Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimave; ja nejsem dite a uz vubec mainstream dite a rad takove hry si zahraji. Az mladi dospejete poznate jednu vec; ze kdyz kazdy den makate do 5 nebo 6 do vecera a o vikendu musite take zabavit rodinu nema clovek cas vysedavat 2 hodiny v keri a plazit se po poli jako v ARMA a zjistit ze pri relaxu kdy mate dve hodky za cely tyden si zahrat stihnete pouze prejit z bodu A do bodu B pak to musite vypnout; protoze manzelka ma vyraz serioveho vraha a vy take; protoze jste nedosli k checkpointu a 3 hodiny jste zevlovali zbytecne. A mimo to; driv hry byly to same akorat nikdo o tom nemluvi. Co byl doom? Co byl duke nukem? Quake a x dalsich? Ted to jsou legendy; driv opet stejna koridor hra dnes povazovana za nejlepsi hry
  • Mato1987
    Hej je to on, teda Willis Huntley, vyzerá to tak, že Far cry 4 nebude mať s predchodcom spoločné len herné mechaniky, zbrane a rôzne iné záležitosti, ale v pokračovaní sa možno objavia aj iné postavy z predošlého dielu :)
  • Je to presne tak ubisoft neni nic jineho nez fabrika na hry, proste dream job delat tam ^^
    Kdyby se jim na to radovi zamestnanci vysrali a sli delat vlastni projekty tak by to tu najednou bylo jak herni utopie, a ubisoft by si jednoduse nasel jine opice ktere by udelali dalsich 20 asasinu.
  • species
    Sakra to vypada dobre, zvlast ta srst "zvere". Nakonec mi ani nevadi ze to bude spis FC3.5, trojka fungovala skvele a vetsinu casu me bavilo jen vybijet campy.
  • Mato1987
    Zaujímavé, ty už máš fc4 prejdený? Tak to si teda veľký talent.
    Ale aby sme neostali len u táranín, tak mi prezraď, ktoré hry ťa za posledný rok alebo dva bavili, veľmi ma to zaujíma.
  • Pockal bych az hra vyjde a nedelal chytraka predem. Je sice dost mozne; ze vis jak se ve fabrice odlevaji pribory z exkurze; nebo sveho pracovniho pusobeni; ale hru si nehral a mozna sotva kouknes na nejake video a hned vis vsechno.
  • Gratuluju mas lepsi vkus nez ovce pro ktere ubisoft kopiruje jednu hru za druhou, jednicka byla super dvojka ok ale od trojky uz zas jedou svoje asasinske survey pointy, dva side questy zkopirovane 50x a debilni pribeh.
    Jedna hra jako druha presne podle sablony, stejne jako ve fabrice odlevaji pribory.
  • Dostavas strasny hate, ale ja mam pocit ze mas pravdu. Pocet novych principov je minimalny, vsadzaju na rovnaky model, a peniaze ktore mohli ist na hru, idu na marketening, Takze sice predaju toho viac ale bude to horsia kvalita. Rockstar ukazuje rok co rok, ze sice recykluju rovnaky open world model, ale vytvoria vzdy novy svet, uveritelne charaktery, vyhodia to co nefungovalo a prihodia nejake nove prvky, a vsetko krasne odladia ale toto vypada ako rychly a lacny klon.
  • Mám z toho takové smíšené pocity... Hrdinové mi přijdou jako prkenní panáci, co zdrhli z psychiatrické léčebny a hrátky se slony a vlky mi nejdou krkem.

    Pokud se tohle většině líbí, tak já budu asi Alenka v říši divů.

    Snažím se tomuto přijít na chuť, ale stejně jako u FC3 to nejde.
  • VaZqeZ_EU
    Vypadá to fakt hezky, ale to nezastíní fakt, že to bude stejně nudná quicktime sr.čka pro dnešní mainstream děti, jako trojka...
  • Me se zda ze se do hry snazi narvat hromadu aktivit, zvirata, ruzny prostredi, atd. mam strach aby to ve vysledku nebylo kontraproduktivni. Osobne si myslim ze to tak dopadne. A ta hlavi buzna, na to si nezvyknu !!!
  • na mne to pusobilo presne opačne, myslel jsem že je to nejaka fanouškovská parodie na hru. (provedení sice bylo na profesionalni urovni, ale jakože tam parodují samotnou hru, treba ten aziat co se nevedel strefit s tim samopalem)
  • cumpi3
    Zda se mi to, nebo v case 2:27 se na chvilinku objevi tajny agent ze trojky?
  • akce vypada super, ale grafika tak PS2, jak zelda, zajimave jak jim to kolisa asi zalezi na cem to snimaj... *3*
  • Jedno se musí Ubi nechat. Tyhle věci okolo umí fakt dobře. *2*
    Hraný scénky v Vaasem byly skvělé. Tohle je sice o trošku slabší, ale taky super.
  • Preskinovali trojku pridali slony a ted uz sr4t na vyvoj a de se budovat hype, protoze dnes prodava reklama a ne kvalita..
  • TheGGG
    Wau, paráda
    BTW: hlas toho týpka co to komentuje, je mi nějakej povědomej.
  • No tak jestli FC4 na poli FPS nevypadá božsky, tak pak už nevím co.
  • Mato1987
    Koho bavia interaktívne filmy, nech sa páči zahrajte si, je to fakt sranda :)
    http://far-cry-4.ubi.com/en-GB/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit