Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jabbo126
    Nevím co si o tom mám myslet - na drtivé většině zahraničních webů, včetně Giantbomb (kde pouštějí na ukázku i půlhodinové komentované záběry ze hry) hra propadla na plné čáře 3/10 není nic výjimečného. A tady na games a na hrej to dostalo tak vysoké hodnocení? Podle toho co jsem na Giantbombu viděl, bych se o tuhle hru nechtěl ani omylem otřít. Podle téhle recenze to zase vypadá, že jsem musel vidět nějakou osekanou betaverzi, nebo nevím ... babo raď.
  • Nevim, nevim co Capcom sleduje strategii uplácení pissálků z východní Evropy a tím, že západní novináře klidně nechá roydávat hodnocení jako 3/10.
  • lol ty si nejaky ubohy soplak co by nedokazal dohrat poradnou hru bez nekonecne munice a doplnovani zivota. Grafika a 3d??? lol Diablo2 je 100x lepsi nez D3 ktere se stalo jenom ubohou mlatickou(temer zadny rpg system nemuzes delat buildy a dokonce ani rozdelovat staty) treba takovy Aliens vs predator 1 je zatim nejlepsi hra s vetrelci (zadny save a na nejtezsi obtiznost skapes na 4-5 ran od vetrelce a 1-2 od predatora) a dneska se nehraje lip ale snadneji a direct 11 a 3d je jen pozlatko nektere hry na psx a jine stare konzole dodnes zustavaji jedny z nejlepsich her a jde vydet jaky mas styl kdyz vychvalujes Chrisovu a jakeovu kampan ktere jsou nejvic akcni a nelibi se ti leonova ktere se alepson trochu podoba RE2
  • Hry skutečně hrami? To jo vrať se do domova důchodců, nikdy si nehrálo tak dobře jako teď s diectx 11, 3D monitorama, téměř filmovým zpracováním atd. Léčení pomocí lékarniček byl jeden z největších failů v dějinách herního průmyslu, běhat z jedním životem a hledat lékarničky byla ubohá snaha vývojářů prodloužit hrací dobu.
    Pokud jde o RE6 absolutně nechápu kdo dává těm zapšklým fanboyum právo říkat co je RE a co není. I kdyby se s RE stala strategie pořád to bude RE protože samotné herní principy nemají dopad na universum resident evilu. RE 6 je prostě skvělá hra, musím říct že kampaň za Leona mě trochu zklamala, ale ta chrisova a jakeova je boží.
  • Dneska jsem to koupil bráchovi, ale vadí mi absence češtiny nebo alespoň cz titulků. Nevíte jestli bude něco třeba pozdeji ? co se týče titulků?
  • Jack1947
    Nevim akcnejsi cast za Chrise se mi zatim i celkem libi, ano planuji zkusit sehrat i ostatni dva pribehy, je tam hodne akcnich a rychlych scen, je to jine, mne to nevadi navic od Chapter2 to vypada ze tam uz bude trochu toho hororu... Samozrejmne to podobne jako Gears3 a Max Payne3 vystavuje Xbox360 na maximum tudiz jsou tam videt jiste pokklesy framerate ale nic dramatickeho, zklamani to ale neni rozhodne jen uz je to trochu jine coz je myslim i plus, (az na tu akci te zatim bylo az moc).
  • lol RE1/2/3 ze byly experimenty ty si ale blb jde vydet ze si nevyrustal v te ere her kdyby byly hry skutecne hrami (zadne automaticke leceni/nedostatek naboju atd)

    Re 6 je dobra hra je ohodne lepsi nez Re5 ale bohuzel to neni rezident evil. nejvic co se RE podoba je kampan za leona ta je asi nejlip udelana
  • ZvacA
    Jedna z těch kvalitnějších teorií, o tom žádná...
  • 100x lepší než první díly. RE 4 je vlastně RE 1 to předtím byly jen nepodařené experimenty.
  • God-of-War
    Musim říct, že demo nebylo nic extra a docela mi to rozmluvilo koupi...Nejlepší byla asi sekce s Leonem...zbytek stál za...utrhnutí hlavy.
  • Duuku
    Prý nejdřív začátek příštího roku.
  • Resident Evil : Black Ops ?
  • ZvacA
    V šestce je takových perel, že se ani nestačíš divit. Dík za upozornění...
  • Vim, ze PC verze se zdrzi kvuli spravne konverzi, ale nevite, kdy by mela vyjit? Dik.
  • MrSanta
    Je v šestce podobná perla jako střelba z RPG ve vrtulníku v pátém díle? *1*
    Přátelské upozornění: v závorkách se nepíše mezera na začátku a na konci. Psát se má takto (blah blah moudro blah blah). *3*
  • Si zabil :D
  • Příspěvek patří níže k tématu petice.
  • Záleží na tom jak se postaví k reakcím na šestku případně podporu remaku. Pokud remake nevyjde a nove díly budou pokračovat ve stylu posledních dílů, tak já jsem s RE skončil. Pak už jedině zbývá Project Zwei od Mikamiho.
  • S remakem RE2 to asi bude jako s remakem FFVII, nikdy pořádný nevyjde,přesně jak říká ZvacA *9* "Západní výpomocníci" jsou opravdu zhoubou japonských sériií, příklady - DMC - absolutní děs, Silent Hill - ten si podle mě (na hlavní lince) po posledních propadácích dlouho poleží u ledu, FF - potácí se na hraně průměrnosti a neví jak dál a z RE je už skoro béčková akčňárna. Jediný MGS, který drží pevně v rukou Kojima snad bude do budoucna za něco stát. No a bohu díky za Zeldu a Mária, které ještě taky drží pevně v rukou japonci.
  • No, ne ne. RE5 jen recykluje (a o poznání hůř) nápady RE4 a přidává rádoby atraktivní prostředí, které ztrácí na horové atmosféře. RE6 mi z toho vychází nejhůř vzhledem ke kameře, která je prostě strašná, což vzhledem k naprosté dokonalosti kamery RE4 dost dobře nechápu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit