Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak tady jsem opravdu zklamaná.."žiju "s RE už od 1. dílu a proto se těším na každý nový díl a nikdy mě žádný nezklamal.. re 6 je super grafika a možnost hrát za víc lidí,jenže ovládání je hrozné a kolikrát mi přišlo,že je to takový mláticí chaos ..a hraju to jen na amatéra,to bych chtěla vidět toho profesionála..no snad až nasbírám body,ale tomu taky moc nerozumím(zatím)..zombíci rychlí,nabídka zbraní a věcí se mi taky nelíbí...tohle už se moc residentovi nepodobá..nejlepší byla 5,pro mě skoro dokonalá hra..menu+vylepšování zbraní..atd.
    • RESIDENT EVIL 5 UŽ TAKY NEBYL JAKO TY STARŠÍ DÍLY (spousta akce a MÁÁÁLO HORORU).
      ATMOSFÉRA NENÍ SKORO VŮBEC HOROROVÁ(V Africe na sluníčku!)
      a příběh už je strašně suchej!!!(člověk musí mít chuť se dostat dál)
      mě osobně se nejvíc líbil resident evil 4(poslední díl residenta,u kterýho je vidět,že si na tom DALI záležet-A NEBYLI V TOM JEN PRACHY!!!!!!-TO UŽ O PĚTCE !BOHUŽEL! ŘÍCT NEMŮŽU
      A operation racoon city?za to by se CAPCOM měl STYDĚT!!
      -vážně doufám,že šestka nebude tak hrozná,jak ty říkáš.
      • 6 je hrozná nej byla u mě 4
  • Plne súhlasím a ako fanúšik možno pol až bol kludne pridávam. Hodne dobrá hra ale je to vec názoru a práve u série RE je to hodne vec názoru.
  • Tohle odmítám akceptovat;).
  • Ale tak proč ne, v životě jsem nic od RE nic nehrál, tak až se to sleví můžu zauvažovat...
  • Miluju RE sérii. RE1 společně s WipEout 2097 byly moje první hry na Playstation. Nezapomenu, když jsem poprvé hrál hru v obchodě a ležící zombák mi vyjel po noze, v tu chvíli jsem měl jasno. Petici na remake RE2 beru, ale když remaky tak pěkně od začátku, dvojka byla super, ale není nad první díl. Je to jako s Vetřelcema. Neznámo a klaustrofobní pocity v dvojce vystřídaly čistokrevný jatka. Čtvrtý díl mě minul obloukem, RE5 se mi zalíbil díky zábavnému coopu. Doufám, že s RE6 to bude podobně, byť mě demo nijak moc neuchvátilo.
  • ja som ohromení z tej hry nečakal som take napínavé radosť hrať... hrajte to po tme a na sluchatkach a nie po tichu a chdte bližšie k tv zažitok super
  • Jsem hodně velký ale zaroveň dobrý fanda resident evil . mám od něj projitý všecky díly co se tíče resident evil 1 až po 5 . Vím vše co se v resident evil Historii udalo mám o tom aj knihu sam sem jí psal a čerpal jsem ze zdrojů jak hry tak celkově . A mohu říct že ti co tu hru neznají tak dobře a co si pořád stěžují tak nevědí co ten resident evil obnáší ... To nejsou skuteční fandové ale jenom kritici co to neznají tak dobře. Jinak je jasný že už od 4 dílu co se děl tak to byl poslední hororový díl resident evil od známého vívojaře .. který potom odešel ..z Capcomu . Čily od Resident evila 5 až do posud není až taková hororová aktivita vidět .. a navíc od 4 dílu už nejsou zombie ale Las Plagas.. když Capcom viděl že 5 nebyla nic moc tak se rozhodl udělat Resident evil Operacion the Racoon city které mělo nahradit tento díl se zombiema + historie residenta evila . Po roce půl roce začal Capcom pracovat na 6 dílu kterým chtěl oživit celou hru resident evil.... Přiznejme si to prostě resident evil je dobrá hra .. a nemá cenu protoho kdo neví co to ten resident evil je :) *5* *4*
  • Dneska jsem to koupil bráchovi, ale vadí mi absence češtiny nebo alespoň cz titulků. Nevíte jestli bude něco třeba pozdeji ? co se týče titulků?
  • Myslím, že touhle hrou dostane Capcom řádně po tlamě, aby se mohl probrat a udělat pořádnou RE hru. Nic ve zlým, RE4 na Gamecubu je pro mě perla, ale tak nějak to tam dokázaly naprosto vybalancovat ve prospěch hratelnosti. A scény ve vězení nebo pobíhání po laboratořích s těma mutujícíma potvorama (a zvukama :) jsou snad nejděsivější v historii RE (a ano, mám dohráno i RE remake :)-
    • nesmysl.. desive jsou dost, ale urcite ne tolik jako treba takova hudba ve sklepe v RE1.. nebo na balkone s vranama atd.. Kazdopadne RE4 me tolik nezaujal, prislo mi to jak variace na strasidelny hrad. Vsude zmutovany knezi, s palcatama a stitama,.. troll jako by z oka vypadl z pana prstenu.. a za celou hru byl jeden rebus kterej se jeste k tomu nemusel delat. To uz se mi mnohem vice libil RE5 diky jill, diky objeveni tech podzemnich jeskyni, diky vheskerovi.. paradoxne se odehrava v africe ale pro me tam bylo mnohem vice odkazu na starsi RE nez ve ctyrce. Se zmenou zanru jsem se tak nejak vyrovnal takze se na sestku tesim.
      • No, ne ne. RE5 jen recykluje (a o poznání hůř) nápady RE4 a přidává rádoby atraktivní prostředí, které ztrácí na horové atmosféře. RE6 mi z toho vychází nejhůř vzhledem ke kameře, která je prostě strašná, což vzhledem k naprosté dokonalosti kamery RE4 dost dobře nechápu.
  • na pc nuda grafika nic moc ovládáni otřesné prostě propadák a hotovo říkejte si co chcete *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit