 a po jeho skončení som chcel ešte viac (ale ešte radšej by som ho už hral :)) a dokonca som si stiahol aj 5 GB video-súbor aby som to videl v najlepšej možnej kvalite.. no uvidíme čo nám DA trojka ponúkne, ale dúfam, že aspoň ako taký kvalitný diel to bude.. možný problém je, že počas októbra-novembra vychádza veľa (dúfam že) dobrých hier
  • Vo všetkom, si to zahraj ...
  • Pethulla
    Tak ruku na srdce - on asi málokdo čekal, že DA:I bude nástupce prvního dílu. Podle mě to bude takové to typické Biowarácké RPG udělané podle mustru na který najeli v Jade Empire (s čestnou vyjímkou prvního dílu DA) - slušný příběh, zjednodušený vývoj postavy, akční boje. Je otázkou jak dlouho jim to lidi budou žrát.
    Holt z minulosti se žít nedá.
  • Uprimne on nekdo cekal neco jineho? Po tom, co predvedli s dvojkou a s ME3? Opravdu si jeste nekdo mysli, ze to je Bioware? Omyl, je to EA Edmonton. Naucte se to.
    Tudiz ja nejsem prekvapeny vubec. Cekal jsem DA2 prevlecene do noveho supermegacool grafickeho kabatu se zbytkem skoro stejnym. A presne to dostanete.
    A nez tu zase nekdo zacne placat o tom, ze demo neni finalni verze. Vzpomente si na demo DA2 par tydnu pred vydanim. Take se nas biodroni snazili presvedcit, ze hra bude uplne, ale uplne jina. A vsichni vime, jak to dopadlo.
    Nu, nezbyva nez dale cekat na Zaklinace 3.
  • Pethulla
    a v čem?
  • Magister_Peditum
    Tak pokud se finální produkt výrazně nezlepší, tak to bude dost velký fail. Sice se u mě DA:I nezařadil mezi nejočekávanější tituly, ale tak nějak jsem doufal, že to bude příjemné "biowarácké" RPG, kterým si ukrátím čekání na třetího Zaklínače, pokud mě nestačí zabavit nový Alien a Assassin's Creed.
  • samuel.polak
    ...uz DA 1 bolo parodiou na Baldurs Gate
  • Souhlas, co odešli Zeschuk, Muzyka, Karpyshyn a teď naposled ještě Casey Hudson už to snad ani nemůže být jako dřív. I když největší zlo já vidím v manažerech EA *10*
  • niceguyfromrussia.ru
    No každopádne mohla by to byť solídna predohra pred tretím zaklínačom... Ale aj tak škoda, Bioware už nie je to čo kedysi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit