Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že to firmy jako Ubisoft a EA dělají zdarma, jako charitu. *4* Existuje ale spousta hlupců, co jim za to platí a financují tak vývoj dalších her i pro nás, piráty. Pokud by díky pirátství přestaly vznikat nějaké hry nebo pokračování sérií, tak mi to bude úplně u рrdele...
  • Jack1947
    http://forums.ubi.com/showthread.php/768107-save-issues-Forums

    Jo, tam jsem to měl mimochodem taky no.
  • Jak rozehravat to furt od zacatku? To jsi musel delat?
  • To by mě zajímalo, jak si myslíš, že se financuje vývoj her.
  • Jack1947
    Nejlepší bylo se na nějaké lovení vykašlat... mě vadila jiná věc rozehrávat to furt od začátku i když upřímně ona to zas nebyla tak dlouhá hra a za ten den by se sfouknout v poho dala no.
  • Jack1947
    Reakci nechápu to je reakce na mě? tak takhle ne no. Majnstrým souhlas to je zhouba no.
  • Proc?
  • A teď bych čekal větu, jdu si zahrát cod :D
  • Tohle mě tam taky hodně sralo, tak snad se poučili, ale docela pochybuji...
  • Jestli zvirata budou mit AI z trojky tak je mohli vynechat uplne. Budu zase muset ulovit 5 vlku abych si udelal dalsi kapsicku na zasobnik nebo vetsi penezenku?
  • Podle toho co jsem videl ruzne gameplaye je to FC3 s drobnymi upravami, ale to neznamena ze se na to netesim jak malej protoze FC3 byla za posledni roky jedina strilecka kterou jsem dohral vicekrat respektive vubec dohral a vyborne jsem se bavil. Vypada to skvele, neokoukane prostredi pro FC typicke vyrazne charaktery a spousta veci k delani a zabijeni.
  • Můžem
  • Mato1987
    to fakt? tak si ma pridaj na origine, môžme večer dať závod, M4to1987
  • Jestli bola 2 ok tak Sasha Grey je panna ty kokkot deravy plechom obity
  • nejvetsi utrpeni natom je, že já hraju od ZXspectrum+ a celej ten vývoj od křištálu po tenhle hnuj sleduju.. totální upadek, jako u vseho kde se z undergroundu stal mainstream a přišli dotoho velký prachy a masy dementních lidi.
  • To je... prostě retardovaný, pánové *7*
  • Co si stěžujete? Stejně to všichni budeme hrát stáhnuté zadarmo a když to bude pičovina, tak prostě smažeme.
  • Ristoro
    Nejlepší názor za posledních pár měsíců, co jsem četl.
  • species
    oh ... snap *1* *1*
  • Ristoro
    Pochopím i/y a podobné hrubky, ale tohle nevědělo dost lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit