Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 11.10 ATI drivers are in the process of being uploaded now. It may take a while to propogate. This is a multi-card/multi-platform update.

    napsal Todd Hollenshead na twitteru cca před půl hoďkou
    • Tenhle ted mám, byl mi doporučen pro BF3, ale v BF žádná změna.. snad proto že je to zatím bez WHQL..
  • Odulin
    Tak mám za sebou 2,5 hoďky a fakt nevim jestli koupit nebo smazat, ale asi to první. Grafika se podařila po vytvoření složky na cache a vlastním ini fajlu vyladit perfektně. Vypadá to moc pěkně až na trošiličku podivný zelený stíny v některej lokacích, ale to je detail. Střílí se velmi slušně to je pravda, ale z příběhový stránky je to zatím takový sušší, ale tohle bude hlavně o střílení než o velepromyšlenym příběhu a postavách. No uvidíme dál..zatím za sebe pěkných 8/10.

    Jinak fakt obdivuju engine, kterej během 2 hodin pařby (1920x1080+4AA) ani jednou nespadl ze 60fps a navíc vše plynulý až běda...bez jedinýho zaváhání..to už jsem dlouho neviděl.
  • U mě také velká spokojenost. Vše šlape a odsejpá neuvěřitelným způsobem. Už dlouho se mi nestalo abych se takhle hezky, herně zasekl.
  • Zklamala? Je vidět že tu někdo nemá vkus =)
    Dnes jsem si jí přivezl domů, a už asi tak hodinku hraju a pecka !! =)
    Skvělá hra, skvělé ozvučení, první dojmy prostě super až! na jednu věc..Ty textury.. bože co ti chlapci vyváděli, ohlédnu se přes rameno a vteřinu/dvě nabíhaj textury z rozmazaného paskvilu do té krásné grafiky =) Doufám že vydají nějakou opravu (???) a vše bude skvělé.
    Věřím že až bude recenze, číslo pod 9 nespadne. Ale nevím, ještě jsem to nehrál moc dlouho =)
    • Ja mam take odehrany prvni 2 hodky ale dokud neopravi ty doskakujici textury tak to necham u ledu, jen bych se nervoval a kazil si jinak veskrze pozitivni dojem.
    • GlaDOS
      Pod 9? Já teda Rage nehrál, protože jak jsem četl hodně komentářů ohledně problémů, nemám vůbec chuť ale už jen kvůli těm problémům si tahle hra 9 nezaslouží. 9 má být přelomová hra, která je jen stupínek pod dokonalou hrou. A ať si čtu recenze, komentáře a dívám na videa jak chci, pořád vidím obyčejnou lineární střílečku s minimem inovací a navíc i se zmršenou optimalizací na pc.
      • smejki
        tak přelomová je aspoň technologicky...
        • Že tu lidi mají problémy s grafikou opravdu nechápu, ku*va hry nejsou jen o grafice, to že zblízka je šutr a sedačka támhle rozmazanější hned neni signál pro: špatnou hru..
          Ozvučení se i líbí
          A hru mám na Ps3, a žádný problém až na ty textury nemám =) Takže ano, dal bych 9
          • smejki
            mohu se zeptat na co reaguješ?
            • sory reagoval jsem na špatného člověka :D
              Ale s tebou souhlasím =)
    • Skvělé ozvučení, no lol... já mám zase totálně pos*ané ozvučení, zvuk je dokolečka zaseknutý a nedá se s tím nic dělat a nejsem jediný komu se to děje...
      Tímto si id opravdu svojí pověst nevylepšili, nýbž naopak.
    • nema vkus? tak dovol aby jsem se zasmal podivej se na textury zblizka a pak uvidis sam , a mimo jine takovej bulletstorm je mnohem hezci, tam byla grafika opravdu super anavic nerikej o nekom ze nema vkus koho ani neznas, kazdej ma jinej nazor a take kazdemu se libi neco jine, ale tomuhle fakt nerikam krasa, to je dost mimo, celkove to nevypada zle, ale pri pohledu na detail je to proste nic moc, ty tex mohli byt mnohem lepsi, vic propracovany
      • chlope, cela hra sa skaluje automaticky podla tvojho hardwaru, maximalne nastavenia nie su dostupne kazdemu ...

        po vydani patchu ma byt grafika komplet nastavitelna, takze len a len vtedy uvidime rage v plnej krase ...

        este jedna poznamka, id este nevydal hru, ktora by fungovala v plnej grafike na sucasnom HW, teda pocitam, ze 60FPS si rage zahrame tak mozno na radeonoch 7x ...
        • ok zkusim schvalne ten vas tip jsem zvedav, ale zajimalo by me zda jsou tam vetsi tex, nejaky detailnejsi aby to nebylo tak maznuty, no zkusim a uvidim, ale zajimalo by me co tam zabira tech 22 GB :)
        • Rage na max. detaily se dá hrát už teď, stačí si vytvořit vlastní config pro hru. Graficky to není vůbec nic náročného... 60fps nonstop s radeonem 5xxx.
          • Suhlas, GTX560 1GB 1980x1200 a slape to jak hodinky. Ziadne viditelne docitavanie textur ani po 8k uprave, hdd pritom kmita znacne.
            http://www.geforce.com/News/articles/how-to-unlock-rages-high-resolution-textures-with-a-few-simple-tweaks
          • milujem tych pseudoladicov, co poedituju prar premennych a tvrdia, ze vedia co nastavuju, kym nebudu zpristupnene vsetky moznosti v menu, kto vie, co vsetko sa da nastavit, alebo myslis, ze ked nastavis par r_ premennych, zrazu mas max grafiku ?
    • Na patchi se pracuje.
  • Kdo koupi, prohloupi. Hra neni absolutne doladena. Po peti letech cekani na tohle, to si ze me delate srandu -> nehratelne s SLI/Crossfire, dualni grafiky ani nemluvim. Na forech existuji navody, jak vytvorit a nasledne upravit config (hra nema standardni menu options, nastavujete jedine rozliseni a AA) prave pro masinku kterou mate doma. Vrchol vseho jsou kazdopadne textury. Dokud ID Software/Bethesda nevyda opravny patch, pak si tahle kopie Borderlands troufa tak mozna na propadak roku.
    • frag.ment
      Dete s tim Borderlands uz nekam.. Rage bylo ohlaseno a vizual ukazan daleko predtim, nez se vubec o nejakem Borderlands vedelo.
      • A stejne byla Borderlands pecka a Rage prumerna picovinka...
    • njn, ked rage je kopiou bordelands, tak aj diablo je obycajna kopia dungeon siege ...
  • jindra.veliky
    o nikom se nepise ze ho zkolila Strevni Chripka protoze si ho pak kazdej predstavi jak sedi na zachode a lita to z nej jak z kulometu *1*
    • Negeneralizuj a trošku se nad svými komentáři zamysli *11*
  • tak tahle hra me opravdu zklamala, cekal jsem od toho mnohem vic je to obycejna strilecka a nic zvlastniho spis je to jakasi kopie borderlands, u kteryho jsem si uzil mnohem vic zabavy, to uz je lepsi si zahrat fallout kterej je grafikcy na tom podobne. Grafika u Rage neni nijak uchvatna modely jsou hranate a textury nejsou prilis kvalitni , jsou v hodne malym rozliseni, klidne to mohli aspon ty textury vice vyladit, ovsem nevim co je na tom id tech 5 tak uzasnyho, grafika mi prijde jako z falloutu.
    • Já teda nevím ale když se podívám na youtube videa tak vidím nádhernou grafiku... Postavy jenž maj velice pěknou mimiku... To a podobat se Falloutu? Ty musíš mít velice omezený cit pro grafiku...
    • Já asi hraju jinou hru. Třeba grafika mi přijde opravdu nádherná. A hra mi dokonce jede bez problémů ve Full HD i s vyhlazováním na průměrné mobilní grafice (!). Klobouk dolů. Intro krásné, hraje se krásně, akorát questy dost stereotypní.
    • za prve doom 3 textury, cili sh,it sh,it low. a za druhe holy port z konzoli. dohromady sh,it na druhou.
    • jindra.veliky
      vzdyt je to adept na hru roku a navic grafika je po bf3 urcite nejlepsi v tomto roce a nepratele jsou skvely a hudba skvela a zadny stereotyp a UI je taky skvela a taky pribeh ktery bude urcite jeste dost good ale jediny co me zklamalo je to jak kdyz umru tak muzu ozivnout ne to je proste divny a jeste k tomu ten elektricky sok jak muzete dat to je taky nic moc i kdyz alespon je to necim originalni takze vlastne proc ne.
      • frag.ment
        Jindro moc te PROSIM,abys psal komentare az dosahnes aspon minimalni znalosti cestiny. To co z tebe leze se fakt neda cist a to ja sam mam s cestinou problemy, takze to je uz co rict.
    • Indy
      Souhlasím, ještě že jsem zrušil předobjednávku na ATI je to zatím nehratelné včetně patchu. Nechápu jak se ID a Bethesda odhodlaly vypustit nedoladšnou hru do oběhu
      • To Neo: Nechápu co víc než střílečku od toho čekáte. Nikdy to nebylo jinak než střílečka prezentováno. Srovnání grafiky s Falloutem je úsměvné, proto ho radši přejdu. Co se týče technických problémů, to je fakt průser, ale snad to vyladěj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit