Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když míříš na gamepadu tak to je jasné. Většinou stačila 1 headka nebo 2 do hrudi. Hraje se to špatně když ti autoaim míří na břicho že? Jdi si radši zajezdit na slonovi, to je ta tvoje věková kategorie. *3*
  • Poznal to, protože vypadá jak ty *3*
  • V tom případě mě docela zajímá, jak vidíš sám sebe :D
  • angryJ je kkt
  • Jack1947
    Což bylo i ve FC3 kde častokrát jeden zásobník ani pomalu nestačil. Tjn, asi tím chtějí uměle navyšovat obtížnost.
  • Bude mrkni na AngryJoa hrál 4 hodiny SP a říkal ež je to prakticky stejný jak trojka.
  • TheGGG
    Že ty jsi jeden z těch podivínů, co si myslí, že prázdný a nudný FC2 byl nejlepší? Někteří lidi tydle hry, kde do řadovýho protivníka musíte vysolit 20 zásobníků, aby si vá vůbec všimnul asi milují.
  • TheGGG
    jak jsi z těch GP záběrů poznal, že hlavní char je gay? Vždyť tam skoro nic neřekl a je to FPS.
  • Za 5 eur? Kde? Nejsem v obraze. Dobře ukecal si mě.

    *Koupeno na Originu.
  • Mato1987
    wow, nemám slov, tá hra stojí sotva 5 euro už nejaký ten piatok a najväčšia sranda je práve multiplayer...som rozosmutnený synu.
  • Dobře. Já jen že to mám stejně stáhnutý. Nejsem jeden z těch borců, co stahují kupu her a pak se tím ještě chlubí, ale u NFS MW2 jsem si byl dost nejistý. Uvažuji teď, že bych si hru koupil. Ten multiplayer mě láká.

    Stojí za to?
  • Jack1947
    Nj, polovina už ani neví co chce a ta druhá ani pomalu nehraje tomáš děsně těžký noo.
  • Firingo
    Nehorší díl série? Ukřižujte ho! *1*
  • Jack1947
    Tjn, *15* - mám to tady jako druhej život hele. *4*
  • species
    welcome back ^^
  • Bude se muset opet lezt na nake stozary ako v minulem dile? Tohle je uz pomalu v kazde open.w hre , da se to chapat ale u ubi her uz meto celkem sere. xD
  • Jack1947
    V zimě ta hra hned dostane novej rozměr, rozhodně vítané - mohli by tam být i třeba honičky na skůtrech a lední medvědi. *4*
  • Mato1987
    LOL *15*
  • Mato1987
    OK teda, je vidieť, že máš úplne iný vkus, pre mňa za tie 2 roky sú to jednoznačne hry ako nový tomb raider, wolfenstein, the evil within a south park hra, sem tam si dám nejaký zápas vo fife alebo zajazdím v nfs rivals. Ak chceš pridaj si ma na origine, môžme si dať zopár závodov v nfs most wanted :)
  • Ne každý chce být v životě neandrtálec, který ani neví jak se co píše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit