Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze zadny Oni se nekona jo :/
  • Ta hra má některé fajn mechaniky, ovšem jinak je to vodení za ručičku skrz koridor. Navíc k dohrání hry na hard vám stačej palce u nohou. Důkaz http://cs.twitch.tv/manvsgame/c/2388176
  • 13_11
    Myslíš „Trilogie Nikopol“.
  • Podla mňa, keby trochu popracovali na pozadí a interaktivite s NPC, tak by to pôsobilo omnoho lepšie. Nemôžem povedať, že by som sa nebavil. Možnosť zostaviť si rôzne druhy
    komb (liečiteľské, bojové, zosilnené) je vcelku tiež v pohode. A že je to okopírované? Čo je dnes už vyslovene originálne. Na každej hre by som našiel niečo, čo už bolo v iných. Je pravda , že tá posledná časť hry( vkanceláriach Memorize) je dizajnovo najslabšia. Na druhej strane možnosť zmeniť spomienky bola super. No a nakoniec vonkajšie priestory tie som si vzhľadovo vychutnal. Už aj kvôli tomu, že som veľký fanúšik komiksovej trilógie Enkiho Bilala: "Jarmark Nesmrtelných" z ktorej boli kulisy Neo- Paríža priam vystrihnuté.
    Za mna tak 7,5. Boli tu omnoho horšie hra adostali vyššie hodnotenia.
  • Ale tak na metacritics je průměrná známka 7, což není špatné. A i když mě hra hodně lákala, přesto asi počkám na nějakou slevu, když vidím ty rozporuplné reakce.
  • Presne tak, ja som sa k tomu tiez uz nevratil, lebo tie suboje ma vyslovene frustrovali, 5-tlacidlove kombo sa mi nepodarilo spravit tusim ani raz. Je mozne, ze to je moja nesikovnost, nehadam sa, ale pointa je, ze som sa nebavil. Co je inak skoda, lebo take remixovanie spomienok je fakt super napad a tato cast hry ma bavila velmi... Len ked sa mam k nemu preklikavat (doslova) cez areny nabiehajucich nepriatelov, ktorych chaoticky ukopavam stale rovnakym kombom, tak dakujem nie, tento rok vysli a vyjdu aj lepsie hry.
  • Nechápu....já mám nahrano přes sedmnáct hodin a hra mě stále baví,dopředu mě pohání dobrý příběh,hudba a hlavně styl neoparis;) za těch 600kč jsem dostal vynikající hru...!!!
  • Hanzales
    Na mně ta hra prvně působila spíše jako takový průměr. Tuž ale předvčerejšího nudného večera jsem to sosnul, že tomu dám šanci a pak to i koupil. Nakonec stačilo jen připojit gamepad, zvýšit FOV a jako tak na večer odreagovávačka dobrý. Viděl bych to taky kolem 6-7/10, osobně bych ale možná i malinko přindal. Jisté kvality ta hra určitě taky má.
  • P3RS3CUToR
    Jo no, jsem to prestal hrat snad po 2 hodkach. Prostě to chce bejt jen tupá mlátička. Ale to pozadí příběhový, je docela osvědčený... a svět taky vypadá parádně... tož našlapnuto to mělo dobře... Škoda...
  • Podle screenu to vypada neuveritelne skvele (az na hlavni postavu, to je dnes nejaky trend cpat tam takovy emoholky? - no budiz) hrat to asi nebudu, vzhledem k tem hodnocenim tady, ale obrazky lakaji opravdu nehorazne. Proc do adventury davaji nejaky souboje? nereknu 4, 5 na zpestreni jako mel napr. Dreamfall... Proc misto toho nenapisou par dialogu, tem androidum co autor v recenzi zminoval? No nic, opravdu velka skoda hry s takovym vizualem.
  • Očekával jsem něco mezi Deus Ex a Arkham City. Dostal jsem koridorovější hru než COD, škoda :D
  • Odulin
    Mám za sebou první 3 hoďky a jsem spokojený. Komba se daří, na svět je zatím radost pohledět, čachrovaní se vzpomínkami je zajímavý zážitek .. a hudba, ta má k průměrnosti opravdu daleko.
  • dobyjatel
    "Je to prostě pochod proti slova, tečka!"
  • Švagr, beriem ťa za svojho!
  • Tahle hra není špatná.Je pravda že na klávesnici s myší se musí ovládat hůř což je celkem logické,protože každá hra s tímto ,,rubacím systémem" se prostě lépe hraje na gamepadu a klávesnice+myš pak mají své mouchy a hlavně u kamery.Jenže já mám gamepad a tak jsem si mohl rozdávat souboje s protivníky místo s kamerou.Klidně bych hru hodnotil o něco málo lépe,ale zároveň musím uznat že hodnocení na Games dle mého názoru se víceméně povedlo ve všech ohledech.Tak či tak bych tuhle hru řadil mezi ty lepší lehce nadprůměrné hry jelikož má několik dobrých nápadů a ty se nejen cení,ale v téhle hře i většina dost baví.
  • 13_11
    O to víc mě to mrzí...
  • http://www.youtube.com/watch?v=1MHhtQKzsJM
  • Veskoslav
    Eg už naprosto neberu vážně. Číselné hodnocení vem čert, ale to, nad čím se tam rozplývají, to už je fakt hrozné.
  • Pethulla
    myslím že +/- systém se tu zbytečně řeší pane Sengare. Jak už jsi napsal, tak často nejlépe dopadají ti, co se trefí do momentálního názoru masy. Na druhou stranu, zrovna v téhle diskuzi spousta těch co tu hru haní napsali rozumné argumenty proč se jim nelíbí, takže nevidím důvod proč by ty plusy dostat neměli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit