Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Předvoj Heavy rainu, tehdy se ještě s "interaktivním" filmem začínalo, skvělá hra. Ještě se mi tady někde válí i když nechápu k čemu remaster jestli kvůli grafice která dneska neurazí nebo kvůli cenzuře... která někoho možná potěší tedy spíše necenzuře. At tak či onak kdo nehrál tak at zapaří. *4*
    • Myslím, že grafika byla a je stále OK, někdo jí už tehdy nazýval zastaralou, ale na ní to nestálo.
      Důvod remasteru může být to, že hra nešla pořádně nainstalovat.
      Co si pamatuju, koupil jsem si krabicovku kdysi před lety a musel to kvůli 64bit Vistám drobet upravit a cracknout, tak možná proto.
      • Jinak to mám zafixováno jako silvestrovskou hru. Začal jsem kolem šesté ráno a něco po půlnoci dohráno. Ideální délka :)
  • Naco budeme hlavy trapit, zobereieme stary uspesny titul, posleme ho na make up, poladime nech beha aj PS a inych boxoch, pripadne mu dame ciselko navyse. Ved on to nejaky mamrd kupi.
  • Miserius
    Tohle jsem hrál demo pořád dokola a dokola a dokola *1* Demo bylo parádní a peníze na plnou jsem neměl a když to pak vyšlo u časáku už mě to nezajímalo, takže za Remaster jsem rád, určitě zapařim
  • maros.goc
    druha polovica je totalna stoka ...a to nehovorim o tom trapnom sexe v spinavom vagone tesne pred poslednym boss fightom .... zaciatok je krasny mrazivy, no s hrou to zacne rychlo padat strhmlav dole
    • trápna druhá polovica hry ? Kamarát neviem či ty si nespadol strmhlav dole *1* Hra má taký napínavý príbeh od začiatku až po koniec hry, neviem či aj v dnešnej dobre nájdeš hru ktorá ma taký slušný príbeh a gradáciu deja ako táto hra *3*
      • mx0r
        no, ja mam QD hry - a Fahrenheit/IP zvlast - velmi rad, ale pravda je, ze mozno nie druha polovica ale posledna stvrtina hry vyrazne pokulhava... ten okultisticko-mysteriozno-scifi zaver si mohli odpustit a premysliet to nejak rozumnejsie
        • Že to bude lítat v transcendenci bylo patrný už od začátku hry, kdy si v intru zakapucenec s vychlastaným hlasem na zasmraděným "toaletě" zamordoval staříka s počůranýma rukama pomocí telepatie, takže tím bylo rozhodnuto a nedovedu si představit, čím by tahle slavný první půlková "detektivka" měla ve výsledku končit s tímhle námětem. Ale ona ta druhá polovina nebyla zase tak špatná. Že se obyčejný případ zvrtne v konspiraci všecho nemožnýho, tak to vlastně taky mělo co říct. To však nemění nic na tom, že to asi mělo vypadat trochu jinak. I když nevím, co je na tom pravdy, že se prý během vývoje moc nepochopili s vydavatelem a výsledek byl splácanej údajně na rychlo.
    • Raziel_cz
      Spoiler alert!
  • Nedávno se tu ze strany panáčků zkoušela debata o smyslu těhle jenom vzhledem překopávaných reinkarnací. No tak jestli má existovat příklad jasné zbytečnosti, pak je to určitě tenhle. Hra jakože dobrá, ale proč se jakože rimástruje, to je na nechápavej ksicht. QD potřebuje asi prachy na novej projekt.
    • Jack1947
      To si piš, Beyond jim udělal trochu čáru přes rozpočet. Potřebují to nějak zalepit a není nic jednoduššího než využít služeb dávno minulých. *3*
  • Vogon
    Simon says David Cage HD emotions edice.
  • Nomad Soul - nejlepsi hra od nich, az hodne daleko za tim je Fahrenheit a dalsi hry od teto firmy
  • hrál jednou a nikdy více.. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit