Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před pár hodinama jsem dohrál 3ku, v době vydání mě vůbec nechytla a teď jsem ji hrál protože jsem neměl co, zase tak špatné to nebylo (610), ale žádný zázrak. Tohle vypadá jako přeskinovaná 3ka.. zkusím, ale něco mi říká, že to už nedám jestli to bude to stejné dokola a akorát místo slunečního svitu na mě bude dopadat bílý bordel.
  • Nevím no. Ty hry se furt recyklujou. Přece nebudu hrát furt dokola to samé. A kvůli tomu mám být rozmazlený? Navíc když recyklujou nejhorší díl série *10*
  • Takze asi takhle. Watch dogs pro nekoho byl odpadem nekdo to videl trochu jinak. O odpadu a lzive reklame se o tom mluvi porad dokola skrze grafiku. To ze to osekali muze mit mnoho duvodu a obcas uz to vyleza ven. Jednak zjistili ze hw konzoli je zastaraly a tu hru by konzole nezvladly. To ue byla osekana na pc muze byt duvodem sony a mikrohnusu; nemohou dovolit propastny rozdil mezi vychvalovanou konzoli nove generace a pc. Jinak dnes jsou jiz mody; ktere hru promeni hezky. To ze byla nudna a nezazivna je hold fakt. Jenze prvni AC byl to same a dnes ma znacka za sebou vyrazny pokrok. Udelali hru; kterou dnes bravurne zvlada RockStar; ale zkusili to a jednou muze byt watch dogs kvalitni. Mikrotransakce v the crew? Dnes je to caste a je to hold kseft. Ja neposuzuji hry; ja rikam; ze ubi na poli herni sceny stale neco prinasi a zije herni scena vyrazne diky teto spolecnosti. Hral jsem cod 1 a cod2; vsechny dily a sorry; je to od prcniho dilu porad dokola akorat driv to nikomu tolik neprislo a dnes je to bohuzel ohrane a plne efektu; jadro hry porad stejne. Max 1 a 2 paradni hry; uprimne Maxe 3 jsem hral jednou a podruhe nuda pro me a nemel jsem ani poprve chut hru dohrat.
  • Mám z toho stejný pocit Far Cry už asi není pro mně.
  • Vychvalovat NFS můžu, jak chci. A hlavně neříkej, že jsem ovce EA. NFS MW2 jsem si stáhl z pirátských serverů hned po vydání.

    Jo jsem to ale chuj... *15*
  • Hell yes *14*
  • Líbí se mi, že jsem tě přinutil pro jednou nepsat jako prase, pozorně si přečíst Worhammerovo jméno a použít slovo neoanalfabetismus. Díky, zvedlo mi to náladu *2*

    Pevně se drž svých nově nabytých schopností, posílíš vlast!
  • Buzerantem v hlavní roli...?
  • *1* Tak ted jsi mi to nandal. *1* Spletl jsem si koment Worhammer s XXX, myslel sem ze to psal on. Ty samozrejme nikdy zadnou chybu neudelas, co? *1* Jinak neni to Workhammer ale Worhammer. Chápu, že neoanalfabetismus je potíž, ale jedno jmeno snad nemůže být takovej problém zpracovat, ne?
  • To nic. Zavři dva lidi do kartonový krabice, do hodiny se budou hádat, kdo kadí do lepšího rohu.
  • Až na to, že o ovcích Workhammer nemluvil, jen podotkl, že FC3 ho nezaujalo a ani čtyřka ho neláká. Názor.

    Chápu, že neoanalfabetismus je potíž, ale ty čtyřřádkový komentáře snad nemůže být takovej problém zpracovat, ne?
  • Takze tem co hrajou hry od Ubi rikas ovce a sam vychvalujes NFS? Tak to je tezkej lol *1* A ten argument je taky za vsechny prachy *1* To samy muze napsat i ten kdo hraje hry od Ubi. Bud jsi pokrytec nebo pitom** *1* *1*
  • Svoboda jedince končí tam, kde začíná svoboda druhého. Je mi už smutno z lidí, kteří na svobodu nahlížejí jenom z egoistického úhlu. Já, já, já, jenom já. Jediný tmář a demagog jsi ty, mé dítě.
  • jo a mimochodem aby bylo jasno mám mnoho tváří.(ano je mi jasné že mi budeš vytíkat muj nick v předchozím přispěvku.)
  • Hele víš ty vubec co je svoboda slova blboune ? ale co čekám jaký otec takový syn,pořád se druhým pokoušíte vnucovat svojě pořádky, a vžniknou z toho akorát hony na čarodejnice,ty i se svým otcem představuješ tmářství ,Nebeskou bylokracii kdy se řídíte přesně napsanýmy pravidly místo toho aby jste se řidíly srdcem., a tyranii já představují svobodu, jak slova tak myšlení. ale co se vubec snažím tohle by ti nevysletlil ani Pilát Pontský
  • Ty si hodně nudíš co?
  • MickeyMutant
    Máte blbě nadpis. Ne "Putování v Himalájích", ale "Putování v Himálaji" nebo "Putování Himálajem" (fakt!). Himálaj má čárku nad prvním "a" a nemá množné číslo.
  • Tak například:

    NFS MW 2012 - Burnout se značkovými auty a parádní grafikou. Baví mě to a myslím si, že by to bavilo i toho, komu se nelíbí pod touto hrou název NFS MW. Zahraji si občas rád i dnes.

    Hotline Miami - Koupil jsem tento rok ve slevě a dohrál, skvělý soundtrack.

    Spintires - Ano, jsem fetišista se slabostí pro vozový park východního bloku...
  • Ale maxi, komu se to snažíš namluvit. Jsi rasista až na půdu, tak si za tím alespoň stůj.

    A věř že jsem první, kdo by tě rád viděl toto nahlas veřejně vykřikovat. Se všemi právními a obecnými důsledky, které se k tvým výrokům váží. Pamatuj však, že může přijít den, kdy se ti tvá velkohubost vymstí. Ber to jako radu od svého vykupitele, kterému na srdci neleží nic víc, než spása tvé duše.
  • Watch Dogs byl absolutni odpad, klidne ti napisu 100 duvodu proc je Watch Dogs totalne odflakla, tupa ,hnusna hra, o lzive reklame ani nemluvim. The Crew totalne znicili nejakema mikrotranskacema, od te doby me to nezajima. Division bude stejne pripad jako WD uvidis. Zahraj si treba tedka za 600 korun Legend of Grimrock 2, co na to reknes, tam laska autoru k zanru doslova strika z monitoru. Pises ze te bavi akcni hry, me taky, ale moderni Cod je vysmech tomuto zanru.Hral si Cod 1 nebo 2, to byla poctiva akcni zabava, a co treba Max Payne jakekoliv dil, neznas? Nepotrebuju ve hrachh neco hledat, staci me aby hra byla poctive udelana, zabavna, a kazdy druhy slovo v reklame nebyla lez.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit