Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Jsem zvědav se to bude hrát na PC.
    Tradiční problémy kamera,ovládání atd...
    • residentevilfans
      u petky nic takoveho nebylo skvela optimalizace,dx10 akorat ten cross *5*
      • Keyz
        Tak to je ok,dokonce jsem před chvílí koukal,že do to snad pojede i na Windows XP.
        Pak někdo může tvrdit jaky přínos mají hry co fungují na Windows Vista +.
        Jo funguje tam sice jeden efekt z DX 10 + a to je tak celé.
  • ja som ohromení z tej hry nečakal som take napínavé radosť hrať... hrajte to po tme a na sluchatkach a nie po tichu a chdte bližšie k tv zažitok super
  • Prvni RE pro me byl RE5 a ten se mi docela libil, je to dobra hra. Posleze jsem hral i HD remake RE4 a taky docela dobry. Ted sjem zkousel na vite RE2 a RE3 z PS one a to byla pro me nehratelna hruza, hlavne pro to strasne ovladani. Takze jestli nekdo lituje, ze to neni jako RE2 a RE3, tak ja jsem tomu rad. Chapu ze nostalgiky s predsudky to nepotesi, ale musi si uvedomit, ze lidi, kteri by ocenily hry s ovladanim jako ma RE2 a 3 je na svete cim dal tim mene.
    • Tady vůbec nejde o ovládání, chlape. Jde o to, že ty první RE díly byly zaměřený na vyvolání strachu a obav z každýho dalšího kroku. V těch novejch RE je to vše jen o přežití další a další vlny nepřátel, což je sice taky zábava, ale už tomu chybí ten hororovej prvek.
      Já si RE 4 a pak i 5 poměrně užil, když jsme to hráli s kámošem v kooperaci, ale oba dva jsme se shodli na tom, že tomu chybí to napětí, který tu sérii udělalo.

      Nemusíš mít nutně zastaralý ovládání a herní mechanismy z roku raz dva, abys mohl vytvořit kvalitní survival hru...viz Dead Space a tituly zmíněný v recenzi.

      RE6 si časem pořídim, ale jen kvůli tý 2 players coop, kterou mam fakt rád a která ve spoustě her tak moc chybý. RE6 je prostě solidní hra, která se ale bohužel příliš odklonila od svých předchůdců.

      A už vidim, jak to budu hrát, jak si vzpomenu na tenhle muj příspěvek a jak mi bude chybět kulhání se po Racoon City s revolverem v jedný ruce, zatimco druhou si držim pokousanej bok.
      To opatrný našlapování ve tmě, kde poblikávající lampy dělaj kdejakej stín o dost hrozivější, než původně je. Pár loadingovejch obrazovek a dveří, furt nic, nic a najednou mě zaskočí zombák za skříní, před kterou leží narafičená krabička s nábojema...tak tohle byl děcka RESIDENT EVIL: ORIGINAL *5*
      • RE Revelations mi starého RE připomíná v hodně směrech, škoda, že byla hra vydána jen na 3DS, je to velká hra a zasloužila by si větší hráčské publikum. Souhlasím ohledně původních RE, strach, potřebu prozkoumat každý kout, jen abych získal náboje a rozluštil hlavolam bylo něco, co už ve hrách hodně dlouho chybí. Asi si dám ještě jednou Zero a Remake.
  • koneeečne spravili možnosť strielať aj za pochodu, ale človek zvyknutý na predchadzajúce RE akosi automaticky stojí na mieste ako prikovaný *1* inak hra super a 8 zaslužené...
  • MidnighT91
    Jsem velkým fandem prvních tří dílů... Ty nové 3 jsou ale taky perfektní, i když je to jiná hra... Strašne se těším na pc verzi...
  • PepinoPodrazka
    Teda nějak hodně. Svět jde níže... jasně, to na vaši recenzi jen těžko může mít vliv, ale stojí to za zmínku.

    Takovej Jim Sterling dal 3/10.
  • ZvacA
    Resi 6 rozhodně nelze škatulkovat jen pro ty, kteří nemají v nostalgii první tři, respektivě čtyři díly ( Code Veronica ). Již se nechali slyšet lidé, kteří jsou kovanými zastánci původní hry a přesto si RE6 pochvalovali, alespoň v některých částech z příslušné kampaně. Prostě, kdo chce, ten si RE6 užije, ale je střízlivě třeba říct, že přestože sám se řadím v komunitě k těm, kteří stále v srdci drží odkaz původních dílů a přitom jsou bez problémů schopni akceptovat a hrát novější díly, ať už z jakéhokoliv důvodu, tak za RE6 bych ruku do ohně nedal, natož k tomuto dílu zkoušel přemlouvat kolegy, jenž chtějí návrat starých principů.

    Musím uznat, že RE6 umí překvapovat nápady a zajímavými situacemi, plno prvků je třeba překousnout, ale i tak jsou momenty, kdy si člověk řekně: " To nebylo vůbec špatný ". Jenže vzápětí vždy přijde úder z druhé strany a objeví se taková pasáž nebo moment, který je ztelesněnou lineární a vybíjecí nudou a nepochopitelnou ukázkou " zastřílej si do zblbnutí " bez logiky, bez pocitu ohrožení . To by se dalo spolknout, jen kdyby to alespoň bylo zajímavý a celý scénář dané situace nepůsobil tak prvoplánovitě a o ničem s věčně nabíhajícím protivníkem. Všechno je tady tak děsně cool a na efekt, lidi skáčí z vrtulníku na vrtulník za letu, z jednoho věžáku na druhý, nechávají se zasypávat a zaplavovat a bohují opět proti všem, kteří jsou větší než tři paneláky na sobě ( ano, promyšlenost, propracovanost a uvěřitelnost takových bosů jakým bývaly Tyrani a nebo mutující Birkin, nejspíše v očích Capcomu odzvonilo a naopak pokračuje mechanismus z posledních Biohazard titulů - co není jako Godzilla, jako by nebylo ). Problém je v celém podání - situace, které by jakože měly fungovat, fungují jen částečně, řádka z nich je bez nápadu a nějakého feelingu a pokud se v tom hráč začne více šťourat, tak je zle s celým zamýšleným konceptem. Navíc hra sama o sobě v každé kampani začíná ztrácet dech a spíše jde vidět typický syndrom vývoje, kdy se závěry už jen tak tak dopíkají, aby něco bylo a nechává se to na co nejakčnější metodě podání, aby se neřeklo.

    RE6 není tím dílem, jak se předpokládalo, že se šestý titul s Biohazard značkou stane. A už vůbec nebude sjednotitelem celé komunity, naopak - ještě více rozšíří všechny tábory interpretací a postujů vůči RE, přičemž to tvrdé jádro nostalgiků nejspíše definitivně postaví velký kříž sérii. Příběh, který sice odkazuje na všechno možné, ale předkládá takovou myšlenku a komplot, které jsou spíše usměvné a opět si vynutí srovnání s jinou hrou, hratelnost, která dala sbohem žánru survivalu a přestože přináší svou verzi, není rozhodně pro každýho, mechanismy a viditelná snaha přiblížit hru tam, kde se údajně snadno vydělá a celek, který působí " divně ". A ta linearita, to je panečku věc - od použití, jak se má hráč pohybovat, kam má čumět a koho může, nemůže zastřelit, aby ho mohl jen zlikvidovat v QTE momentu. Tohle není k potlesku. A přestože se vědělo, co se bude hrát, vědělo se, že nebude žádný návrat ke kořenům, přesto jsem si to stále představoval tak trochu jinak - tak nějak lépe. Dle mýho - RE6 to bude mít hodně těžký - není to vyloženě kakastrofa a lhal bych, kdybych se osobně vyloženě nebavil, ale i v případě že se na něj dívá jako na Biohazard titul, který neměl přímo reinkarnovat staré zásady, tak stále umí zanechat tolik negativního a to je špatně.
    • MrSanta
      Je v šestce podobná perla jako střelba z RPG ve vrtulníku v pátém díle? *1*
      Přátelské upozornění: v závorkách se nepíše mezera na začátku a na konci. Psát se má takto (blah blah moudro blah blah). *3*
      • ZvacA
        V šestce je takových perel, že se ani nestačíš divit. Dík za upozornění...
    • Pekne napsane. Do sestky nejdu. Neudelam stejnou chybu jako u petky. Ctyrka je super pokud ji clovek nazve Resident Evil - Leon's Parallel Reality Shooting Sidequest.
  • rami.cz
    At si rika kazdy co chce! Ale RE 1 2 3 byly proste nejlepsi (hlavne RE 1). Ty "novejsi" jsou jen prezitky...
  • Kdyby to pojmenovali jinak treba Action Jackson tak by to byla super hra ale tohle nese jmeno resident evil...A tohle NENI RESIDENT EVIL...je to CoD s protagonisty kdysi skvele survivor horror hry..BRAK
  • 1,2,3,4 super dily 5 hruza jak se mnou furt beha ta zenska zasterlit a jit sam kez by to slo 6 dude asi stejna jako5 takze dohrat a hned s ti pric a zapomenout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit