Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli zvirata budou mit AI z trojky tak je mohli vynechat uplne. Budu zase muset ulovit 5 vlku abych si udelal dalsi kapsicku na zasobnik nebo vetsi penezenku?
    • Jack1947
      Nejlepší bylo se na nějaké lovení vykašlat... mě vadila jiná věc rozehrávat to furt od začátku i když upřímně ona to zas nebyla tak dlouhá hra a za ten den by se sfouknout v poho dala no.
      • Jak rozehravat to furt od zacatku? To jsi musel delat?
        • Jack1947
          http://forums.ubi.com/showthread.php/768107-save-issues-Forums

          Jo, tam jsem to měl mimochodem taky no.
    • Tohle mě tam taky hodně sralo, tak snad se poučili, ale docela pochybuji...
  • Podle toho co jsem videl ruzne gameplaye je to FC3 s drobnymi upravami, ale to neznamena ze se na to netesim jak malej protoze FC3 byla za posledni roky jedina strilecka kterou jsem dohral vicekrat respektive vubec dohral a vyborne jsem se bavil. Vypada to skvele, neokoukane prostredi pro FC typicke vyrazne charaktery a spousta veci k delani a zabijeni.
  • Co si stěžujete? Stejně to všichni budeme hrát stáhnuté zadarmo a když to bude pičovina, tak prostě smažeme.
    • To by mě zajímalo, jak si myslíš, že se financuje vývoj her.
      • Myslím, že to firmy jako Ubisoft a EA dělají zdarma, jako charitu. *4* Existuje ale spousta hlupců, co jim za to platí a financují tak vývoj dalších her i pro nás, piráty. Pokud by díky pirátství přestaly vznikat nějaké hry nebo pokračování sérií, tak mi to bude úplně u рrdele...
  • Bude se muset opet lezt na nake stozary ako v minulem dile? Tohle je uz pomalu v kazde open.w hre , da se to chapat ale u ubi her uz meto celkem sere. xD
    • Bude mrkni na AngryJoa hrál 4 hodiny SP a říkal ež je to prakticky stejný jak trojka.
      • angryJ je kkt
        • V tom případě mě docela zajímá, jak vidíš sám sebe :D
  • Jack1947
    V zimě ta hra hned dostane novej rozměr, rozhodně vítané - mohli by tam být i třeba honičky na skůtrech a lední medvědi. *4*
    • species
      welcome back ^^
      • Jack1947
        Tjn, *15* - mám to tady jako druhej život hele. *4*
  • Před pár hodinama jsem dohrál 3ku, v době vydání mě vůbec nechytla a teď jsem ji hrál protože jsem neměl co, zase tak špatné to nebylo (610), ale žádný zázrak. Tohle vypadá jako přeskinovaná 3ka.. zkusím, ale něco mi říká, že to už nedám jestli to bude to stejné dokola a akorát místo slunečního svitu na mě bude dopadat bílý bordel.
    • A teď bych čekal větu, jdu si zahrát cod :D
      • Proc?
  • MickeyMutant
    Máte blbě nadpis. Ne "Putování v Himalájích", ale "Putování v Himálaji" nebo "Putování Himálajem" (fakt!). Himálaj má čárku nad prvním "a" a nemá množné číslo.
    • Ty si hodně nudíš co?
      • Ne každý chce být v životě neandrtálec, který ani neví jak se co píše.
        • Ristoro
          Pochopím i/y a podobné hrubky, ale tohle nevědělo dost lidí.
  • Tak pravda je ze Ubisoft kopiruje jeden system na vsechny hry, to nikdo nemuze poprit. pak to dopada tak ze ve WD je steja animace behu jako v AC, a herni redaktori to jeste oslavuji ze je to odkaz Assasina, pritom je to lenost Ubi. To stejny ty veze, fakt nejde vymyslet neco novyho? Me Far Cry 3 fakt bavil, ale bude me bavit podruhy akorat z Himalaji a s buzerantem v hlavni roli, nevim nevim
    • TheGGG
      jak jsi z těch GP záběrů poznal, že hlavní char je gay? Vždyť tam skoro nic neřekl a je to FPS.
      • Poznal to, protože vypadá jak ty *3*
        • species
          oh ... snap *1* *1*
          • To je... prostě retardovaný, pánové *7*
    • Buzerantem v hlavní roli...?
  • nechápu zdejší kritiku, hra s nadhernou grafikou, spoustou možností a aktivit, co víc chcete? zdá se mi že dnešní hráči jsou moc rozmazleni
    • Jack1947
      Nj, polovina už ani neví co chce a ta druhá ani pomalu nehraje tomáš děsně těžký noo.
      • nejvetsi utrpeni natom je, že já hraju od ZXspectrum+ a celej ten vývoj od křištálu po tenhle hnuj sleduju.. totální upadek, jako u vseho kde se z undergroundu stal mainstream a přišli dotoho velký prachy a masy dementních lidi.
        • Jack1947
          Reakci nechápu to je reakce na mě? tak takhle ne no. Majnstrým souhlas to je zhouba no.
    • Nevím no. Ty hry se furt recyklujou. Přece nebudu hrát furt dokola to samé. A kvůli tomu mám být rozmazlený? Navíc když recyklujou nejhorší díl série *10*
      • TheGGG
        Že ty jsi jeden z těch podivínů, co si myslí, že prázdný a nudný FC2 byl nejlepší? Někteří lidi tydle hry, kde do řadovýho protivníka musíte vysolit 20 zásobníků, aby si vá vůbec všimnul asi milují.
        • Když míříš na gamepadu tak to je jasné. Většinou stačila 1 headka nebo 2 do hrudi. Hraje se to špatně když ti autoaim míří na břicho že? Jdi si radši zajezdit na slonovi, to je ta tvoje věková kategorie. *3*
        • Jack1947
          Což bylo i ve FC3 kde častokrát jeden zásobník ani pomalu nestačil. Tjn, asi tím chtějí uměle navyšovat obtížnost.
      • Firingo
        Nehorší díl série? Ukřižujte ho! *1*
  • Je to zajimave pocteni opet na Ubisoft. Netvrdim; ze jednani a postup firmy je vzdy dobry; na druhou stranu i kdyz na kazdou jejich hru nadavate je to momentalne jedina firma na herni scene prinasejici hry; novinky; zajimave napady a prostredi. Nebyt Ubisoft na pc scene se skoro nic nedeje. Kolik velkych firem prislo tento rok s hrami? Kolik velkych firem prineslo nove znacky? Kdo vydal tento rok nejvice AAA her? Prestante uz ze sebe delat naprosty pitomce a pokud mate tolik kritiky rad si pockam kdyz mi zde napisete vase napady na hry a jak mate vymyslenou nejvetsi pecku; ktera bude nejlepsi co jsme kdy hrali. Jinak; prostredi ve far cry 4 je neco tak noveho; ze nikdo neprisel s takovym zijicim svetem. Zacnete myslet hlavou a ne kdo vi cim
    • Mato1987
      Tak jedine bethesda s ich novým wolfensteinom a the evil within. Jedná sa v podstate a dve nové ip.
      ale ubisoft zatial vedie, čo sa teda týka vydavateľa, tento rok vydali south park, watch dogs a ešte výjdú dve ac hry a far cry.
      • Klid tomu kdo nekdo nasadil na krk misto hlavy kokosovej orech to nevysvetlis.
      • Moje top 3 tenhle rok Alien(to uz nic neprekona) Legend of grimrock 2, a Wolf! Vsechny Assasiny, COD, Mordory, Evil Within dou mimo me. Jinak hraju hodne onlajnovky.
    • Ubisoft novinky HAHAHA
      ubisoft kopiruje stejne mechaniky do vsech svych her a jedine co vydava je pokracovani serii.
      Bych cekal ze takovej dospelak jako ty co hraje jenom debilni hry, protoze nema cas po praci premyslet, bude vyuzivat svuj volnej cas v nedeli jinak nez se hadat s detma tady.
      Nemel bys radsi travit cas s detma hmm ? Zena ti nestoji za zadama a neuhani te ?

      Kdyby ubisoft nedzel tolik kreativnich mozku na voditku tak by byli desitky originalnich her, vyzyvat k tomu tady v diskuzi je jenom dalsi znamka infantilnosti pane dospelaku.
      • Ses dobrej kluk a ty to vis
    • A kolik kvalitnich her si letos od Ubi hral, nebo budes hrat? Napada me fakt leda ten Far Cry 3 . Se na me nezlob ale jinak jsou to vsechno prumerny hry.
      • Far Cry 4, uz blbnu
        • Co treba AC Unity? Co treba Watch Dogs? Tebou zmineny FC4. Na dalsi rok se mohu tesit na novy koncept The Division a novy R6 a konverze AC Rogue; the crew. Prumerny hry jsou treba pro tebe a dalsi; kteri porad hledaji smysl ve hrach a neco vic nez hra vlastne ma byt. Kdyz bude clovek porad neco ve hrach hledat bude vzdy nespokojeny stejne jako lide hledajici v zivote stale nejaky smysl. Nerikam; ze watch dogs byla uplne super; ale tvrdim; ze Ubi prinasi nove znacky a prubezne prinasi kazdy rok hry a prichazi s novymi a tohle zadna vetsi firma uz dlouho nedela. Ubisoft prinesl nove znacky jako Watch Dogs; The Division a The Crew mozna i dalsi nesleduji to tolik; ale rozhodne vim; ze tohle vypovida o kvalitach a uspechu firmy
          • Watch Dogs byl absolutni odpad, klidne ti napisu 100 duvodu proc je Watch Dogs totalne odflakla, tupa ,hnusna hra, o lzive reklame ani nemluvim. The Crew totalne znicili nejakema mikrotranskacema, od te doby me to nezajima. Division bude stejne pripad jako WD uvidis. Zahraj si treba tedka za 600 korun Legend of Grimrock 2, co na to reknes, tam laska autoru k zanru doslova strika z monitoru. Pises ze te bavi akcni hry, me taky, ale moderni Cod je vysmech tomuto zanru.Hral si Cod 1 nebo 2, to byla poctiva akcni zabava, a co treba Max Payne jakekoliv dil, neznas? Nepotrebuju ve hrachh neco hledat, staci me aby hra byla poctive udelana, zabavna, a kazdy druhy slovo v reklame nebyla lez.
            • Takze asi takhle. Watch dogs pro nekoho byl odpadem nekdo to videl trochu jinak. O odpadu a lzive reklame se o tom mluvi porad dokola skrze grafiku. To ze to osekali muze mit mnoho duvodu a obcas uz to vyleza ven. Jednak zjistili ze hw konzoli je zastaraly a tu hru by konzole nezvladly. To ue byla osekana na pc muze byt duvodem sony a mikrohnusu; nemohou dovolit propastny rozdil mezi vychvalovanou konzoli nove generace a pc. Jinak dnes jsou jiz mody; ktere hru promeni hezky. To ze byla nudna a nezazivna je hold fakt. Jenze prvni AC byl to same a dnes ma znacka za sebou vyrazny pokrok. Udelali hru; kterou dnes bravurne zvlada RockStar; ale zkusili to a jednou muze byt watch dogs kvalitni. Mikrotransakce v the crew? Dnes je to caste a je to hold kseft. Ja neposuzuji hry; ja rikam; ze ubi na poli herni sceny stale neco prinasi a zije herni scena vyrazne diky teto spolecnosti. Hral jsem cod 1 a cod2; vsechny dily a sorry; je to od prcniho dilu porad dokola akorat driv to nikomu tolik neprislo a dnes je to bohuzel ohrane a plne efektu; jadro hry porad stejne. Max 1 a 2 paradni hry; uprimne Maxe 3 jsem hral jednou a podruhe nuda pro me a nemel jsem ani poprve chut hru dohrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit